SEAT Servis Kampanyası

SEAT Aksesuar Kampanyası
SEAT Yetkili Servislerinde, 0-2 yaş araç sahibi SEAT müşterileri Orijinal Aksesuar alımlarında parça ve işçilikte ZUBİZU’ya özel %10 indirim fırsatından faydalanabilir.

SEAT Aksesuar Kampanyası Koşulları:
Bu kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. ZUBİZU Orijinal Aksesuar Kampanyası’nda 0-2 yaş araç sahibi SEAT müşterileri, kampanyaya katılan Yetkili Servislerde orijinal aksesuar alımlarına ilişkin tüm parça ve işçiliklerde %10 indirim hak ederler. Kampanya sadece müşteri ödemeli alımlarda geçerlidir. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya 01.10.2016-31.03.2017 tarihleri arasında geçerlidir.

SEAT’TAN ZUBİZU Servis Kampanyası
ZUBİZU mobil uygulamasını kullanan SEAT sahipleri SEAT Yetkili Servisleri’ nde gerçekleştirdikleri harcama tutarı paralelinde artan indirim oranları ile yüzde 30’a varan indirimler kazanıyor.

Aracı 2 yaşını doldurmuş tüm SEAT kullanıcıları için geçerli olan kampanyada, araç sahipleri Yetkili Servisler’de gerçekleştirilen işlemler sonucu harcama tutarına paralel olarak artan oranlar ile yüzde 30’a varan indirim hakkına sahip oluyor.

SEAT kullanıcılarına özel bu kampanyada aracının garantisi biten, yani 2 yaşı geçen tüm müşteriler anında %10 iskonto hakkı kazanıyor.

SEAT Yetkili Servisleri’nde kazandıran kampanya hasar onarımları hariç, mekanik bakım ve onarım dâhilindeki tüm orijinal parça, aksesuar ve işçiliği kapsıyor.

Kullanım Koşulları:
Yukarıda belirtilmiş olan kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. ZUBİZU Servis Kampanyası’nda, 2 yaş ve üzeri SEAT müşterilerimiz, ZUBİZU’ ya üye ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde Mekanik ve Elektrik tüm parça ve işçiliklerde %10’dan başlayarak %30’a varan indirim hak ederler. 2 yaş ve üzeri tüm SEAT sahipleri serviste anında %10 indirim hakkı kazanır ve yaptıkları her 600 TL’lik ek harcamada %2 oranında indirim kazanarak %30’a varan indirim hakkı ele ederler. Kampanya 25.07.2016 tarihinden itibaren 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgilere SEAT yetkili satıcılarından ulaşabilirsiniz.

SEAT Fiyat Listesi
SEAT Ibiza
SEAT Leon Kampanyası
SEAT Ibiza Kampanyası
SEAT Toledo Kampanyası