BMW 3 Serisi Kampanyası

BMW 3 Serisi %0 Faizli Kredi Kampanyası

Mart ayı BMW kampanyası kapsamında, BMW 3 Serisi otomobiller %0 faizli kredi avantajıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

BMW 3 Serisi Sedan’da akıllı enerji yönetimi; Otomatik Start/Stop işlevi, Fren Enerjisi Geri Kazanımı, elektrikli direksiyon ve Optimum Vites Değiştirme Göstergesi gibi BMW EfficientDynamics teknolojisine ait çok sayıda standart özellik tarafından sağlanır. Bu teknolojiler bir arada çalışarak sürdürülebilir mobilite ve maksimum verimlilik sunar.

BMW 3 Serisi Kredi Tablosu

Başvuru Sahibi Kredi Tutarı Kredi Vadesi Aylık Ödeme Tutarı
Bireysel/Tüzel 70.000 TL 24 ay 2.917 TL

 

BMW 3 Serisi Kampanya Bilgisi:
Kampanya, 3-31 Mart 2017 tarihleri arasında perakende faturası kesilen 2016 model yılı BMW 3 Serisi sıfır otomobiller için geçerlidir. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 24 aya kadar %0 faiz oranlı kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Hesaplanan 70.000 TL, 24 ay taksitli örnek bireysel taşıt kredisinde aylık maliyet %0,04, yıllık maliyet %0,51; tüzel taşıt kredisinde ise aylık maliyet %0,09 ve yıllık maliyet %1,04’dir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kere mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm işbirliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Satışa sunulan otomobiller görseldeki otomobile göre farklılık gösterebilirler.

BMW 3 Serisi yeni dizel motor seçeneğiyle Türkiye’de

Dinamik tasarım, rakipsiz çeviklik ve mükemmel günlük kullanımın birleşimini sunan BMW 3 Serisi yeni bir dizel motor seçeneği sunuyor. BMW 318d, 150 hp gücü ve 320 Nm tork üreten motoruyla şimdi Türkiye’de. Üstün performansı ve avantajlı fiyatıyla BMW 318d Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

BMW Fiyat Listesi
BMW 3 Serisi
BMW Kampanyaları
BMW M6 Coupé
Yeni BMW 5 Serisi