SEAT Kampanyası

SEAT Kampanyası 2017
SEAT Ibiza, SEAT Leon ve SEAT Toledo modelleri, Ocak ayı SEAT kampanyası kapsamında avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

SEAT Ibiza Kampanyası
SEAT’ın Ocak ayı kampanyasıyla avantajlı fiyatlarla sunduğu B segmentinde başarılı modeli SEAT Ibiza, Reference donanım seviyesindeki 1.0 75 HP versiyonu 46.900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla satışa sunuluyor.

SEAT Ibiza model ailesinin bir başka verimli versiyonu üç silindirli motor, 110 HP güç ve 200 Nm’lik tork değeriyle dikkat çeken, Style donanım seviyesinde sunulan 5 kapı SEAT Ibiza 1.0 lt EcoTSI DSG kampanya süresince, 58.400 TL tavsiye edilen anahtar teslim fiyatla alınabiliyor. Model, Start/Stop özelliği ile verimlilik sağlarken, 100 km’de ortalama 4,4 lt’lik yakıt tüketimi ve km’de 102 gr’lık CO2 salınımı değerleri sunuyor.
Kampanya Detayı…

SEAT Leon Kampanyası
SEAT’ın Ocak ayı kampanyasıyla, SEAT Leon modelleri avantajlı fiyatlarla sunuluyor. SEAT Leon’un Style donanıma sahip 1.2 TSI 110 HP versiyonu, 62.000 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sunulurken; 1.6 TDI 110 HP motor seçeneğine de, 77.900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sahip olunabiliyor. SEAT Leon model ailesinin verimli ve performanslı üyelerinden olan Aktif Silindir Teknolojisi’ne sahip 150 HP gücünde SEAT Leon 1.4 EcoTSI FR ACT DSG de 85.400 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sunuluyor.

SEAT Leon Euroleague Edition
Türkiye’nin kendi sınıfında en çok tercih edilen modellerinden biri olan SEAT Leon, şimdi Türkiye’ye özel sınırlı sayıda üretilen bir versiyon ile sunuluyor. SEAT’ın Euroleague Basketball sponsorluğu çerçevesinde geliştirilen Leon Euroleague Edition sınırlı sayıda satışta.

Basketbolda Avrupa’nın kulüpler düzeyinde en önemli organizasyonlarından biri olan uluslararası basketbol ligi Euroleague Basketball sponsorluğunu, 2016-2017 sezonunda da devam ettirecek olan SEAT Türkiye, sadece Türkiye’ye özel ve sınırlı sayıda üretilen SEAT Leon Euroleague Edition modelini satışa sunuyor.
Kampanya Detayı…

SEAT Toledo Kampanyası
SEAT Ocak ayı kampanyasıyla, SEAT’ın konfor, geniş iç hacim ve düşük yakıt tüketimi özelliklerini buluşturan SEAT Toledo 1.2 lt TSI 110 HP Style modeli 59.900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatla alınabiliyor.

SEAT’ın, uygun fiyata satın alınabilecek güvenli ve kaliteli bir aile aracı hedefiyle geliştirdiği SEAT Toledo, TDI ve TSI motor teknolojileri ve 7 ileri DSG şanzıman seçenekleriyle geniş bir model yelpazesi sunuyor.

1.2 TSI 110 HP Start/Stop, 1.4 TSI 125 hp DSG S&S, 1.4 TDI CR 90 hp Start/Stop, 1.4 TDI CR 90 HP DSG Start/Stop motor ve şanzıman versiyonlarının bulunduğu SEAT Toledo’nun, Style donanım paketli 1.2 lt TSI 110 HP modeline, özel fiyatlarla sahip olunabiliyor.
Kampanya Detayı…

SEAT Aksesuar Kampanyası
SEAT Yetkili Servislerinde, 0-2 yaş araç sahibi SEAT müşterileri Orijinal Aksesuar alımlarında parça ve işçilikte ZUBİZU’ya özel %10 indirim fırsatından faydalanabilir.

SEAT’TAN ZUBİZU Servis Kampanyası
ZUBİZU mobil uygulamasını kullanan SEAT sahipleri SEAT Yetkili Servisleri’ nde gerçekleştirdikleri harcama tutarı paralelinde artan indirim oranları ile yüzde 30’a varan indirimler kazanıyor.

Aracı 2 yaşını doldurmuş tüm SEAT kullanıcıları için geçerli olan kampanyada, araç sahipleri Yetkili Servisler’de gerçekleştirilen işlemler sonucu harcama tutarına paralel olarak artan oranlar ile yüzde 30’a varan indirim hakkına sahip oluyor.

SEAT kullanıcılarına özel bu kampanyada aracının garantisi biten, yani 2 yaşı geçen tüm müşteriler anında %10 iskonto hakkı kazanıyor.

SEAT Yetkili Servisleri’nde kazandıran kampanya hasar onarımları hariç, mekanik bakım ve onarım dâhilindeki tüm orijinal parça, aksesuar ve işçiliği kapsıyor.
Kampanya Detayı…

Ayrıntılı ve güncel bilgilere SEAT Yetkili Satıcıları’ndan ulaşabilirsiniz.

SEAT Fiyat Listesi
SEAT Ibiza
Motorlu Taşıtlar Vergisi 2017
SEAT Ateca
Dizel mi Benzin mi ?