Lexus Otomobiller

Lexus’un Türkiye pazarında satışa sunulması konusunda değerlendirmede bulunan Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt, Türkiye’den uzun süredir Lexus’a talep olduğunu belirterek, bu konuda bir süredir çalıştıklarını söyledi. Bozkurt, Lexus markasının dünyada satışa sunulduğu ülkelerde prestijin sembolü olduğunu dile getirerek, Lexus’un premium segmentte kendini ispatlayan bir marka olduğunu kaydetti.

Lexus modelleri üretim kaliteleri, üstün performans ve konfor özelliklerinin yanında etkileyici tasarımlarıyla da premium sınıf otomobiller arasında dikkat çekici otomobiller.

Lexus GS, konfor, isçilik ve gelişmiş teknolojide standartları yeniden belirliyor. Kabin içinde şimdiye kadar bir Lexus otomobilde görülmüş en geniş navigasyon ekranı, ödüllü nanoe® klima ve gelişmiş sürücü destek sistemleri bulunuyor. Lexus GS modeli, mükemmel sürüş performansına ulaşmak için prototip araçlar 1,6 milyon kilometrenin üzerinde test sürüşüne tabi tutuldular.

Lexus RC F sports coupé modeli nefes kesici bir hızlanma sağlıyor ve yarış pistinde 270 km/saat hıza ulaşmış heyecan verici bir yüksek hız performansı sergiliyor. Bu en yeni ‘F model’ Lexus otomobil, motor sporlarından esinlenilmiş aerodinamik özelliklere ve yarış otomobili karakterli V8 motora sahip.

Lexus-1 Lexus-2 Lexus-3 Lexus-5

2016 Detroit Otomobil Fuarı
Volkswagen Passat
Otomobil Yol Tutuş
Yeni Opel Astra
Yeni BMW M2 Coupe