NISSAN Kampanya 2018

Nissan Kampanyaları
Nissan, Eylül ayında düzenlediği kampanyalar ile Nissan Qashqai, Nissan X-Trail, Nissan Juke, Nissan Micra ve Nissan Navara modellerinde finansman seçenekleri ve fiyat avantajları sunuyor.

Nissan Qashqai Kampanyası
Nissan Intelligent Mobility teknolojilerine sahip otomatik vitesli Nissan Qashqai, Eylül ayı boyunca 134.900 TL’den başlayan fiyatlar ve 50.000 TL için 24 ay %1,29 faiz avantajı* ile satışa sunuluyor. Ayrıca, Nissan Qashqai Visia versiyonlarında 10” dokunmatik ekranlı multimedya sistemi hediye kampanyası bulunuyor.

Dizel Nissan Qashqai’ler ise 142.500TL’den başlayan fiyatlar ve 50.000 TL için 24 ay %1,29 faiz avantajıyla Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

* Nissan Qashqai’de %1,29 faiz avantajı NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımı ile birlikte sunulur. Niskasko veya Uzatılmış Garanti ürünlerinden herhangi birinin alınmadığı durumda faiz avantajı %1,59 olarak kullanılabilir.

Nissan X-Trail Kampanyası
Nissan kampanyası kapsamında, Nissan X-Trail modeli Eylül ayına özel 100.000 TL için 24 ay %1,29 faizli finansman seçeneğiyle müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Nissan X-Trail’de %1,29 faiz avantajı NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımı ile birlikte sunulur. Niskasko veya Uzatılmış Garanti ürünlerinden herhangi birinin alınmadığı durumda faiz avantajı %1,59 olarak kullanılabilir.

Nissan Juke ve Nissan Micra Kampanyaları
Dizel Nissan Juke modelinde 114.500 TL’den başlayan fiyatlar ve 50.000 TL’ye 24 ay %1,29 faiz onanı ile kredi imkanı sunuluyor. Ayrıca, Eylül ayı Nissan kampanyası ile yeni Nissan Juke satın alımlarında 8” dokunmatik ekranlı multimedya sistemi* hediye ediliyor. Mevcut Nissan sahipleri ve onların birinci derecede yakınları ise yeni Nissan Juke satın alımlarında Eylül ayına özel %2 özel indirime* sahip.

Otomatik vitesli Nissan Micra’lar 88.900 TL’den başlayan fiyatlar veya 30.000 TL’ye 15 ay %1,29 faizli kredi seçeneği ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

*8’’ dokunmatik ekranlı multimedya sistemi hediyesi, Nissan Juke Special Edition versiyonlarını ve 1.5 Skypack versiyonunu kapsamaz.
*%2 özel indirim, Nissan Juke 1.5 Skypack versiyonunu kapsamaz.Nissan Navara Kampanyası
Nissan’ın ödüllü pick-up’ı Nissan Navara,, Eylül ayı boyunca 125.900 TL’den başlayan fiyatlara ek olarak 70.000 TL için 24 ay %1,29 faizli finansman imkanı ile satışa sunuluyor.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Nissan Yetkili Satıcıları için geçerlidir.
*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle Nissan Otomotiv A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nissan Hurda İndirimi Kampanyası

Hurda teşvik düzenlemesi;
-27.03.2018 tarihinden itibaren hurdaya çıkarılan veya ihraç edilen araçlara istinaden, 18.05.2018 tarihinden itibaren satın alınacak araçlara uygulanacaktır.
-Belirlenen yerlere teslim edilerek bir daha kullanılmamak üzere hurdaya çıkartılan veya ihraç edilen araçların yerine aynı cins yeni bir aracın ilk satın alımında tahakkuk eden Özel Tüketim Vergisi’ne (ÖTV) üzerinden yansıtılacaktır.

87.03 G.T.İ.P numarasında yer alan otomobil ve arazi taşıtı cinsi araçlar için ÖTV matrahı esas alınarak, aşağıda belirtildiği gibi ÖTV indirimi uygulanacaktır.

Yeni Aracın ÖTV Matrahı İndirim Olarak Yansıtılacak ÖTV Tutarı
< 46.000 TL 10.000 TL
46.000 TL – 80.000 TL 8.000 TL
> 80.000 TL 3.000 TL
Diğer araç cinsleri için 10.000 TL

 

-Yukarıda belirtilen uygulama, tüm Nissan araç modellerinde geçerlidir.
-Hurda Teşvik düzenlemesi kapsamında yerine getirilecek yasal zorunlulukların uygulanması Nissan Yetkili Satıcıları’nın sorumluluğundadır.
Hurda istisnasının uygulama tebliği henüz yayınlanmamış olup, aşağıdaki şekilde bir uygulama prosedürü olması öngörülmektedir.
-Hurdaya çıkartılacak araç, müşterinin kendi adına olmalıdır.
-Hurda araç, yasada tanımlanan noktalara teslim edilerek hurda teslimine yönelik Bertaraf Belgesi alınmalıdır.
-Bertaraf Belgesi ile noterliğe gidilerek Hurda Belgesi alınmalıdır.
-Hurda Belgesi ile birlikte yeni araç tescilinde vergi dairesi, hurda istisnasını uygulayacaktır.
Nissan Servis Kampanyası
Nissan orijinal yedek parçalar %30’a varan indirimlerle Nissan Yetkili Sarvisleri’nde.

*Kampanya 1 Mart – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında tüm Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında; Nissan Qashqai (J10 model kodlu), Nissan X-Trail (T31 model kodlu), Nissan Juke (F15 model kodlu), Nissan Note (E11 model kodlu), Nissan Micra (K12 model kodlu), Nissan Navara (D40 model kodlu), Nissan Pick-up (D22 model kodlu), Nissan Almera ve Nissan Primera model araçların fren balatası, fren aynası, debriyaj alt merkezi, debriyaj balatası, debriyaj rulmanı ve debriyaj setleri orijinal yedek parçalarında %10 ile %30 arasında değişen tavsiye edilen iskonto oranları uygulanmaktadır. Fiyat bilgisi için kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’ne başvurunuz. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Nissan Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Nissan Fiyat Listesi
Nissan Micra
Nissan Juke
Nissan Qashqai
Nissan Navara