Dacia Servis Kampanyası

Dacia Yetkili Servisleri’nde Sonbahar Fırsatları
Dacia Yetkili Servisleri’nde Dacia marka araçların tüm bakım ve mekanik onarımlarında, aksesuar ve aydınlatma Fix paketlerinde avantajlı fiyatlar sunuluyor.

Maxxi Garantim alana 100 TL değerinde hediye çeki. 4 adet Bridgestone veya Lassa marka lastik alana serviste 100 TL indirim fırsatı. Maximum Kart’a +5 taksit, World’e +4 taksit.

Avantajlı fiyatlar, tüm Dacia’ların bakım ve mekanik onarımlarında, aksesuar Fix paketleri, aydınlatma ve Elf motor yağlarında geçerlidir. 4 adet Bridgestone veya Lassa marka lastik alana, serviste anında 100 TL indirim uygulanacaktır. Maxxi Garantim alanlara, www.hepsiburada.com üzerinden yapacakları online alışverişlerde geçerli 100 TL değerinde hediye indirim kodu gönderilecektir. İndirim kodu cep telefonlarına SMS ile gönderilecektir, tek kullanımlıktır ve stoklarla sınırlıdır. Taksitli işlemlerde +5 taksit Maximum Kart’a, +4 taksit ise World’e özel tekliflerdir. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servisleri’ne başvurabilirsiniz. Renault MAİS’in bu kampanyayı tek taraflı olarak, süresinden önce sonlandırma hakkı mevcuttur.

4 yaş ve üzeri Dacia’larda Ön Fren Balatası değişimi 199 TL*

Belirtilen fiyat, Dacia Sandero Stepway 1.5 dCi 90 hp araca ait Motrio yedek parça ve işçilikten oluşan Motrio Ön Fren Balatası değişim paketinde geçerlidir. Fiyata KDV dahildir. Fiyat, aracın model tipine göre değişiklik gösterebilir. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servisleri’ne başvurabilirsiniz.

Dacia +4 kampanyası
4 yaş ve üzeri Dacia marka araçların bakım ve onarımlarda %20 ve üzerinde avantajlar Dacia Yetkili Servisleri’nde.

Bu teklif katılımcı Dacia Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. MAİS A.Ş. teklifi istediği tarihte sonlandırma hakkını saklı tutar.

*Gösterilen Dacia modelleri temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Dacia Yetkili Servisleri’nden alabilirsiniz.

Dacia Kampanyası
Dacia Fiyat Listesi
Otomobil Lastikleri Hakkında
Lastik Etiketleri
Otomobil Bakımı