SEAT Kampanya 2018

SEAT Kampanyaları

SEAT IBIZA Kampanyası
SEAT’ın Temmuz ayında düzenlediği kampanya kapsamında, 2018 model SEAT Ibiza 1.0 EcoTSI 95 HP Style modeli, %9’a varan ZUBİZU indirim fırsatı ve 84.000 TL’lik tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim başlangıç fiyatıyla SEAT Yetkili Satıcıları’nda kullanıcılarını bekliyor.

SEAT Ibiza Kampanya Detayları Tablosu

SEAT IBIZA Modelleri ZUBİZU Kampanya Destek Bedeli
IBIZA 1.0 EcoTSI 95 HP S&S Style %9
IBIZA 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Style %7
IBIZA 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Xcellence %9
IBIZA 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S FR %9

 

SEAT Ibiza Kampanya Koşulları:
Yukarıda belirtilen kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından, ZUBİZU mobil uygulaması üzerinden düzenlenmektedir. Uygulanan diğer SEAT satış kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya süresince geçerli olan tavsiye edilen indirimlerden ve fiyatlardan faydalanmak isteyen kullanıcıların, ZUBİZU mobil uygulaması veya www.zubizu.com internet sitesi üzerinden ZUBİZU’ya üye olması gerekmektedir. Bu kampanya, kampanyaya katılan SEAT Yetkili Satıcıları’nda geçerli olup, 2018 model SEAT Ibiza’lar için geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya 1 Haziran 2018 tarihinden 20 Temmuz 2018 Cuma günü SEAT Yetkili Satıcıları çalışma saati sonuna kadar devam edecektir. İlgili tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatlardır; yetkili satıcıların indirim hakkı saklıdır. Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. SEAT Ibiza modelinin CO2 salınımı 106-112 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4.7-4.9 lt/100 km değerleri arasındadır.

SEAT LEON Kampanyası
SEAT Temmuz ayı kampanyası ile 2018 model SEAT Leon 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Style modelinde ZUBİZU’ya özel 16.000 TL’ye varan tavsiye edilen indirimler SEAT Yetkili Satıcıları’nda.SEAT Leon Kampanya Detayları Tablosu

SEAT LEON Modelleri ZUBİZU Kampanya Destek Bedeli
LEON 1.2 TSI 110 HP S&S Style %12
LEON 1.2 TSI 110 HP DSG S&S Style %12
LEON 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Style  %14
LEON 1.4 TSI 125 HP S&S FR %9
LEON 1.4 EcoTSI ACT 150 HP DSG S&S FR %8
LEON 1.4 EcoTSI ACT 150 HP DSG S&S Xcellence %8

 

SEAT Leon Kampanya Koşulları:
Yukarıda belirtilen kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından, ZUBİZU mobil uygulaması üzerinden düzenlenmektedir. Uygulanan diğer SEAT satış kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya süresince geçerli olan tavsiye edilen indirimlerden faydalanmak isteyen kullanıcıların, ZUBİZU mobil uygulaması veya www.zubizu.com internet sitesi üzerinden ZUBİZU’ya üye olması gerekmektedir. Bu kampanya, kampanyaya katılan SEAT Yetkili Satıcıları’nda geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Kampanya 1 Haziran 2018 tarihinden 20 Temmuz Cuma günü SEAT Yetkili Satıcıları çalışma saati sonuna kadar devam edecektir. İlgili tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarlarıdır; yetkili satıcıların indirim hakkı saklıdır. Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. SEAT Leon modelinin ortalama CO2 salınımı 102-130 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4-5,6 lt/100 km değerleri arasındadır.

SEAT ALHAMBRA Kampanyası
SEAT Alhambra, Temmuz ayına özel indirim fırsatlarıyla SEAT Yetkili Satıcıları’nda satışa sunuluyor.

SEAT Alhambra Kampanya Detayları Tablosu

SEAT ALHAMBRA Modelleri ZUBİZU Kampanya Destek Bedeli
ALHAMBRA 1.4 TSI 150 HP DSG S&S Style %10

 

SEAT Alhambra Kampanya Koşulları:
Yukarıda belirtilen kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından, ZUBİZU mobil uygulaması üzerinden düzenlenmektedir. Uygulanan diğer SEAT satış kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya süresince geçerli olan tavsiye edilen indirimlerden ve fiyatlardan faydalanmak isteyen kullanıcıların, ZUBİZU mobil uygulaması veya www.zubizu.com internet sitesi üzerinden ZUBİZU’ya üye olması gerekmektedir. Bu kampanya, kampanyaya katılan SEAT Yetkili Satıcıları’nda geçerli olup, 2018 model SEAT Alhambra’lar için geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya 1 Haziran 2018 tarihinden 20 Temmuz 2018 Cuma günü Yetkili Satıcıları çalışma saati sonuna kadar devam edecektir. İlgili tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatlardır; yetkili satıcıların indirim hakkı saklıdır. Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. SEAT Alhambra modelinin ortalama CO2 salınımı 157 g/km, ortalama yakıt tüketimi 6,7 lt/100 km değerindedir.

SEAT ATECA Kampanyası
SEAT’ın SUV sınıfındaki ilk temsilcisi olan SEAT Ateca, Temmuz ayına özel fırsatlarla SEAT Yetkili Satıcıları’nda. 20 Temmuz 2018 tarihine kadar geçerli kampanya dahilinde 2018 model SEAT Ateca modellerinde ZUBİZU’ya özel 9.000 TL’ye varan indirim uygulanıyor.

SEAT Ateca Kampanya Detayları Tablosu

SEAT ATECA Modelleri ZUBİZU Kampanya Destek Bedeli
ATECA 1.4 EcoTSI 150 HP DSG S&S Style %5
ATECA 1.6 TDI 115 HP S&S Ecomotive Style %5
ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 HP DSG S&S Xcellence, FR %5
ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 HP 4Drive DSG S&S Xcellence %5
ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 HP 4Drive DSG S&S FR %5

 

SEAT Ateca Kampanya Koşulları:
Yukarıda belirtilen kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından, ZUBİZU mobil uygulaması üzerinden düzenlenmektedir. Uygulanan diğer SEAT satış kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya süresince geçerli olan tavsiye edilen indirimlerden ve fiyatlardan faydalanmak isteyen kullanıcıların, ZUBİZU mobil uygulaması veya www.zubizu.com internet sitesi üzerinden ZUBİZU’ya üye olması gerekmektedir. Bu kampanya, kampanyaya katılan SEAT Yetkili Satıcıları’nda geçerli olup, 2018 model SEAT Ateca’lar için geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya 1 Haziran 2018 tarihinden 20 Temmuz 2018 Cuma günü Yetkili Satıcıları çalışma saati sonuna kadar devam edecektir. İlgili tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatlardır; yetkili satıcıların indirim hakkı saklıdır. Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. SEAT Ateca modelinin CO2 salınımı 118-144 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4.5-6.3 lt/100 km değerleri arasındadır.
SEAT ARONA Kampanyası
Temmuz ayında Yeni SEAT Arona, lansmana özel ZUBİZU fırsatları ile SEAT Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

SEAT Arona Kampanya Detayları Tablosu

SEAT ARONA Modelleri ZUBİZU Kampanya Destek Bedeli
ARONA 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S STYLE %7
ARONA 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Xcellence
ARONA 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S FR

 

SEAT Arona Kampanya Koşulları:
Yukarıda belirtilen kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından, ZUBİZU mobil uygulaması üzerinden düzenlenmektedir. Uygulanan diğer SEAT satış kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya süresince geçerli olan tavsiye edilen indirimlerden ve fiyatlardan faydalanmak isteyen kullanıcıların, ZUBİZU mobil uygulaması veya www.zubizu.com internet sitesi üzerinden ZUBİZU’ya üye olması gerekmektedir. Bu kampanya, kampanyaya katılan SEAT Yetkili Satıcıları’nda geçerli olup, 2018 model SEAT Arona’lar için geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya 1 Haziran 2018 tarihinden 20 Temmuz 2018 Cuma günü SEAT Yetkili Satıcıları çalışma saati sonuna kadar devam edecektir. İlgili tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatlardır; yetkili satıcıların indirim hakkı saklıdır. Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. SEAT Arona modelinin CO2 salınımı 106-113 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4.1-5.0 lt/100 km değerleri arasındadır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Seat Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

SEAT Fiyat Listesi
SEAT Ibiza
SEAT Ateca
SEAT Tarraco
SEAT Arona