FORD Kampanya 2018

Ford Binek Araç Kampanyası
Mart ayı sonuna kadar geçerli kampanya kapsamında, Ford’da tüm binek araç modelleri 4 yıl veya 100.000 km garanti ile sunuluyor.

Ford, Her Şey Dahil Finans Paketi ve Ford Options kredisi kullanılması durumunda; 2017 model yılı Ford Focus, Ford Mondeo ve Ford C-MAX otomobillerde tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden %8*, 2017 model diğer Ford otomobil modellerinde tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden %6** kampanya desteği fırsatından 31 Mart tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

Ford’un Mart ayına özel uyguladığı kampanya çerçevesinde; Yeni Ford Fiesta 675 TL, Ford Focus 765 TL, Ford C-MAX 900 TL, Ford Mondeo 1.265 TL ve Ford Kuga 1.270 TL aylık taksitlerle Ford Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

2017 model yılı Ford Focus, Ford Mondeo ve Ford C-MAX otomobillerde Her Şey Dahil Finans Paketi ile Ford Options kullanılmaması durumunda tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden olacak şekilde %4***, diğer Ford otomobil modellerinde %3**** takas desteği fırsatından faydalanabilirsiniz. 2018 model yılı Ford otomobillerde Her Şey Dahil Finans Paketi ve Ford Options kredisi kullanılması durumunda tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden %4***** kampanya desteği fırsatı Ford Yetkili Satıcıları’nda.

Ford kampanya koşulları:
* 07 Mart – 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli belirtilen %8 kampanya desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %8 kampanya desteği, 2017 Model Yılı Ford Focus, Ford Mondeo ve Ford C-MAX alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir. Yukarıda yer alan fiyat, kredi tutarı, peşinat ve aylık ödeme bilgilerinde FKasko ve Bakım Paketi fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulü ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Farklı vade ve son taksit tutarı seçenekleri için Ford Yetkili Satıcıları’ndan bilgi alabilirsiniz.

** 07 Mart – 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli belirtilen %6 kampanya desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %6 kampanya desteği, 2017 Model Yılı Ford Fiesta, Ford Kuga, Ford Courier Journey, Ford S-MAX, Ford Galaxy alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir. Yukarıda yer alan fiyat, kredi tutarı, peşinat ve aylık ödeme bilgilerinde FKasko ve Bakım Paketi fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulü ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Farklı vade ve son taksit tutarı seçenekleri için Ford Yetkili Satıcıları’ndan bilgi alabilirsiniz.*** 07 Mart – 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli belirtilen %4 takas kampanyası desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %4 kampanya desteği, 2017 Model Yılı Ford Focus, Ford Mondeo ve Ford C-MAX alımlarında geçerlidir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

**** 07 Mart – 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli belirtilen %3 takas kampanyası desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %3 kampanya desteği, 2017 Model Yılı Ford Fiesta, Ford Kuga, Ford Courier Journey, Ford S-MAX, Ford Galaxy alımlarında geçerlidir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

***** 07 Mart – 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli belirtilen %4 kampanya desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %4 kampanya desteği, 2018 Model Yılı Ford Fiesta, Ford Ecosport, Ford Focus, Ford C-MAX, Ford Mondeo, Ford Kuga, Ford Courier Journey, Ford S-MAX, Ford Galaxy alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir. Yukarıda yer alan fiyat, kredi tutarı, peşinat ve aylık ödeme bilgilerinde FKasko ve Bakım Paketi fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulü ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Farklı vade ve son taksit tutarı seçenekleri için Ford Yetkili Satıcıları’ndan bilgi alabilirsiniz.

– 07 Mart – 31 Mart 2018 tarihleri arasında ilanda belirtilen aylık taksit bedeli; 2017 Model Yılı Ford Fiesta Trend 1.1L MT model aracın Ford Options kredisine özel; tavsiye edilen anahtar teslim fiyattan %6 (4.500 TL) indirim düşüldükten sonra; 35.000 TL peşinat ile gerçek kişilerin bireysel amaçlı alımlarının konu olduğu 32.500 TL tutarlı, 26.668 TL balon ödemeli(opsiyonel son taksit tutarı) 36 ay vadeli Ford Options kredilerinde geçerlidir. %6 indirim aracın Ford Finans’tan (Yapı ve Kredi Bankası) Ford Options kredisi ve Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi alınması durumunda geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, yukarıda belirtilen hesaplamalara Fkasko ve/veya Fgüvence fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulü veya reddedilmesine ilişkin karar yetkisi anlaşmalı finans partnerine aittir.

– 07 Mart – 31 Mart 2018 tarihleri arasında ilanda belirtilen aylık taksit bedeli; 2017 Model Yılı Ford Focus Trend X 5K 1.6L 125 PS MT model aracın Ford Options kredisine özel; tavsiye edilen anahtar teslim fiyattan %8 (9.500 TL) indirim düşüldükten sonra; 39.730 TL peşinat ile gerçek kişilerin bireysel amaçlı alımlarının konu olduğu 38.100 TL tutarlı, 30.133 TL balon ödemeli (opsiyonel son taksit tutarı) 36 ay vadeli Ford Options kredilerinde geçerlidir. %8 indirim aracın Ford Finans’tan (Yapı ve Kredi Bankası) Ford Options kredisi ve Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi alınması durumunda geçerlidir.Kampanya stoklarla sınırlı olup, yukarıda belirtilen hesaplamalara Fkasko ve/veya Fgüvence fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulü veya reddedilmesine ilişkin karar yetkisi anlaşmalı finans partnerine aittir.

– 07 Mart – 31 Mart 2018 tarihleri arasında ilanda belirtilen aylık taksit bedeli; 2017 model yılı Ford C-MAX 1.6L Ti-Vct Trend MT model aracın Ford Options kredisine özel; tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %8 kampanya desteği düşüldükten sonra; 46,700 TL peşinat ile gerçek kişilerin bireysel amaçlı alımlarının konu olduğu 43.300 TL tutarlı, 35.533 TL balon ödemeli (opsiyonel son taksit tutarı) 36 ay vadeli Ford Options kredilerinde geçerlidir. %8 kampanya desteği aracın Ford Finans’tan (Yapı ve Kredi Bankası) Ford Options kredisi ve Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi alınması durumunda geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, ilanda belirtilen hesaplamalara FKasko ve/veya FGüvence fiyatları dâhil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulü veya reddedilmesine ilişkin karar yetkisi anlaşmalı finans partnerine aittir.

– 07 Mart – 31 Mart 2018 tarihleri arasında ilanda belirtilen aylık taksit bedeli; 2017 Model Yılı Ford Mondeo 4K 1.5L Ecoboost Style AT model aracın Ford Options kredisine özel; tavsiye edilen anahtar teslim fiyattan %8 (11.000TL) indirim düşüldükten sonra; 65.550 TL peşinat ile gerçek kişilerin bireysel amaçlı alımlarının konu olduğu 60.950 TL tutarlı, 50.107 TL balon ödemeli(opsiyonel son taksit tutarı) 36 ay vadeli Ford Options kredilerinde geçerlidir. . %8 indirim aracın Ford Finans’tan (Yapı ve Kredi Bankası) Ford Options kredisi ve Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi alınması durumunda geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, yukarıda belirtilen hesaplamalara Fkasko ve/veya Fgüvence fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulü veya reddedilmesine ilişkin karar yetkisi anlaşmalı finans partnerine aittir.
– 07 Mart – 31 Mart 2018 tarihleri arasında ilanda belirtilen aylık taksit bedeli; 2017 Model Yılı Ford Kuga 1.5L Ecoboost Style AT model aracın Ford Options kredisine özel; tavsiye edilen anahtar teslim fiyattan %6 (8.000 TL) indirim düşüldükten sonra; 65.800 TL peşinat ile gerçek kişilerin bireysel amaçlı alımlarının konu olduğu 61.200TL tutarlı, 50.306 TL balon ödemeli(opsiyonel son taksit tutarı) 36 ay vadeli Ford Options kredilerinde geçerlidir. %6 indirim aracın Ford Finans’tan (Yapı ve Kredi Bankası) Ford Options kredisi ve Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi alınması durumunda geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, yukarıda belirtilen hesaplamalara Fkasko ve/veya Fgüvence fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulü veya reddedilmesine ilişkin karar yetkisi anlaşmalı finans partnerine aittir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Ford Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Ford Edge
Yeni Ford Kuga
Ford Focus
Ford Fiyat Listesi
Ford Ticari Araç Kampanyası