MINI Kampanyası 2017

MINI Temmuz kampanyası
Yeni MINI Countryman ALL4, MINI 5 Kapı, MINI 3 Kapı, MINI Cabrio ve MINI Clubman modelleri Temmuz ayına özel avantajlarla Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Yeni MINI Countryman ALL4
MINI 5 Kapı, MINI 3 Kapı, MINI Cabrio ve MINI Clubman modelleri için tercihinize göre 1.715 TL aylık ödeme, %0,99 faiz fırsatı veya +1 Yıl Güvence Paketi Hizmeti’ine ek Takas Desteği Fırsatı’ndan faydalanabilirsiniz.

MINI 5 Kapı, MINI 3 Kapı, MINI Cabrio ve MINI Clubman
MINI 5 Kapı, MINI 3 Kapı, MINI Cabrio ve MINI Clubman modelleri için tercihinize göre 1.715 TL aylık ödeme, %0,99 faiz fırsatı veya +1 Yıl Güvence Paketi Hizmeti’ine ek Takas Desteği Fırsatı’ndan faydalanabilirsiniz.

MINI kampanya bilgileri:
** Kampanyalar, 15-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Tüm 2017 model yılı sıfır MINI otomobiller için geçerli olan avantajlı kredi olanağı kapsamında 1.715 TL taksit tutarı, 36 ay vadeli, %0,99 faiz oranı ve 50.000 TL tutarındaki gerçek kişi taşıt kredisi için Borusan Otomotiv Premium işbirliğiyle ilgili finans kuruluşunca hesaplanmış olup, kredi maliyeti bireysel müşteriler için aylık %1,22; yıllık ise %14,63’tür. Tahsis ücreti kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman seçenekleri, ilgili kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Takas Desteği Kampanyası ise, otomobilin ÖTV ve KDV öncesi vergi hariç fiyatı üzerinden 1.500 TL indirim olarak uygulanacaktır.

MINI Cabrio, MINI 3 Kapı, MINI 5 Kapı ve MINI Clubman modelleri için geçerli olan 2 yıllık yasal garanti süresine ilave +1 yıl ücretsiz onarım kapsamlı Güvence Paketi Hizmeti kampanyası kapsamında sağlanan Güvence Paketi Hizmeti ise, 2 yıllık yasal garanti süresi sonunda devreye girecek olup; her halükarda 2 Yıl veya 120.000 km(hangisi önce dolarsa) ile sınırlıdır. İlk 2 Yıllık süre dolmadığı halde 120.000 km’nin dolması halinde ilave garanti uygulanmaz. Güvence Paketi Hizmeti,3,90-TL kur karşılığı hesabıyla 1.357-TL değerindedir. Güvence Paketi Hizmeti, Avantajlı Kredi olanağı ile birlikte kullanılamaz. MINI Countryman All4 modeli için geçerli BMW Service Inclusive Paketi kapsamında sunulan Servis Bakım Paketi Hizmeti ise 3 Yıl veya 60.000 km (hangisi once dolarsa)ile sınırlıdır. İlk 3 Yıllık süre dolmadığı halde 60.000 km’nin dolması halinde servis bakım paketi hizmeti uygulanmaz. Servis Bakım Paketi Hizmeti,3,90-TL kur karşılığı hesabıyla 4.556-TL değerinde olup; bu model için Güvence Paketi tercihi kullanılamaz. Tüketicilerin yasal hakları saklıdır. Bu Kampanya, başka kampanya ve/veya indirimlerle birleştirilemez. Borusan Otomotiv, kampanyayı her zaman değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Ayrıntılı bilgi için Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcıları’na başvurabilirsiniz.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri MINI Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

MINI John Cooper Works
Yeni MINI 5 Kapı
MINI Clubman Vision Grand Turismo
Hasar Sorgulama Servisi 5664
Otomobil Tavsiyesi