Yeni Renault MEGANE SEDAN

Yeni Renault Megane Sedan
Renault’nun C-segmentindeki yeni model atağının son üyesi olan Yeni Renault Megane Sedan versiyonu otomobilseverlerin beğenisine sunuldu. Otomobil, 2016 yılı Ekim ayında Türkiye’de satışa sunulacak.

Renault tarafından yapılan açıklamaya göre, 2015 sonunda Yeni Renault Megane HB (hatchback) ve 2016 Mart ayında Yeni Renault Megane Sport Tourer’ın lansmanının ardından Renault Megane serisinin en yeni ve son üyesi olan Yeni Renault Megane Sedan modeli tanıtıldı. Yeni Megane Sedan segmentinde tek olan, geniş panoramik elektrikli cam tavanı ile vurgulanan dinamik tasarımı ile dikkat çekiyor.

Türkiye’de efsaneleşen Renault Megane Sedan modeli yeni versiyonu ile yine otomobilseverlerin beğenisini toplayacak. Renault’nun yenilenen tasarım kimliğinin tüm özelliklerini taşıyan otomobilin dinamik ve ayırt edici tasarımı, dengeli oranları ve C şeklinde LED farları ile vurgulanıyor. Yeni Renault Megane Sedan, arka kabin genişliği ile segmentinde ayırt ediliyor. Renault Megane Sedan modern ve güçlü hatlarıyla oldukça etkileyici bir tasarıma sahip.

Yeni Megane Sedan, 7 inch TFT renkli dijital ekranı, 8,7 inch multimedya tablet ekranı, R-LINK 2, MULTI-SENSE, Head-up Display, Eller Serbest Park Sistemi gibi birçok konfor ve sürüş destek sistemleriyle sınıfında dikkatleri üzerinde toplayabilecek bir otomobil.

Yeni Renault Megane Sedan; Adaptif Cruise Control, Şerit Takip Sistemi, Otomatik Uzun ve Kısa Farlar, Aktif Acil Fren Destek Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Eller Serbest Bagaj Kapağı gibi pek çok üst sınıf teknolojiler ile donatılmış.

Ülkeye bağlı olarak değişebilecek motor çeşitleri:
Yeni Renault Megane Sedan benzinli ve Yeni Renault Megane Sedan dizel versiyonları; 5 ileri manuel vites kutusu veya sürekli değişken (CVT) vites kutusuna sahip 1.6 lt 115 hp 7 ileri EDC otomatik vites kutusu veya 6 ileri manüel vites kutusu seçenekleriyle TCe 1.2 lt 130 hp 6 ileri vites kutusu ile dCi 1.5 90 hp 6 ileri vites kutusu veya 6 ileri EDC otomatik vites kutusu seçenekleri ile dCi 1.5 110 hp 6-ileri manuel vites kutusu ile dCi 1.6 130 hp.

Yeni Megane Sedan, Türkiye’deki Bursa fabrikasında üretilecek ve dünyanın dört bir yanında 20’den fa

20’den fazla ülkede satışa sunulacak olan ve Türkiye’de Oyak Renault Bursa fabrikasında üretilecek Yeni Megane Sedan, 2016 yılı Ekim ayında Türkiye’de satışa sunulacak.

Renault_Megane_Sedan_1 Renault_Megane_Sedan_2

Renault Kadjar
Renault Clio Kampanyası
Renault Talisman
Renault Kampanyaları
Yeni Renault Megane HB