RENAULT Kampanyası 2017

RENAULT Mart Kampanyaları
Renault Mart ayı kampanyaları kapsamında fiyat avantajları, finansman olanakları ve indirim fırsatları sunuyor.

Renault binek otomobillere özel faiz oranları

Renault Mart ayı kampanyası dahilinde, tüm Renault binek otomobillerin satın alımlarında, %0 faiz fırsatı ve kullanacağınız kredi tutarı ve vade seçeneğine göre değişen avantajlı faiz oranları sunuluyor.

Renault finansman kampanyası, tüm Renault binek otomobillerin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.03.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Renault hafif ticari araçlara özel faiz oranları

Mart ayında, tüm Renault hafif ticari araç modellerinin satın alımlarında, %0 faiz fırsatı ve kullanacağınız kredi tutarı ve vade seçeneğine göre değişen avantajlı faiz oranları ile finansman olanakları sağlanıyor.

Renault finansman kampanyasına dahil olmadan yapılacak Renault Master ve Renault Trafic satın alımlarında 2.000 TL, Renault Kangoo satın alımlarında 1.500 TL’lik nakit alım indirimi uygulanmaktadır.

Renault finansman kampanyası, tüm Renault hafif ticari araç modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.03.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.
Renault TALISMAN, Renault KADJAR ve Renault MEGANE HB’lere özel fırsatlar

Mart ayında, 2016 model yıl Renault Talisman, Renault Kadjar ya da Renault Megane HB sahibi olmak isteyenler, hem avantajlı fiyatlardan hem de Mart ayına özel faiz oranlarından faydalanabilir.

İlgili Renault kampanyası kapsamında 2016 model yılı Renault Megane HB Joy 1.6 16V 115 hp 59.550 TL, Renault Kadjar Touch 1.2 Turbo 130 hp 81.650 TL, Renault Talisman Touch 1.5 dCi 110 hp 102.850 TL’lik fiyatlarıyla Renault showroomlarında.

Renault Mart ayına özel kampanya fiyatlarına ek olarak maksimum 30.000 TL kredi ve 15 ay vade için %0 (Aylık BMO; %0.07, Yıllık BMO; %0.79) faiz ve kullanacağınız kredi tutarı ve vade seçeneğine göre değişen düşük faiz oranları ile kredi fırsatı da sunuluyor. (BMO; Bireysel Maliyet Oranı)

Belirtilen fiyatlar,  ilgili Renault modellerinin 2016 model yılı kampanyalı tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıdır ve sadece perakende satın alımlarda geçerlidir. Kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Belirtilen koşullar, 2016 model yılı Renault Talisman, Renault Kadjar ve Renault Megane HB’ler için geçerlidir. 2017 model yılı Renault binek araçlar ilgili fırsatlardan yararlanamazlar. Finansman kampanyası, tüm Renault binek otomobillerin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.03.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Benzinli Renault CLIO ve Renault MEGANE modellerine özel fiyatlar

Mart ayında benzinli motorlu bir Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer, Renault Megane HB ya da Renault Megane Sedan satın almak isteyenler, benzinli Renault Clio’larda 2.000 TL, benzinli Renault Megane’larda 3.000 TL’ye varan ekstra indirimlerden yararlanabilir.

Belirtilen Renault modelleri için avantajlı fiyatlar sadece perakende satın alımlarda geçerlidir. Kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlı ve 31.03.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Renault CLIO ve Renault MEGANE modellerinde metalik renk farkı yok

Renault kampanyası dahilinde Mart ayına özel olarak tüm Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer, Renault Megane HB ve Renault Megane Sedan modellerinde, metalik renk seçeneği Renault’dan hediye.

Kampanya kapsamında belirtilen Renault modellerinde metalik ve opak renk tercihlerinde fiyat farkı bulunmamaktadır. Metalik renk hediyesi, sadece perakende satın alımlarda uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlı ve 31.03.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Renault’nuzun tüm bakım, mekanik ve tampon onarımlarında avantajlı fiyatlar

Axess ve Maximum Kart’a +6 World’e +5 taksit

4 lastik alana 80 TL’ye varan akaryakıt çeki*

Kampanya, 6 Mart-15 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Avantajlı fiyatlar tüm Renault’ların bakım, mekanik ve tampon onarımlarında geçerlidir. *Michelin’den 15” ve altı 4 lastik alımına 50 TL, 16” ve üzeri 4 lastik alımına 80 TL‘lik OPET akaryakıt çeki hediye edilecektir. +6 taksit Axess ve Maximum kredi kartına, +5 taksit Worldcard’a özel tekliflerdir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

RENAULT Fiyat Listesi 2017
Renault TALISMAN
Yeni Renault MEGANE SEDAN
Yeni Renault MEGANE HB
Renault KADJAR