Yeni SEAT Ibiza

Yeni SEAT Ibiza

SEAT’ın tasarımı, kalitesi, teknolojik özellikleri ve etkileyici dinamizmi ile şimdiye kadar geliştirdiği ve “en iyi Ibiza” olarak tanımladığı Yeni SEAT Ibiza ferah iç tasarımı ile daha konforlu bir sürüş sunuyor. İlk kez Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkan Yeni Ibiza, Türkiye’de yılın üçüncü çeyreğinden itibaren, 4 ayrı donanım paketi ve benzinli-dizel motor seçenekleri ile satışa sunulacak.

Dört nesil ve 5.4 milyonu aşkın satış rakamının ardından, SEAT Ibiza’nın 5. nesli; ileri teknolojisi, çarpıcı dinamizmi, geliştirilmiş iç mekanı ve konfor yönünden geçirdiği iyileştirmeleri ile yollara çıkıyor. İspanyol markanın bu en ikonik modelinin alışıldık gençlik dolu, işlevsel, sportif ve rahat ruhu, bu kez yepyeni bir tarzla buluşuyor. SEAT’ın karakteristik DNA’sını yansıtan çarpıcı yeni tasarımı, bu kez daha rafine, heyecan verici ve modern çizgilerle birleşip, çok daha keskin ve sportif bir görünüm sunuyor.

Güvenlik, tasarım, performans ve konfor yönünden büyük bir ilerleme hedefleyen Yeni SEAT Ibiza’nın kalitesindeki bu büyük gelişim, yeni MQB A0 modüler platformu sayesinde gerçekleşti. Volkswagen Grubu’nda bu platformun kullanıldığı ilk model olma özelliği taşıyan yeni SEAT Ibiza, SEAT’ın Grup içindeki önemini öne çıkarırken, aynı zamanda sayısız avantajı da beraberinde sunuyor.

İlk kez 1984 yılında piyasaya sürülen Ibiza, SEAT markasının ikonu haline geldi. Markanın tarihindeki en köklü geçmişe sahip olan bu otomobil, aynı zamanda dünya genelinde 5.4 milyonu aşkın satarak, markanın en çok rağbet gören modeli oldu. Leon ve Ateca ile birlikte markanın üç temel direğinden biri olan Ibiza, SEAT’ın gelecekteki başarısının yapıtaşlarından biri olarak konumlandırılıyor.

Barselona’da geliştirilen beşinci nesil yeni SEAT Ibiza, Volkswagen Grubu’nun en yeni teknolojisi MQB-A0 (Modular Quer Baukasten) platformunu ilk kez kullanan model olma özelliğini taşıyor. Bu platform sayesinde, SEAT Ibiza en gelişmiş teknolojilerle donatılabilirken, iç hacimde dikkate değer iyileştirme yapılabiliyor ve dinamizmi artıyor.

Yeni SEAT Ibiza’yla ilgili olarak bilgi veren SEAT S.A. Dünya Başkanı Luca de Meo “SEAT olarak güçlenme ve büyüme evresindeyiz ve sektörümüzün en dinamik firmalarından biri olmak için çalışıyoruz. Yeni SEAT Ibiza, marka için büyük bir atılım yapacak ve bu segmentte bir dönüm noktası olacak” dedi.

Yeni SEAT Ibiza’da ayrıca Beats ses sistemi yer alıyor: yüksek kaliteli ses eğlence sistemiyle müzik tutkunlarına enerji, duygu ve heyecan sunan marka, müzik dinleme şeklini tamamen değiştiriyor. Sistem, 6 adet hoparlör, 1 adet yüksek kalite subwoofer ve 8 kanallı bir 300W amplifikatör kullanıyor.Özetle yeni SEAT Ibiza, daha üst segmentlerde bulunan bir kalite ve teknolojiyi kendi segmentine getiriyor. Hem genç ve dinamik bir ruha sahip, ne istediğini bilen müşterileri hem de daha donanımlı bir dokunuş arayan ve günlük hayatında basit çözümler bulmak için elinin altında en yeni ve en gelişmiş teknolojiyi isteyen müşterileri hedefliyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Seat Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

SEAT Kampanyaları
SEAT Fiyat Listesi
SEAT Ateca
SEAT Arona
Otomobil Segmentleri