RENAULT Kampanyası 2017

RENAULT Kampanyaları
Renault Nisan ayı kampanyaları kapsamında fiyat avantajları, finansman olanakları ve indirim fırsatları sunuyor.

Renault KADJAR ve Renault CAPTUR modellerine özel %0 faiz kampanyası
Renault Nisan ayı kampanyası kapsamında, Renault Kadjar ve Renault Captur satın almak isteyenler, 30.000 TL kredi ve 15 aya kadar vade ile %0 faiz fırsatından yararlanabilirler. Daha fazla kredi ve vade talebi olan Renault müşterileri ise 48.000 TL kredi ve 24 aya kadar vade ile %0,79 sabit faiz oranı ile Renault Captur ve Renault Kadjar sahibi olabilirler. Bu tutar ve vadenin üzerindeki talepler için ise yasal mevzuatın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve vadeye kadar, kademeli olarak artan faiz oranları ile kredi kullanılabilir.

Ayrıca, Nisan ayında Renault’un avantajlı finansman koşullarına ek olarak, Renault Kadjar ve Renault Captur modellerinde metalik renk opsiyonu da Renault’dan hediye.

Renault finansman kampanyası, tüm model yıllarındaki Renault Kadjar ve Renault Captur modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.04.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

• 30.000 TL 15 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.07, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %0.79
• 48.000 TL 24 Ay %0,79 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.99, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %12.58

Renault TALISMAN, Renault MEGANE SEDAN ve Renault MEGANE HB modellerine özel %0 faiz kampanyası
Nisan ayında 2016 model yılı Renault Talisman, Renault Megane Sedan ve Renault Megane HB modellerinde, 30.000 TL kredi ve 15 aya kadar vade ile %0 faiz fırsatı sunuluyor. Daha fazla kredi ve vade talebi olan Renault müşterilerine ise 48.000 TL kredi, 24 aya kadar vade, %0,79 sabit faiz oranı ile finansman imkanı sağlanıyor. Bu tutar ve vadenin üzerindeki talepler için ise yasal mevzuatın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve vadeye kadar, kademeli olarak artan faiz oranları bulunuyor.
Renault finansman kampanyası, 2016 model yılı Renault Talisman, Renault Megane Sedan ve Renault Megane HB modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. İlgili modellerin 2017 model yılları kampanyadan yararlanamaz. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.04.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

• 30.000 TL 15 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.07, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %0.79
• 48.000 TL 24 Ay %0,79 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.99, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %12.58

RENAULT binek otomobillere özel kredi faiz oranları
Nisan ayında, tüm Renault binek otomobillerin satın alımlarında, %0 faiz fırsatı ve kullanacağınız kredi tutarı ve vade seçeneğine göre değişen avantajlı faiz oranları sunuluyor.

Renault finansman kampanyası, tüm Renault binek otomobillerin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.04.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

RENAULT hafif ticari araçlara özel kredi faiz oranları
Nisan ayı Renault ticari araç kampanyası kapsamında, tüm Renault hafif ticari araç modellerinin satın alımlarında, ticari müşteriler için 34.000 TL kredi ve 12 aya kadar vadeyle %0 faiz fırsatı sunuluyor. Daha fazla kredi ve vade taleplerinde ise 48.000 TL ve 24 aya kadar %0,79 sabit faiz oranıyla kredi imkanı sağlanıyor. Bu tutar ve vadenin üzerindeki talepler için ise yasal mevzuatın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve vadeye kadar, kademeli olarak artan faiz oranları bulunuyor.

Renault finansman kampanyasına dahil olmadan yapılacak Renault Master ve Renault Trafic satın alımlarında 2.000 TL, Renault Kangoo satın alımlarında 1.500 TL’lik nakit alım indirimi uygulanmaktadır.

Belirtilen faiz oranları, tüm Renault hafif ticari araç modellerinin, ticari müşteriler tarafından satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.04.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

• 34.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Ticari Maliyet Oranı; %0.34, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %4.22
• 48.000 TL 24 Ay %0,79 / Aylık Ticari Maliyet Oranı; %0.96, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %12.16

Renault KADJAR, Renault CAPTUR, Renault CLIO ve Renault MEGANE modellerinde metalik renk farkı bulunmuyor
Nisan ayına özel olarak tüm Renault Kadjar, Renault Captur, Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer, Renault Megane HB ve Renault Megane Sedan modellerinde, metalik renk seçeneği Renault’dan hediye.

Belirtilen modellerde metalik ve opak renk tercihlerinde fiyat farkı bulunmamaktadır. Metalik renk hediyesi, sadece perakende satın alımlarda uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.04.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Renault’nuzun tüm bakım, mekanik ve tampon onarımlarında avantajlı fiyatlar
Axess ve Maximum Kart’a +6 World’e +5 taksit
4 lastik alana 80 TL’ye varan akaryakıt çeki*

Kampanya, 6 Mart-15 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Avantajlı fiyatlar tüm Renault’ların bakım, mekanik ve tampon onarımlarında geçerlidir. *Michelin’den 15” ve altı 4 lastik alımına 50 TL, 16” ve üzeri 4 lastik alımına 80 TL‘lik OPET akaryakıt çeki hediye edilecektir. +6 taksit Axess ve Maximum kredi kartına, +5 taksit Worldcard’a özel tekliflerdir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir.

Bu teklif katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Renault MAİS A.Ş. teklifi istediği tarihte sonlandırma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

RENAULT Fiyat Listesi 2017
Renault TALISMAN
Yeni Renault MEGANE SEDAN
Yeni Renault MEGANE HB
Renault KADJAR