NISSAN Kampanya 2017

Nissan 2017 Sonbahar Fırsatları Kampanyası
Nissan Qashqai modelleri, Eylül ayı Nissan kampanya avantajları ve 1.500 TL değerinde hediye akaryakıt fırsatıyla Nissan Yetkili Satıcıları’nda. Tüm Nissan Qashqai modellerinde akaryakıt hediyesi yerine, kampanyalı anahtar teslim liste fiyatlarına ek olarak 1.500 TL indirim geçerli olacaktır.

Nissan Sonbahar Fırsatları kampanyası dahilinde;
Nissan Micra modelini satın almak isteyenler 12.000 TL, 12 ay vade, %0 faizli kredi fırsatından yararlanabilirler.
Nissan Juke modelini satın almak isteyenler 18.000 TL, 12 ay vade, %0 faizli kredi fırsatından yararlanabilirler.
Nissan Qashqai sahibi olmak isteyenler ise 40.000 TL, 15 ay vade, %0,99 faiz oranı ile kredi fırsatından yararlanabilirler.
Nissan Navara modeli için 40.000 TL, 15 ay vade, %0,99 faiz oranı ile finansman imkanı ve 6.000 TL’ye varan nakit indirimi birlikte sunulmaktadır.

** Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Nissan Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.
*** Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle Nissan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Belirtilen aylık faiz oranları, tüm Nissan modellerinde gerçek kişilerin perakende kanalı ile yaptığı araç alımlarında geçerlidir. Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanyada belirlenmiş vade ve tutarın dışında yapılan kullanımlardan oluşabilecek farklar müşteri tarafından karşılanır.

Nissan Juke modellerinde panoramik sunroof hediye
Nissan Eylül kampanyası kapsamında; Nissan Juke 1.5dCi manuel Skypack ve Nissan Juke 1.6 benzinli CVT Skypack modellerinde panoramik sunroof farkı Nissan’dan hediye.

*Bu kampanya, kampanyaya katılan Nissan Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Nissan Yeni X-Trail’de lansmana özel finansman desteği
Nissan Yeni X-Trail modeli, Eylül ayında lansmana özel 60.000 TL, 36 ay vade, %0,99 faizli finansman desteği ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.Nissan Hafif Ticari Araç Sonbahar Fırsatları
Nissan Yeni Navara modellerinde 40.000 TL krediye, 15 ay vade için %0,99 faiz oranı fırsatı sunuluyor. Ayrıca, Nissan Yeni Navara Platinum versiyonunda sunulan 3.750 TL indirime ek, 2.500 TL takas indirimi, Nissan Eylül kampanyası dahilinde Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

* Nissan Navara modelinde 40.000 TL 15 ay 0,99 faiz BAMO: %1,24 BYMO: %15,92 olarak sunulmaktadır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Nissan Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.
*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle Nissan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BAMO : Bireysel Aylık Maliyet Oranı BYMO : Bireysel Yıllık Maliyet Oranı

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Nissan Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Nissan Fiyat Listesi
Nissan Micra
Nissan Juke
Nissan Qashqai
Yeni Nissan Navara