Frankfurt Otomobil Fuarı 2017 | HYUNDAI

Hyundai, Frankfurt’ta üç yeni modelini tanıtacak
Hyundai, 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda markanın B-SUV segmentinde yeni modeli olan Hyundai KONA’yı ziyaretçilerin beğenisine sunarken, başta Hyundai i30 Fastback ve Hyundai i30 N olmak üzere Yeni Hyundai i30’un tüm modellerinin tanıtımını gerçekleştireceğini açıkladı.

Avrupa otomobil pazarına odaklı yeni modelleriyle 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’na hazırlanan Hyundai, yeni nesil Hyundai i30 modelinin tüm versiyonlarını aynı anda sergileyecek.

Hyundai, Frankfurt’ta yeni modellerini ilk defa ziyaretçilerin beğenisine sunarken, yüksek performanslı modeli Hyundai i30 N, şık tasarımıyla beş kapılı Hyundai i30 Fastback, dikkat çekici kompakt SUV-Crossover modeli Hyundai KONA’nın tanıtımlarını gerçekleştirecek. Bu yeni modeller, Hyundai’nin 2021’e kadar Avrupa’daki bir numaralı Asyalı otomobil markası olma hedefi adına büyük önem taşıyor.

Fuara katılacak ziyaretçiler, gelecekteki güç aktarma organı teknolojilerine de tanık olacaklar. Hyundai, verimli ve yakıt tasarrufu sağlayan yeni aktarma organı serisi Smart Stream’i de fuarda tanıtacak. Ayrıca Hyundai IONIQ’in Hybrid, Electric ve Plug-in Hybrid versiyonları da 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda Hyundai standındaki yerini alacak.

Hyundai Avrupa Operasyon Sorumlusu Thomas A. Schmid, konuyla ilgili olarak, “i30 N, i30 Fastback ve KONA gibi müşterilerimizin ihtiyaçlarını temel alan geniş kapsamlı modellerimizi ve yenilikçi teknolojilerimizi sergilemekten dolayı gurur duyuyoruz. Güçlü ürün gamımızı, dijital ve akıllı hizmetlerimizle birleştirerek markamızı duygusallaştıracağız ve yeni müşteri grupları çekeceğiz” dedi.

Yeni Hyundai i30
Hyundai KONA
Hyundai IONIQ
Hyundai Yeni i10
Hyundai Fiyat Listesi 2018