NISSAN Kampanya 2018

Nissan Kampanyaları
Yeni yılda Nissan sahibi olmak isteyenler için Nissan heyecan verici Mart ayı fırsatlarını sunuyor.

Nissan’ın Mart ayında düzenlediği kampanya kapsamında, Nissan Qashqai, Nissan X-Trail ve Nissan Navara modellerinde 60.000 TL’ye 12 ay %0,89 faiz, Nissan Micra ve Nissan Juke modellerinde ise 20.000 TL’ye 12 ay %0 faiz fırsatı sunuluyor. Ayrıca sınırlı sayıda Nissan 2017 model araç için Mart ayına özel fiyat avantajları Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

Finansman kampanyasına ek olarak, 2017 model yılı Nissan araçlarda sunulan özel fırsatlar kapsamında; Nissan Micra 3.150 TL’ye ve Nissan Juke 6.800 TL’ye varan özel kampanya indirimi, Nissan Qashqai’de ise 4.000 TL takas indirimi bulunuyor.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
**Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Nissan Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.
***Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle Nissan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nissan Tıp Bayramı Kampanyası
Tıp Bayramı Kampanyası, 9-31 Mart tarihleri arasında, Nissan’ın Pulsar hariç tüm modellerinde geçerli Mart 2018 finansman, indirim ve takas kampanyalarına ilave olarak kampanyaya katılan Nissan Yetkili Satıcıları’nda sağlanmaktadır. Kampanya, T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ve çalışılan sağlık kurumundan alınmış kaşeli, ıslak imzalı çalıştığına belgeyi ibraz eden Sağlık Personeli’ne özeldir. Kampanya kapsamında yer alan özel indirimler aşağıdaki gibidir.

*Kampanya koşullarında yer alan belgelerin ibrazı zorunludur ve denetime tabidir.
**9-31 Mart tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.
***Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Nissan Uzatılmış Garanti, Nissan Qashqai ve Nissan X-Trail’de 1.006 TL’den başlayan fiyatlarla*

31 Mart’a kadar sıfır araç alımlarında geçerli Uzatılmış Garanti lansman fiyatları sunuluyor. Nissan aracınızın standart garantisini 1 yıl/120.000 km. ya da 2 yıl/150.000 km.’ye kadar uzatabilirsiniz.

*Belirtilen Nissan modellerinin 1 yıl için maksimum 120.000 km’ye kadar geçerli peşin fiyatıdır. Kampanya 5 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Nissan Uzatılmıs Garanti teminatları Allianz Sigorta A.Ş. tarafından sunulan bir sigorta ürünüdür. Uzatılmıs garanti; ilgili poliçe tarihleri arasında, poliçe teminatları ile sınırlı ve belirtilen maksimum km’ye kadar geçerlidir.

Nissan Servis Kampanyası
Nissan orijinal yedek parçalar, %30’a varan indirimlerle Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

Kampanya 1 Mart – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında tüm Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında; Nissan Qashqai (J10 model kodlu), Nissan X-Trail (T31 model kodlu), Nissan Juke (F15 model kodlu), Nissan Note (E11 model kodlu), Nissan Micra (K12 model kodlu), Nissan Navara(D40 model kodlu), Pick-up(D22 model kodlu), Almera ve Primera model araçların fren balatası, fren aynası, debriyaj alt merkezi, debriyaj balatası, debriyaj rulmanı ve debriyaj setleri orijinal yedek parçalarında %10 ile %30 arasında değişen tavsiye edilen iskonto oranları uygulanmaktadır. Fiyat bilgisi için kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servislerine başvurunuz. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Nissan Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Nissan Fiyat Listesi
Nissan Micra
Nissan Juke
Nissan Qashqai
Yeni Nissan Navara