Opel Yıl Sonu Kampanyası

Opel, Aralık 2016 Yıl Sonu Kampanyaları
Opel, Aralık ayı kampanyaları ile Yeni Opel Astra HB, Opel Astra Sedan, Opel Corsa ve Opel Insignia modellerinde yıl sonuna özel avantajlar sunuyor.

Yeni Opel Astra Yıl Sonu Kampanyası 2016
Opel, Aralık ayı kampanyası kapsamında, Opel Astra HB modelinde sıfır faizli finansman olanağı sunuyor. 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olan Opel yıl sonu kampanyası ile Opel Astra HB (hatchback) 20.000 TL kredi, 20 ay vade, %0 faiz oranı fırsatıyla Opel Yetkili Satıcıları’nda.

01 Aralık 2016 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında ve 0 km Opel Astra HB model araçlar için geçerli olan kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir. Kampanya kapsamında araç bedelinin 50.000 TL ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL üzerindeki kısımı için %50 kredilendirme yapılacaktır. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır. Bireysel müşterilere kullandırılacak 20.000 TL kredi için aylık % 0 faiz oranı ile 20 ay vadeli, eşit taksitli ödemeli kredi için, Tahsis ücreti 100 TL, toplam geri ödeme tutarı 20.100 TL olmaktadır. Kredinin yıllık maliyet oranı % 0,5768 dir. Kampanya kapsamında hayat sigortası zorunluluğu bulunmadığından toplam maliyete dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık maliyete Kasko dahil edilmemiştir. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır.

*Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir.
**Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.”

Opel Insignia Yıl Sonu Kampanyası 2016
Opel Aralık ayı kampanyası kapsamında, Opel Insignia 1.6 dizel otomatik seçeneği ve 30.000 TL kredi, 16 ay vade, %o faiz oranı fırsatıyla Opel Showroom’larında.

Kampanya 01-31 Aralık tarihleri arasında ve 0 km Opel Insignia model araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir. Kampanya kapsamında araç bedelinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL üzerindeki kısımı için %50 kredilendirme yapılacaktır. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır. Bireysel müşterilere kullandırılacak 30.0000 TL kredi için aylık %0 faiz oranı ile 16 ay vadeli, eşit taksitli ödemeli kredi için, Tahsis ücreti 150 TL, toplam geri ödeme tutarı 30.150 TL olmaktadır. Kredinin yıllık maliyet oranı % 0,7135’dir. Kampanya kapsamında hayat sigortası zorunluluğu bulunmadığından toplam maliyete dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık maliyete Kasko dahil edilmemiştir. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır.

*Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir.
**Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

Opel Astra Sedan ve Opel Corsa Modellerinde Yıl Sonuna Özel Avantajlı Fiyatlar
Aralık ayı Opel kampanyası ile Opel Astra Sedan modeli 55.900 TL, Opel Corsa modeli ise 48.550 TL’den başlayan yıl sonuna özel avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Opel Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Opel Fiyat Listesi
Yeni Opel Astra
Yeni Opel Insignia
Opel Corsa
Opel Mokka X