SEAT Kampanyası 2017

SEAT Kampanyaları
SEAT Ibiza ve SEAT Leon modelleri, Nisan ayı SEAT kampanyası kapsamında avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

SEAT Ibiza Kampanyası

Dinamik tasarımı, verimli motor seçenekleri ve geliştirilmiş konfor özellikleriyle SEAT Ibiza, SEAT kampanyası kapsamında avantajlı fiyatlar ile sunuluyor. SEAT Ibiza’nın Reference donanım seviyesindeki 1.0 75 HP versiyonu 47.400 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sunuluyor.

SEAT Ibiza ailesinin bir başka verimli versiyonu üç silindirli motor, 110 HP güç ve 200 Nm’lik tork değeriyle, Style donanım seviyesinde sunulan 5 kapı SEAT Ibiza 1.0 lt EcoTSI DSG kampanya süresince, 62.400 TL tavsiye edilen anahtar teslim fiyatla alınabiliyor. Model, Start/Stop özelliği ile verimlilik sağlarken, 100 km’de ortalama 4,4 lt’lik yakıt tüketimi ve km’de 102 gr’lık CO2 salınımı değeriyle dikkat çekiyor.
Kampanya Detayı…

SEAT Leon Kampanyası

SEAT markasının C segmentinde başarılı modeli SEAT Leon, SEAT kampanyası kapsamında avantajlı fiyatlarla alınabiliyor. SEAT Leon’un Style donanıma sahip 1.2 TSI 110 HP versiyonu, 74.400 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sunulurken; SEAT Leon ailesinin verimli ve performanslı üyelerinden olan Aktif Silindir Teknolojisi’ne sahip 150 HP gücünde SEAT Leon 1.4 EcoTSI FR ACT DSG de 99.400 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla satışa sunuluyor.

Hem manuel, hem de DSG şanzımanla alınabilen seçenekleriyle SEAT Leon modelleri, çekici tasarımı, geniş motor seçenekleri, yenilikçi teknolojisi ve gelişmiş bilgi-eğlence sistemleriyle öne çıkıyor.
Kampanya Detayı…

Ayrıntılı ve güncel bilgilere SEAT Yetkili Satıcıları’ndan ulaşabilirsiniz.

SEAT Fiyat Listesi
SEAT Ibiza
Motorlu Taşıtlar Vergisi 2017
SEAT Ateca
Dizel mi Benzin mi ?