NISSAN Kampanya 2018

Nissan Bahar Kampanyaları
Nissan, 7 Mayıs – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olan bahar kampanyası ile Nissan X-TRAIL, Nissan QASHQAI, Nissan JUKE, Nissan MICRA ve Nissan NAVARA modellerinde 50.000 TL’ye varan kredi olanağı, %0 faiz ve 6.000 TL’ye varan fiyat avantajları sunuyor.

Nissan QASHQAI Kampanyası
Mayıs ayı Nissan kampanyası kapsamında Nissan QASHQAI, Uzatılmış Garanti ve NisKasko paketleriyle birlikte sunulan, 40.000 TL kredi tutarına 12 ay boyunca %0 faiz imkanı ve 5.400 TL’ye varan fiyat avantajlarıyla Nissan Yetkili Satıcıları’nda. Ayrıca, Nissan QASHQAI’nin ‘Visia’ versiyonunu tercih eden müşteriler için, 10″ multimedya ve navigasyon sistemi de hediye ediliyor.

Nissan X-TRAIL Kampanyası
Nissan SUV ailesinin en prestijli üyesi Nissan X-TRAIL modelinde, 40.000 TL kredi tutarına 12 ay boyunca %0 faiz imkanının yanı sıra 5.000 TL takas ve ek olarak da 3.250 TL’ye varan fiyat avantajları sağlanıyor.

Nissan JUKE Kampanyası
Nissan bahar kampanyası dahilinde, Nissan JUKE modeli 20.000 TL kredi tutarına 12 ay boyunca %0 faiz imkanı ve 4.300 TL’ye varan fiyat avantajlarıyla Nissan yetkili satıcılarında meraklılarını bekliyor. Ayrıca, Mayıs ayında Nissan Juke Skypack`lerde 8” dokunmatik multimedya ve navigasyon seçeneği 2.300 TL fiyat avantajıyla sunuluyor.

Nissan NAVARA Kampanyası
Nissan NAVARA, 50.000 TL kredi tutarına 12 ay boyunca %0 faiz, 6.000 TL’ye varan fiyat avantajı, 109.500 TL’den başlayan fiyatlar ve kasa havuzu hediyesiyle satışa sunuluyor. Ayrıca, Mayıs ayı boyunca Nissan müşterilerine özel, 5.000 TL takas desteği bulunuyor.

Nissan kampanya koşulları:
*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Nissan Yetkili Satıcıları için geçerlidir.
*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firma hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
*Nissan Qashqai ve Nissan X-Trail modelleri için 40.000 TL 12 ay %0 faiz fırsatı, Niskasko ve Uzatılmış Garanti tercih edildiğinde geçerlidir. Niskasko ve Uzatılmış Garanti seçeneklerinden birisi tek başına tercih edildiğinde 40.000 TL 12 ay %0.99 faiz fırsatı; Niskasko ve Uzatılmış Garanti seçenekleri tercih edilmediğinde baz faiz oranları uygulanacaktır. Nissan Qashqai 1.6 Tekna modeli, finansman kampanyasına dahil değildir. Bu model için baz faiz oranları uygulanacaktır.
*Kasa havuzu hediyesi, filo kanalından satılan Nissan Navara’ları kapsamaz.Nissan Servis Kampanyası
Nissan orjinal yedek parçalar, %30’a varan indirimlerle Nissan Yetkili Servisleri’nde.

Kampanya 1 Mart – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında tüm Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında; Nissan Qashqai (J10 model kodlu), Nissan X-Trail (T31 model kodlu), Nissan Juke (F15 model kodlu), Nissan Note (E11 model kodlu), Nissan Micra(K12 model kodlu), Nissan Navara(D40 model kodlu), Nissan Pick-up(D22 model kodlu), Nissan Almera ve Nissan Primera model araçların fren balatası, fren aynası, debriyaj alt merkezi, debriyaj balatası, debriyaj rulmanı ve debriyaj setleri orijinal yedek parçalarında %10 ile %30 arasında değişen tavsiye edilen iskonto oranları uygulanmaktadır.

Fiyat bilgisi için kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servislerine başvurunuz. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

3 yaş üzeri Nissan’lara özel 350 TL’den başlayan avantajlı bakım paketleri Nissan Yetkili Servisleri’nde.
*Dizel Bakım Paketleri İçeriği: Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Araç geçmişine göre yakıt filtresi değişim ihtiyacı varsa, farklı bir paket uygulanır.
**Benzinli Bakım Paketleri İçeriği: Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Araç geçmişine göre buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir.

1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında tüm Nissan Yetkili Servisleri’nde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım Paketleri’nde Nissan onaylı orijinal ve/veya muadil parçaların değişimi sağlanmaktadır. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Fiyatlarda KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Nissan Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Nissan Fiyat Listesi
Nissan Micra
Nissan Juke
Nissan Qashqai
Nissan Navara