BMW 5 Serisi Kampanyası

BMW 5 Serisi %0 Faizli Kredi Kampanyası

BMW kampanyası kapsamında Mart ayı sonuna kadar BMW 5 Serisi otomobiller; BMW 5 Serisi Sedan, BMW 5 Serisi Gran Turismo 24 aya kadar %0 faiz oranlı kredi avantajıyla satışa sunuluyor.

En zorlu beklentileri karşılamak üzere tasarlanan BMW 5 Serisi otomobiller, performans ve konfor özelliklerinin yanında dinamik orantıları ve modern tasarımıyla daha ilk bakışta etkileyici bir görünüm sergiliyor.

BMW 5 Serisi Kredi Tablosu

Başvuru Sahibi Kredi Tutarı Kredi Vadesi Aylık Ödeme Tutarı
Bireysel/Tüzel 80.000 TL 24 ay 3.334 TL

 

BMW 5 Serisi Kampanya Bilgisi:
Kampanya, 3-31 Mart 2017 tarihleri arasında perakende faturası kesilen 2016 model yılı BMW 5 Serisi sıfır otomobiller için geçerlidir. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 24 aya kadar %0 faiz oranlı kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Hesaplanan 80.000 TL, 24 ay taksitli örnek bireysel taşıt kredisinde aylık maliyet %0,04, yıllık maliyet %0,51; tüzel taşıt kredisinde ise aylık maliyet %0,08 ve yıllık maliyet %0,91’dir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kere mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm işbirliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Satışa sunulan otomobiller görseldeki otomobile göre farklılık gösterebilirler.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

BMW Fiyat Listesi
BMW 1 Serisi
Yeni BMW 7 Serisi
BMW Kampanyaları
Yeni BMW 5 Serisi