Nissan Qashqai

Nissan QASHQAI
Nissan markasının Crossover-SUV segmentinde başarılı modeli Nissan Qashqai, yeni tasarımıyla çok daha geniş ve dinamik bir görünüm sergiliyor. Japon otomotiv markası Nissan’ın yeni tasarım anlayışıyla yeniden şekillenen Nissan Qashqai, Türkiye’de de sınıfında beğenilen modeller arasında bulunuyor. Crossover-SUV segmentindeki araçların son yıllarda gördüğü artan ilgi nedeniyle, otomotiv firmaları bu segmentte yeni model grupları geşitiriyorlar. Nissan Qashqai, yakaladığı başarı sayesinde Crossover-SUV sınıfında önemli bir etki yarattı.

Nissan Qashqai’nin ön ızgarası, panaromik cam tavanı, 19 inch alaşım jantları, LED farları ve arka sinyallerinin dizaynı aracın dış tasarımında öne çıkan unsurlar arasında. Nissan Qashqai sürüş konforunu ve güvenliğini arttıran yeni pek çok teknolojiye sahip. Nissan Qashqai daha önceki modeline göre çok daha sportif bir tasarıma sahip.

Arayan Numaraları Gösterme özelliği sayesinde, sürüş esnasında arayanın kim olduğunu bilgilendirme ekranında görerek dikkatiniz dağılmadan güvenli bir sürüş yaşayabilirsiniz. Güvenlik Kalkanı özelliği, ekranda yer alan görsel uyarılar ve sesli ikazlar ile daha güvenli bir yolculuk sağlıyor. Direksiyon Modu Seçimi ile sürüş modu ayarlarından sport veya normal modu seçerek direksiyon hissiyatını değiştirebilirsiniz. Nissan Qashqai, navigasyon sisteminden gelen mesajları ve yön bildirilerini görüntüleyen Gelişmiş Sürüş Ekranına sahip. Müzik sistemi ile favori sanatçılarınızın ve beğendiğiniz şarkıların detaylı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Nissan Qashqai’de bilgilendirme ekranını tercihinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Lastik Basınç Uyarı Sistemi, her bir lastiğin basınç değerini bilgilendirme ekranından takip edebilmenize olanak sağlıyor. Ayrıca herhangi bir lastiğin basıncının düştüğünü, bilgilendirme ekranında bulunan ışıklı sinyal aracılığıyla görebilirsiniz. Nissan Qashqai’nin iç tasarımında, ambiyans aydınlatması, omurganızı destekleyen koltuklar ve oturma alanı ile konfor özelliklerine büyük önem verilmiş.

Yeni Nissan Connect’in içinde 7 inch‘lik parlama yapmayan dokunmatik ekranda; müzik, navigasyon, Çevre Görüş Sistemi gibi tüm zengin özellikleri birlikte sunulmuş. Yolculuklarda ister akıllı telefonunuzla, isterseniz iPod ya da MP3 çalarınızla Nissan Connect’e bağlanarak müziğin keyfini çıkartabilirsiniz. Nissan Qashqai’nin Aktif Yol Kontrolü, Aktif Motor Freni, Aktif Sürüş Kontrolü birlikte çalışarak sürüş konforunuzu arttırıyor. Devreye giren tüm özellikleri Gelişmiş Sürüş Asistanı ile görüntüleyebilirsiniz.

Nissan Qashqai modelinde; Dizel, Benzinli; 4×4, Manuel veya yeni X-Tronic otomatik vitesli seçenekleri mevcut. Nissan Qashqai, crossover sınıfınında en düşük karbon salınımı yapan araç olarak da dikkat çekiyor.

Avrupalı tüketicilerin beklentilerini karşılamak üzere Nissan’ın İngiltere’de bulunan tasarım ve teknoloji merkezlerinde geliştirilen Qashqai, Japon markanın Avrupa’daki en çok üretilen modeli olma özelliğini taşıyor.

Nissan Qashqai Yeni X-Tronic Vites
Yeni X-Tronic Değişken Zamanlı Vites Teknolojisi sürüş konforunuzu artırmakla kalmayıp, düşük yakıt tüketimiyle yüksek hızlanma performansı sağlıyor.

Nissan Qashqai Dizel Otomatik Vites
Nissan Qashqai, Crossover segmentinde bir ilk olan Dizel-Otomatik seçeneği sayesinde düşük yakıt tüketimiyle yüksek performans sunuyor.

Nissan Qashqai Benzinli Otomatik Vites
Nissan Qashqai, X-Tronic, Dizel Otomatik vites seçeneğinin yanında Benzinli Otomatik vites seçeneğini de Qashqai sevenler için sunuyor.

Nissan Qashqai’nin arka koltuklarını yatırdığınızda hem uzun hem de düz bir bagaj alanı sağlanıyor. Aracınızın koltukları dik durumdayken, bagaj bölümleyiciyi kaldırıp 16 farklı yükleme kombinasyonu yapabiliyorsunuz. Nissan Qashqai, krom ayna kapakları, krom ön tampon alt çıtası, 19 inch elmas kesim koyu gri alaşımlı jantları ve krom yan şerit seçenekleriyle dikkat çekici bir görünüm sunuyor.

Nissan 10. Yıla Özel Qashqai 4×4 10TH ANNIVERSARY Serisi
Crossover segmentinin öncülerinden Nissan Qashqai, lanse edildiği 2006 yılından günümüze Nissan’ın Avrupa’da ve Türkiye’de en çok ses getiren modeli oldu. Yaklaşık 80.000 adet satışıyla Türkiye’de en çok satan Crossover-SUV olma özelliğini sürdüren Nissan Qashqai, 10’uncu yılını da açık ara liderlikle kutluyor.

Nissan, 10 yıllık liderliğini kutlamak üzere sınırlı sayıda üretilen Nissan Qashqai 4X4 10TH ANNIVERSARY özel serisini müşterilerine sunuyor. Nissan Qashqai 4X4 10TH ANNIVERSARY özel serisi, Ekim ayında 130 hp gücünde dCI dizel motor ile 129.300 TL 2016 model yılı liste fiyatıyla satışa sunuluyor. Nissan Qashqai 10TH ANNIVERSARY özel serisi stoklarla sınırlıdır.

Nissan Kampanyası
Nissan Fiyat Listesi
Nissan Micra
Nissan Juke
Nissan Modelleri