Nissan QASHQAI

Nissan Qashqai
Nissan markasının Crossover-SUV segmentinde başarılı modeli Nissan Qashqai, yeni tasarımıyla çok daha geniş ve dinamik bir görünüm sergiliyor. Japon otomotiv markası Nissan’ın yeni tasarım anlayışıyla yeniden şekillenen Nissan Qashqai, Türkiye’de de sınıfında beğenilen modeller arasında bulunuyor. Crossover-SUV segmentindeki araçların son yıllarda gördüğü artan ilgi nedeniyle, otomotiv firmaları bu segmentte yeni model grupları geşitiriyorlar. Nissan Qashqai, yakaladığı başarı sayesinde Crossover-SUV sınıfında önemli bir etki yarattı.

Nissan Qashqai’nin ön ızgarası, panaromik cam tavanı, 19 inch alaşım jantları, LED farları ve arka sinyallerinin dizaynı aracın dış tasarımında öne çıkan unsurlar arasında. Nissan Qashqai sürüş konforunu ve güvenliğini arttıran yeni pek çok teknolojiye sahip. Nissan Qashqai daha önceki modeline göre çok daha sportif bir tasarıma sahip.

Arayan Numaraları Gösterme özelliği sayesinde, sürüş esnasında arayanın kim olduğunu bilgilendirme ekranında görerek dikkatiniz dağılmadan güvenli bir sürüş yaşayabilirsiniz. Güvenlik Kalkanı özelliği, ekranda yer alan görsel uyarılar ve sesli ikazlar ile daha güvenli bir yolculuk sağlıyor. Direksiyon Modu Seçimi ile sürüş modu ayarlarından sport veya normal modu seçerek direksiyon hissiyatını değiştirebilirsiniz. Nissan Qashqai, navigasyon sisteminden gelen mesajları ve yön bildirilerini görüntüleyen Gelişmiş Sürüş Ekranına sahip. Müzik sistemi ile favori sanatçılarınızın ve beğendiğiniz şarkıların detaylı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Nissan Qashqai’de bilgilendirme ekranını tercihinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Lastik Basınç Uyarı Sistemi, her bir lastiğin basınç değerini bilgilendirme ekranından takip edebilmenize olanak sağlıyor. Ayrıca herhangi bir lastiğin basıncının düştüğünü, bilgilendirme ekranında bulunan ışıklı sinyal aracılığıyla görebilirsiniz. Nissan Qashqai’nin iç tasarımında, ambiyans aydınlatması, omurganızı destekleyen koltuklar ve oturma alanı ile konfor özelliklerine büyük önem verilmiş.

Yeni Nissan Connect’in içinde 7 inch‘lik parlama yapmayan dokunmatik ekranda; müzik, navigasyon, Çevre Görüş Sistemi gibi tüm zengin özellikleri birlikte sunulmuş. Yolculuklarda ister akıllı telefonunuzla, isterseniz iPod ya da MP3 çalarınızla Nissan Connect’e bağlanarak müziğin keyfini çıkartabilirsiniz. Nissan Qashqai’nin Aktif Yol Kontrolü, Aktif Motor Freni, Aktif Sürüş Kontrolü birlikte çalışarak sürüş konforunuzu arttırıyor. Devreye giren tüm özellikleri Gelişmiş Sürüş Asistanı ile görüntüleyebilirsiniz.
Nissan Qashqai modelinde; Dizel, Benzinli; 4×4, Manuel veya yeni X-Tronic otomatik vitesli seçenekleri mevcut. Nissan Qashqai, crossover sınıfınında en düşük karbon salınımı yapan araç olarak da dikkat çekiyor.

Avrupalı tüketicilerin beklentilerini karşılamak üzere Nissan’ın İngiltere’de bulunan tasarım ve teknoloji merkezlerinde geliştirilen Qashqai, Japon markanın Avrupa’daki en çok üretilen modeli olma özelliğini taşıyor.

Nissan Qashqai Yeni X-Tronic Vites
Yeni X-Tronic Değişken Zamanlı Vites Teknolojisi sürüş konforunuzu artırmakla kalmayıp, düşük yakıt tüketimiyle yüksek hızlanma performansı sağlıyor.

Nissan Qashqai Dizel Otomatik Vites
Nissan Qashqai, Crossover segmentinde bir ilk olan Dizel-Otomatik seçeneği sayesinde düşük yakıt tüketimiyle yüksek performans sunuyor.

Nissan Qashqai Benzinli Otomatik Vites
Nissan Qashqai, X-Tronic, Dizel Otomatik vites seçeneğinin yanında Benzinli Otomatik vites seçeneğini de Qashqai sevenler için sunuyor.

Nissan Qashqai’nin arka koltuklarını yatırdığınızda hem uzun hem de düz bir bagaj alanı sağlanıyor. Aracınızın koltukları dik durumdayken, bagaj bölümleyiciyi kaldırıp 16 farklı yükleme kombinasyonu yapabiliyorsunuz. Nissan Qashqai, krom ayna kapakları, krom ön tampon alt çıtası, 19 inch elmas kesim koyu gri alaşımlı jantları ve krom yan şerit seçenekleriyle dikkat çekici bir görünüm sunuyor.

10. Yıla Özel Nissan Qashqai 4X4 10th Anniversary serisi
Nissan, 1937 ile 1950 yılları arasında zorlu arazi şartlarında yaşayan insanların hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla 4×4 dünyasına adım attı. Zaman ilerledikçe farklı heyecanlara ve ihtiyaçlara hitap eden modeleriyle 4×4 dünyasındaki inovatif yaklaşımını artırarak devam ettirdi.

Gelişen şehirler yaşamak için daha cazip hale gelirken şehirde kullanılan otomobiller arasında farklılık yaratan tasarımlar ilgi çekmeye başladı. Kullanıcılara güven veren, güçlü hissettiren, aynı zamanda da şehrin karmaşık ve hızlı ritmine uygun araçlara ihtiyaç duyulmaya başladı.

Nissan, tam da bu sebeple hem hakim sürüş pozisyonuna sahip hem de sedan ihtiyacını karşılayabilecek kapasitesiyle sıradanlığı yıkan Nissan Qashqai’yi yarattı.

Nissan Qashqai, 2007 yılında yollara çıktığında görenleri şaşırtan sıra dışı tasarımıyla şehir hayatında yepyeni bir heyecan yarattı. Arazi aracı heyecanını şehirli yaşamın tarzıyla sunan Qashqai, duruşu ve özellikleriyle Asi Şehirli adını aldı. Yola çıktığı ilk günden beri insanlara daha önce karşılaşmadıkları deneyimler sunan Nissan Qashqai çok geçmeden yarattığı Crossover sınıfına ismini verdi.

Yıllar içerisinde şehir hayatında kendi kurallarını kabul ettiren Qashqai, 2014 yılında büyük bir değişime uğrayarak ikinci nesliyle yola daha sağlam adımlarla devam etti. Şehirde tartışmasız kabul gören ve tüm gözlerin aradığı bir otomobil haline gelen Nissan Qashqai o günden sonra tüm özgüveniyle Şehir Benim dedi.

Hala rakiplerini peşinden sürükleyen ve sınıfını şekillendirmeye devam eden Nissan Qashqai 10.yaşını ve liderliğini 10. Yıl Özel Serisi ile kutluyor.

Nissan Kampanyası
Nissan Fiyat Listesi
Nissan Micra
Nissan Juke
Nissan Modelleri