HONDA Kampanya 2018

Honda Otomobil Kampanyası | Kasım 2018

Honda Civic Sedan ve Honda Civic Hatchback modelleri Kasım ayı boyunca 50.000 TL kredi kullanımlarında 12 ay vade ve sıfır faiz fırsatıyla satışa sunuluyor.

Gelişmiş donanım özellikleri ve etkileyici tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan Honda Civic Sedan ve Honda Civic Hatchback modellerine sahip olmak isteyenler, Kasım ayı boyunca 50.000 TL kredi kullanımlarında 12 aylık faizsiz finansman imkanından yararlanabilirler.

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) verilerine göre, 2018 yılı Ekim ayında sektör birincisi olan Honda, testlerini ve üretimini Türkiye’de gerçekleştirdiği Honda Civic modeli ile yakaladığı liderliği de bırakmadı.

Standart versiyonlarında bulundurduğu zengin donanımları, performansı ve yakıt verimliliği ile rakipleri arasından sıyrılan Honda Civic modelleri, 2018 yılında Ağustos ve Eylül aylarından sonra Ekim ayında da en çok satılan model olarak liderliğini korudu.

C segmentinde LED far, deri döşeme, açılır tavan ve navigasyon gibi donanımları ile tercih edilen Honda Civic, bu segmentte otomobil almak isteyenler için önemli bir seçenek olma özelliği taşıyor.

Honda Civic sahibi olmak isteyenler için özel kredi kampanyalarını Kasım ayında da sürdüren Honda, bu ay düzenlendiği kampanya kapsamında faizsiz kredi imkanı sağlıyor. Honda Civic’te benzinli, LPG’li, turbo ve dizel olmak üzere 4 farklı motor alternatifi bulunuyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Honda Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Honda Fiyat Listesi
Honda Civic Hatchback
Honda CR-V
Honda Jazz
Honda Civic Sedan