NISSAN Kampanya 2018 | Aralık

Nissan Yıl Sonu Kampanyaları | Aralık 2018
Nissan’ın 2018 yılı Aralık ayında düzenlediği Büyük Yeni Yıl Fırsatları Kampanyası kapsamında, ÖTV indirimine ek fiyat avantajları ve sıfır faizli finansman fırsatları Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

Nissan Qashqai Kampanyası
Nissan’ın Aralık 2018 kampanyası, büyük yeni yıl fırsatlarıyla, panoramik cam tavanlı otomatik vites Nissan Qashqai’ler 40.000 TL için 12 ay %0 faiz* fırsatıyla satışa sunuluyor. Ayrıca Nissan’ın beğenilen SUV modeli** Nissan Qashqai’nin 1.5 Tekna versiyonu 1.5 Visia; 1.6 Tekna versiyonu 1.6 Visia fiyatına Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

*%0 faiz finans kampanyası, Nissan Qashqai 1.2 Skypack ve Nissan Qashqai 1.5 Skypack versiyonlarında geçerlidir.

Nissan X-Trail Kampanyası
Nissan 2018 yıl sonu kampanyasıyla, Nissan X-Trail modelleri, Aralık ayı boyunca ÖTV indirimine ek avantajlı kampanya koşullarıyla 188.000 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerini bekliyor.

Nissan Juke Kampanyası
Nissan’ın 2018 yıl sonu kampanyası dahilinde, otomatik vitesli ve sunrooflu 100 Nissan Juke modeli, hurda teşvikiyle 100.000 TL’den satışa sunuluyor.

Nissan Micra Kampanyası
Aralık ayında Nissan markasının başarılı şehir otomobili Nissan Micra’nın otomatik vitesli versiyonları, hurda teşvikli 76.320 TL’den başlayan fiyatlarıyla Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

Nissan Navara Kampanyası
Etkileyici performansı, yüksek taşıma kapasitesi ve SUV konforuyla Nissan’ın ödüllü pick-up’ı Nissan Navara, Aralık ayı boyunca 50.000 TL’ye varan fiyat avantajı ve 70.000 TL için 12 ay %0 faiz avantajı ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Nissan Yetkili Satıcıları için geçerlidir.
*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle Nissan Otomotiv A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Nissan Hurda İndirimi Kampanyası
Hurda teşvik düzenlemesi; 27.03.2018 tarihinden itibaren hurdaya çıkarılan veya ihraç edilen araçlara istinaden, 18.05.2018 tarihinden itibaren satın alınacak araçlara uygulanacaktır. Belirlenen yerlere teslim edilerek bir daha kullanılmamak üzere hurdaya çıkartılan veya ihraç edilen araçların yerine aynı cins yeni bir aracın ilk satın alımında tahakkuk eden Özel Tüketim Vergisi’ne (ÖTV) üzerinden yansıtılacaktır. 87.03 G.T.İ.P numarasında yer alan otomobil ve arazi taşıtı cinsi araçlar için ÖTV matrahı esas alınarak, aşağıda belirtildiği gibi ÖTV indirimi uygulanacaktır.

Yeni Aracın ÖTV Matrahı İndirim Olarak Yansıtılacak ÖTV Tutarı
< 46.000 TL 10.000 TL
46.000 TL – 80.000 TL 8.000 TL
> 80.000 TL 3.000 TL
Diğer araç cinsleri için 10.000 TL

-Yukarıda belirtilen uygulama, tüm Nissan araç modellerinde geçerlidir.
-Hurda Teşvik düzenlemesi kapsamında yerine getirilecek yasal zorunlulukların uygulanması Nissan Yetkili Satıcıları’nın sorumluluğundadır.
-Hurdaya çıkartılacak araç, müşterinin kendi adına olmalıdır.
-Hurda araç, yasada tanımlanan noktalara teslim edilerek hurda teslimine yönelik Bertaraf Belgesi alınmalıdır.
-Bertaraf Belgesi ile noterliğe gidilerek Hurda Belgesi alınmalıdır.
-Hurda Belgesi ile birlikte yeni araç tescilinde vergi dairesi, hurda istisnasını uygulayacaktır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Nissan Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Nissan Fiyat Listesi
Nissan Micra
Nissan Juke
Nissan Qashqai
Nissan Navara