Honda CR-V

Yeni Honda CR-V
Kesin çizgilere sahip dinamik dış tasarımı, LED gündüz farları, ön tampon ve jantlarına kadar değişen tüm detaylarla oldukça etkileyici bir görünüm sergiliyor Yeni Honda CR-V. Honda markasının beğenilen SUV modeli CR-V, krom bagaj çıtası, stop lambaları, arka tampon ve entegre alt tampon kaplaması yeni Honda CR-V’nin arka görünümünü değiştiren ve akıcı hatlarla bütünleşen çekici tasarımını yansıtıyor.

Honda CR-V’nin yeni iç tasarımı hem sürücüsüne hem de yolcularına ferahlık ve esneklik sağlayacak şekilde yenilenmiş. Yeni Honda CR-V’nin gösterge panelindeki tüm fonksiyonlar sürücü kontrolünü kolayca sağlayabilecek biçimde tasarlanmış. Çok yönlü görüş kabiliyetini artırarak sürüş esnasında daha rahat ve güvenli hissedilebilmesini sağlayan zarif ve çekici ön panelde, hem gelişmiş sürüş teknolojilerini rahatlıkla kontrol edilebilir hem de ihtiyacınız olan tüm bilgileri kolayca okuyabilirsiniz. Seyahatiniz süresince yararlı bilgiler veren Çok Amaçlı Bilgi Ekranı (i-MID), 7″ ekran, Türkçe haritalı navigasyon ve akıllı telefonlarla uyumlu Honda CONNECT bilgi ve eğlence multimedya sistemi sürüş konforunu üst seviyelere çıkartıyor.

Hem sürücüsüne, hem de yolcularına ferahlık ve esneklik sağlayacak şekilde tasarlanan yeni Honda CR-V’nin iç mekanı, konforlu bir alan ve diz mesafesi sunuyor. İç mekanda kapı ve gösterge panellerindeki yumuşak dokunuşlu malzeme, ekstra kalite sağlarken, klasik siyah veya modern fildişi rengi deri koltuk seçenekleri bulunuyor. Sürücü ve yolcu koltuklarındaki elektrikli bel desteği, sürüş esnasında konfor sağlayacak şekilde ayarlanabiliyor, ayrıca elektronik ayarlanabilen hafızalı sürücü koltuğunda da iki farklı koltuk ayarı kaydedilebiliyor. Arkaya yatan koltuk sırtı ve kavisli kapı döşemeleriyle birlikte arka koltuklar, yolculara rahat edebilecekleri daha geniş bir alan sağlıyor. Tek hareketle katlanabilen yenilikçi koltuklar, tek hareketle büyük eşyalar için yer açmak anlamına geliyor. Arkadaki kollar veya yolcu koltuğunun kenarındaki halka çekilerek arka koltuklar mükemmel bir şekilde kolayca katlanabiliyor, böylece düz bir zemin oluşturularak 1146 litreye kadar çok geniş bir bagaj alanı açılabiliyor. 60:40 parçalı arka koltuklar, çok farklı türdeki eşyaları taşımak için bol bagaj alanı ve esneklik sağlayacak şekilde katlanıyor ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlıyor.

Yeni Honda CR-V’de kullanılan yenilikçi teknoloji, düşük emisyon ve yüksek yakıt ekonomisi için geliştirilmiş. Honda mühendislerinin motor içindeki mekanik sürtünmeyi azaltarak geliştirdikleri 1.6 i-DTEC motor ortalamada 4,4 lt./km* yakıt tüketimi ve 115 gr/km** emisyonu ile hem şaşırtıcı bir yakıt ekonomisi hem de 120 PS gücü ve 300 Nm tork değerleriyle sürüş keyfi sunuyor.Yeni Honda CR-V’nin bir diğer motor seçeneği 155 PS gücündeki 2.0 SOHC i-VTEC, 192 Nm tork ve 7.7 lt.*’lik yakıt tüketimiyle 4×4 klasmanında yakıt ekonomisini ve performansı bir araya getiriyor.

Ayrıca CR-V 2.0 i-VTEC motor seçeneğinde otomatik kontrol edilebilen dört tekerlekten çekiş sistemi bulunuyor. Ön tekerleklerden çekişin standart olduğu bir yolculukta elektronik kontrol edilebilen dört tekerlekten çekiş sistemi, yol tutuşunda azalma tespit ettiğinde otomatik olarak devreye giriyor. Bu gelişmiş sistem, yol koşullarını düzenli takip ettiği için akılcı bir şekilde gereken tekerleklere güç aktarıyor, stabilite ve aynı zamanda yakıt ekonomisi sağlıyor.

* Birleşik yakıt tüketimi.
** 1.6 lt. dizel Dream ve Premium modellerinde geçerlidir.

Tüm donanım versiyonlarında standart olarak bulunan üstün güvenlik teknolojileri sayesinde yeni Hoda CR-V, üç farklı bağımsız çarpışma testinden de en yüksek notu alarak Euro NCAP’te 5 yıldıza layık görüldü.

Honda CR-V Modelleri; 1.6 Dream, 1.6 Premium, 1.6 Elegance, 2.0 Executive.

2016 yılını bir önceki yıla göre toplam üretimde % 10’luk artışla kapatan Honda’nın CR-V ve HR-V modelleri, sınıflarında dünyanın en çok satan SUV’leri oldular. Honda CR-V, 2016’da toplamda 704.786 adetlik küresel satış rakamına ulaştı.

Honda Kampanyası
Honda Fiyat Listesi
Yeni Honda Civic Sedan
Yeni Honda Jazz
Yeni Honda Civic Hatchback