Yeni SEAT Ibiza 2017

Yeni SEAT Ibiza

SEAT’ın tüm dünyada 5.4 milyondan fazla adetle en çok satan modeli olan SEAT Ibiza, 2017 modeliyle yenilendi. Yeni SEAT Ibiza, markanın ürün atağındaki en büyük adımlardan biri olarak tanımlanıyor. Önce markanın ilk SUV modeli SEAT Ateca, sonra yenilenen SEAT Leon ve şimdi Yeni SEAT Ibiza; markanın üç ana ayağındaki güçlendirmeyi tamamlıyor. SEAT, önümüzdeki dönemde de kompakt crossover Arona gibi yeni modelleri pazara sunmaya hazırlanıyor.

SEAT, yeni ürün gamına, mevcut FR donanım seviyesine alternatif olarak Xcellence versiyonunu da ekliyor. Xcellence donanım paketi, konfor odaklı müşteriler için geliştirilmiş, kullanışlı ve akıllı donanımları kapsayan yeni bir paket.

Yeni SEAT Ibiza’yla ilgili olarak bilgi veren SEAT S.A. Dünya Başkanı Luca de Meo “SEAT olarak güçlenme ve büyüme evresindeyiz ve sektörümüzün en dinamik firmalarından biri olmak için çalışıyoruz. Yeni SEAT Ibiza, marka için büyük bir atılım yapacak ve bu segmentte bir dönüm noktası olacak” dedi.

Barselona’da geliştirilen beşinci nesil SEAT Ibiza, SEAT’ın geleceğinde belirleyici bir adım olarak gösteriliyor. Bunun birinci nedeni, Volkswagen Group’un en yeni teknolojisi MQB-A0 platformunun bu segmentte ilk defa kullanılıyor olması. Bir diğer neden ise, ileri teknoloji, sıra dışı dinamizm ve iç alanda dikkat çekici oranda kalite artışı. Yeni MQB-A0 platformuyla iç bölüm ferahlığı ve değişkenliği önemli ölçüde geliştirilmiş olan ve daha yüksek sınıfların teknoloji seviyesine çıkan Yeni SEAT Ibiza, zarafeti ve şıklığı birleştirirken, dinamik karakterini de terk etmemiş.

Yeni Ibiza, otomobilin yola mükemmel şekilde oturmasını sağlayan gelişmiş nitelikleri sayesinde SEAT DNA’sını %100 yansıtan tutkulu ve taze bir tasarıma sahip.

Kullanışlılık, akıllı teknoloji ve bağlanabilirlik sunan Yeni SEAT Ibiza, kablosuz şarj ünitesi ve GSM sinyal yükselticinin yanı sıra, Leon ve Ateca’da halihazırda bulunan ama bu sınıf için hiç de alışılmış olmayan Sürücü Destek Sistemlerini de içeriyor (Ön Bölge Yardımı, Adaptif Hız Sabitleyici ve diğerleri).
8 inch dokunmatik ekranın entegrasyonuyla Apple Car Play, Android Auto ve Mirror Link teknolojilerini içeren Full Link teknolojisinin keyfini rahat bir şekilde sürmek mümkün oluyor.

Yeni SEAT Ibiza’da ayrıca Beats ses sistemi yer alıyor: yüksek kaliteli ses eğlence sistemiyle müzik tutkunlarına enerji, duygu ve heyecan sunan marka, müzik dinleme şeklini tamamen değiştiriyor. Sistem, 6 adet hoparlör, 1 adet yüksek kalite subwoofer ve 8 kanallı bir 300W amplifikatör kullanıyor.

Özetle yeni SEAT Ibiza, daha üst segmentlerde bulunan bir kalite ve teknolojiyi kendi segmentine getiriyor. Hem genç ve dinamik bir ruha sahip, ne istediğini bilen müşterileri hem de daha donanımlı bir dokunuş arayan ve günlük hayatında basit çözümler bulmak için elinin altında en yeni ve en gelişmiş teknolojiyi isteyen müşterileri hedefliyor.

SEAT Kampanyaları
SEAT Fiyat Listesi 2017
SEAT Servis Kampanyası
SEAT Ateca
SEAT Leon Kampanyası