Mercedes-Benz E Serisi

Mercedes-Benz E Serisi Kampanyası 2018

Mercedes E-Serisi, Kasım ayına özel fırsatlarla Mercedes-Benz Türk bayilerinde.
*%0,99 faiz oranı, 200.000 TL’ye kadar 48 aya varan vade seçeneklerinde geçerlidir. Kurumsal başvurularda 60 ay vade seçeneği de sunulmaktadır. Kampanya, Mercedes-Benz E-Serisi Sedan, Coupe ve Cabriolet modellerinde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Bireysel başvurularda kullanılabilecek maksimum kredi tutarı (Otomobil Fiyatı / 2) +20.000 TL’dir. Kredi tutarına kasko kredisi dahil değildir. Kampanya koşulları 01.11.2018 – 30.11.2018 tarihleri arasında geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş., piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına haizdir. Kredi, Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes-Benz Türk A.Ş., kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

Mercedes E-Serisi’nde yarısını şimdi ödeyin, kalanı seneye
– Belirtilen finansman ürününde kasko bedeli kredi tutarına dahil değildir. (*)
– Kampanya koşulları Mercedes E-Serisi Sedan, Coupe, Cabriolet modellerinde, yalnızca kurumsal müşteri tipi için geçerli olup; araç bedelinin yarısı peşinat olarak, 200.000 TL’si faizsiz 1 sene ödeme olacak şekilde planlanmıştır.
– Kişisel başvurularda kullanılabilecek maksimum kredi tutarı (Otomobil Fiyatı/2) +20.000 TL’dir.
– Dosya masraf ücreti, başvuru sırasında talep edilecek olup ödeme planına dahil edilmemiştir.
– Kredi faiz oranları Mercedes-Benz Kasko alınması koşulu ile geçerlidir.
– Kampanya koşulları 01.11.2018 – 30.11.2018 tarihlerinde geçerlidir. MBFT, piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir.
– Kasko kredisi dahil olarak gösterilen kampanyalar örnektir. Kredi vadesi ile kasko süresi bağımsızdır. Örneğin; 3 yıllık kasko 12 ay vade ile ya da 1 yıllık kasko 36 aylık vade ile alınabilir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Mercedes-Benz Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Mercedes Kampanyaları
Mercedes-AMG GT Galeri
Mercedes 2. El
Mercedes-Benz C Serisi
Mercedes Fiyat Listesi