MINI Kampanya 2017

MINI kampanyaları
Ekim ayı MINI kampanyası kapsamında bulunan MINI marka otomobiller; takas imkanı, sıfır faizli finansman olanakları ve fiyat avantajlarıyla satışa sunuluyor.

MINI Cooper Countryman
MINI ailesinin en yeni, en büyük SUV üyesi Yeni MINI Cooper Countryman Ekim ayına özel 124.850 TL’den başlayan fiyatlarla Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcıları’nda.

MINI Cooper Countryman Türkiye Paketli otomobiller için tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatıdır. Trafik sigorta poliçe bedeli bu tutara dahil değildir. Kampanya 31 Ekim 2017 tarihine kadar perakende faturası kesilen MINI Cooper Countryman otomobiller için geçerlidir. Borusan Otomotiv önceden bilgi vermeksizin kampanya şartlarını değiştirme ve/veya iptal etme hakkına sahiptir. Satışa sunulan otomobiller görseldeki otomobile göre farklılık gösterebilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Yeni MINI Countryman ALL4
MINI sonbahar kampanyasıyla Yeni MINI Countryman ALL4 modeli Ekim ayına özel avantajlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor. Yeni MINI Countryman ALL4 Ekim ayında 40.000 TL’lik kredi kullanımlı, 12 ay vadeli %0 faiz ve takas desteği fırsatıyla Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcıları’nda.

Kampanya 1-31 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerlidir. 2017 model yılı sıfır MINI Countryman ALL4 otomobiller için geçerli olan avantajlı kredi olanağı kapsamında 12 ay vadeli, %0 faiz oranı, 40.000 TL tutarındaki gerçek kişi taşıt kredisi için Borusan Otomotiv Premium işbirliğiyle ilgili finans kuruluşunca hesaplanmış olup, kredi maliyeti bireysel müşteriler için aylık %0,08; yıllık ise %0,97’dir. Tahsis ücreti kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman seçenekleri, ilgili kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Takas Desteği Kampanyası ise, otomobilin ÖTV ve KDV öncesi vergi hariç fiyatı üzerinden 1.500 TL indirim olarak uygulanacaktır. Tüketicilerin yasal hakları saklıdır. Bu Kampanya, başka kampanya ve/veya indirimlerle birleştirilemez. Borusan Otomotiv, kampanyayı her zaman değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Satışa sunulan otomobiller görseldeki otomobile göre farklılık gösterebilir.

MINI 5 Kapı Carbon Edition
MINI Ekim ayı kampanyası kapsamında, MINI 5 Kapı Carbon Edition siyah tavan ve gövde rengi, 17” Track Spoke siyah jantları ile özel sunuluyor. Ayrıca Carbon Edition paketine özel, ön ve arka piano black far çerçeveleri, arka spoiler, ön tampon aerodinamik kit ve kaput, kapı ve tavan şeritleri de birlikte bulunuyor.Türkiye’ye sınırlı sayıda sunulan MINI 5 Kapı Carbon Edition’a 36 ay vade ile ayda 1.868 TL ödeme, %0,94 faiz ve takas desteği fırsatları ile sahip olabilirsiniz.

Kampanya 1-31 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerlidir. 2017 model yılı sıfır MINI 5 Kapı, MINI 3 Kapı, MINI Cabrio, MINI Clubman model otomobiller için geçerli olan avantajlı kredi olanağı kapsamında 1.868 TL taksit tutarı, 36 ay vadeli, %0,94 faiz oranı ve 55.000 TL tutarındaki gerçek kişi taşıt kredisi için Borusan Otomotiv Premium işbirliğiyle ilgili finans kuruluşunca hesaplanmış olup, kredi maliyeti bireysel müşteriler için aylık %1,16; yıllık ise %13,91’dir. Tahsis ücreti kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman seçenekleri, ilgili kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Takas Desteği Kampanyası ise, otomobilin ÖTV ve KDV öncesi vergi hariç fiyatı üzerinden 1.500 TL indirim olarak uygulanacaktır. Tüketicilerin yasal hakları saklıdır. Bu Kampanya, başka kampanya ve/veya indirimlerle birleştirilemez. Borusan Otomotiv, kampanyayı her zaman değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir. Satışa sunulan otomobiller görseldeki otomobile göre farklılık gösterebilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

MINI 5 Kapı, MINI 3 Kapı, MINI Clubman ve MINI Cabrio
Ekim ayı MINI kampanyası dahilinde, MINI 5 Kapı, MINI 3 Kapı, MINI Clubman ve MINI Cabrio modelleri için geçerli olan 36 ay vade ile ayda 1.868 TL ödeme, %0,94 faiz ve takas desteği fırsatları ve diğer cazip avantajlarla Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcıları’nda.

Kampanya 1-31 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerlidir. 2017 model yılı sıfır MINI 5 Kapı, MINI 3 Kapı, MINI Cabrio, MINI Clubman model otomobiller için geçerli olan avantajlı kredi olanağı kapsamında 1.868 TL taksit tutarı, 36 ay vadeli, %0,94 faiz oranı ve 55.000 TL tutarındaki gerçek kişi taşıt kredisi için Borusan Otomotiv Premium işbirliğiyle ilgili finans kuruluşunca hesaplanmış olup, kredi maliyeti bireysel müşteriler için aylık %1,16; yıllık ise %13,91’dir. Tahsis ücreti kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman seçenekleri, ilgili kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Takas Desteği Kampanyası ise, otomobilin ÖTV ve KDV öncesi vergi hariç fiyatı üzerinden 1.500 TL indirim olarak uygulanacaktır. Tüketicilerin yasal hakları saklıdır. Bu Kampanya, başka kampanya ve/veya indirimlerle birleştirilemez. Borusan Otomotiv, kampanyayı her zaman değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

MINI Kış Bakımı Kampanyası
3 yaş ve üzeri MINI’nizi 5 Kasım 2017 tarihine kadar Borusan Otomotiv MINI Yetkili Servisleri’ne getirin, mekanik ve bakım işlemlerinde %20 servis avantajından yararlanın. Üstelik kampanya kapsamında Shell’den 75 TL değerinde yakıt hediye.

Kampanya kapsamında 9 Ekim – 5 Kasım 2017 tarihlerinde, 3 yaş ve üzeri (9.10.2014 ve daha öncesi trafiğe çıkışlı) MINI otomobillerin Borusan Otomotiv MINI Yetkili Servisleri’nde tek seferde 600 TL ve üzeri tutarda mekanik ve bakım işlemi gerçekleştirilmesi karşılığında yakıt hediyesine hak kazanılır. Kasko üzerinden yapılan kaporta işlemleri ve garanti işlemleri kapsam dışıdır. Yakıt Hediyesi Kampanyasına katılmak için “SHELL” yazıp 1’er boşluk bırakarak, Shell ClubSmart Kart numarası ile kampanya kodu tüm operatörler için 2313’e SMS ile en geç 19 Kasım saat 00:00’a kadar gönderilmelidir. Başarılı katılım sonucunda 75 TL değerinde yakıta karşılık gelen 7.500 Smart puan sistemde kayıtlı olması gereken ilgili Shell ClubSmart Kart’a 21 Kasım 2017’de yüklenecek ve puanlar kayıt işlemini takip eden 48 saat içinde kullanılabilir hale getirilecektir. Smart Puan’lar sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcama işlemi sırasında ön saha personeline bilgi verilmesi ve en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir. Yüklenen Smart puanların son kullanım tarihi 22 Aralık 2017 olup, kullanılmayan puanlar 23 Aralık 2017 tarihinde silinecektir. Her Shell ClubSmart Kart, cep telefonu veya şifre ile kampanyadan yalnızca 1 kez faydalanılabilir. Shell Ticari Kartlar ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanan müşteriler ile Extra Card sahipleri kampanya kapsamı dışındadır. Kampanyaya 18 yaşından büyükler katılabilir. Servis indirimi için ise asgari satın alım limiti mevcut olmayıp; indirim kampanyası kapsamına hasar onarımı ve lastik işlemleri dahil değildir. İndirim kampanyası diğer özel indirim ve avantajlarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Borusan Otomotiv ve Shell’de saklıdır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri MINI Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

MINI John Cooper Works
Yeni MINI 5 Kapı
MINI Clubman Vision Grand Turismo
Hasar Sorgulama Servisi 5664
Otomobil Tavsiyesi