Ford FOCUS Kampanyası

Ford Focus Kampanyası
Ford Focus modelleri Aralık ayına özel fiyat avantajları ve sıfır faizli kredi olanaklarıyla sunuluyor. Ford, 2016 yıl sonu kampanyası kapsamında tüm Ford marka binek araç modelleri 4 yıl veya 100.000 km garanti ile satılıyor.

31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olan Ford binek araç satış kampanyası kapsamında, kredili veya ÖTV farkı ödemeyeceğiniz peşin ödeme alternatifli özel fırsatlar Ford Yetkili Satıcıları’nda.

İsterseniz tüm Ford otomobillerde geçerli 24.000 TL kredi, 12 ay vade ve %0 faiz fırsatından yararlanabilir, isterseniz Ford “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko’yu da dahil ederek herhangi bir Ford otomobil modeline 28.000 TL kredi, 12 ay vade ve %0 faiz avantajı ile sahip olabilirsiniz.

Aralık ayında Ford Mavi Plan fırsatları devam ediyor.

Belirtilen aylık %0 faiz kampanyası Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo, Ford C-MAX, Ford Kuga modellerinin (Ford Fiesta ST – Ford Focus ST- Ford Focus ST Line, Ford Focus RS, Ford Smax, Ford Galaxy, Ford Edge ve Ford Mustang hariç) satın alımlarda geçerlidir. Kampanya dahilinde satışı yapılan binek araçlarda 4 yıl veya 100.000 km (hangisi önce dolar ise) üretici güvencesi uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeler ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Ford Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

FORD Fiyat Listesi
FORD Kampanyası 
FORD Ticari Araç Kampanyası
FORD Focus
Otomobil Tavsiyesi