Opel X Modelleri

Opel’in X Model Ailesi Genişliyor

Opel, yeni Mokka X ile başlattığı X model ailesini 2017 yılında tümüyle yeni iki crossover modeliyle genişletmeye hazırlanıyor. Opel’in yeni nesil segment kimliği X, klasik gövde tipi ile sportif ve ferah SUV gövde tipi arasındaki geçişi simgeliyor. Opel Crossland X ve Opel Grandland X, markayı B ve C crossover segmentinde temsil edecek iki yeni model.

Opel’in B crossover modeli Crossland X sürücüsüne şehir içi kullanımlarda çeviklik, uzun mesafelerde ise konfor vaat ediyor. Otomobilin ferah tasarımı öne çıkan özellikleri arasında. C crossover segmentinde yer alacak Opel Grandland X ise tasarımında, sağlamlık ve şıklığı bir arada sunuyor. Opel Grandland X, yükseltilmiş oturma pozisyonu, çepeçevre iyi bir görüş sağlaması ve geniş bagaj hacmi ile aktif hayat tarzı yaşayanların ilgisini çekecek.

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik: “2010’dan günümüzde SUV ve Crossover otomobillerin satış rakamları Avrupa genelinde yaklaşık beş katına yükseldi. Opel olarak 2017’de pazara sunacağımız iki çarpıcı alternatif ile crossover atılımımızı başlatacak ve segmente daha da hareket getireceğiz” dedi.

Opel’in 2016 ile 2020 arasında 29 yeni modeli piyasaya sürmeyi hedeflediği model atılımının bir parçası olan Opel Crossland X ve Opel Grandland X ülkemizde 2017’nin üçüncü ve dördüncü çeyreğinde satışa sunulacak.

Opel Mokka X
Yeni Opel Astra
Opel Corsa
OPEL Fiyat Listesi
Otomobil Markalarının Anlamları