Opel Black Edition

Opel Yeni Black Edition Serisi
Opel yoğun ilgi gören modelleri Opel Astra, Opel Mokka X ve Opel Corsa için “Black Edition” donanım seviyesini satışa sundu.

Otomobillerini kişiselleştirmeyi ve farklı görünmeyi sevenlerin ilgi göstereceği Opel Black Edition donanım seviyesinde, Opel modelleri standart olarak siyah tavan, yan aynalar ve jantlar ile geliyor.

Opel Black Edition donanım seviyesi ile meraklıları yeni Opel Astra’ya ilk defa çift renkli olarak sahip olabilecekler. Yeni Opel Astra’nın Dynamic ve Excellence donanım seviyelerinin arasında konumlanan Opel Astra Black Edition donanım versiyonu, 125.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. 17’’ siyah alaşımlı jantları ile Opel Astra Black Edition dikkat çekmek isteyenlerin tercihi olacak.

Opel Mokka X Black Edition ise en üst donanım seviyesi olan Excellence’ın üzerine geliyor. 18“ alaşımlı siyah jantların yanı sıra, bu donanım seviyesinde Ön Çarpışma İkazı, Takip mesafesi göstergesi, şerit ihlali uyarı sistemi, trafik işareti tespit sistemi ve direksiyon simidi ısıtması gibi güvenlik ve konfor özellikleri de standart olarak sunulacak.

Opel Mokka X Black Edition başlangıç fiyatı ise 154.500 TL.

Opel Corsa’da da Black Edition, en üst donanım seviyesi olarak sunulacak. 17’’ siyah alaşımlı jantların yanı sıra daha önce opsyionel olarak sunulan birçok teknoloji de bu versiyonda standart olarak bulunacak. Bunların arasında, 7″ dokunmatik renkli ekran ve 6 hoparlör sunan R 4.0 IntelliLink bilgi-eğlence sistemi, LED farlar, ön arka park sensörü, geri görüş kamerası ve otomatik yanan farlar gibi özellikler yer alıyor.

Opel Corsa’da sadece 1.4 benzinli otomatik seçeneğinde sunulacak Black Edition versiyonunun tavsiye edilen satış fiyatı 92.900 TL olarak açıklandı.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Opel Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Opel Fiyat Listesi
Opel Grandland X
Yeni Opel Insignia 
Yeni Opel Astra
Opel Crossland X