TOYOTA Kampanya 2018

Toyota Kampanyaları | Ekim 2018

Toyota Auris ve Toyota Yaris Kampanyaları
Ekim ayında Toyota Auris ve Toyota Yaris modelleri %0,93 faiz oranı, 25.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vade seçeneği ile satışa sunuluyor. Ayrıca belirli Toyota Auris ve Toyota Yaris modelleri için geçerli 13.000 TL’ye varan hurda indirimi avantajı Toyota Yetkili Satıcıları’nda.

Toyota Yaris’in öne çıkan özellikleri;
15” alüminyum alaşımlı jantlar, gündüz yanan farlar, arka ve yan arka karartılmış camlar, 7” Toyota Touch 2 renkli dokunmatik ekranlı multimedya sistemi, geri görüş kamerası, Bluetooth ile kablosuz cep telefonu bağlantısı, Akıllı Giriş ve Çalıştırma Sistemi, 7 hava yastığı, Araç Denge Kontrol Sistemi (VSC), Elektronik Çekiş Kontrol Sistemi (TRC), Lastik Basınç Uyarı Sistemi, Acil Fren Uyarı Sinyalı (EBS), Hybrid motor seçeneği.

Toyota Auris’in öne çıkan özellikleri;
LED farlar, Toyota Skyview® panoramik cam tavan, e-CVT şanzıman, 4.2” renkli TFT ekranlı gösterge paneli, 7″ dokunmatik ekranlı Toyota Touch® 2 multimedya sistemi, geri görüş kamerası, akıllı giriş ve çalıştırma sistemi, Yokuşta Kalkış Destek sistemi (HAC), Araç Denge Kontrol Sistemi (VSC), 7 hava yastığı, Kolay Akıllı Park Destek Sistemi.

*Belirtilen özellikler Toyota Auris ve Toyota Yaris modellerinin donanım versiyonlarına göre değişiklik gösterebilir.

İlanda yer verilen indirim tutarı belirli Toyota Auris ve Toyota Yaris modelleri için geçerli hurda teşvikli indirim tutarıdır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Teşvikten yararlanma koşulları ile ilgili detaylı bilgi için Toyota Bayileri’ne başvurabilirsiniz. Yukarıdaki görsel, fiyatı ve kampanya koşulları belirtilen modelden farklılık gösterebilir. Toyota Finans tüketici kredilerinde belirtilen %0,93 faiz oranı, Toyota Auris ve Toyota Yaris tüm 2018 modelleri için 25.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı % 1,997 , efektif yıllık maliyet oranı % 15,3852, tahsis ücreti 131,25 TL ödeme seçenekleri ile geçerlidir. Kampanyada belirtilen kredi koşulları, anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir. Kredi kuruluşunun, kredi başvurusunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Toyota Finans ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A. Ş sorumlu değildir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır.

İlanda yer verilen modellerin CO2 salımı 82-144 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 3.6-6.3 lt/100 km değerleri arasındadır.Toyota Corolla Kampanyası
Toyota Ekim ayı kampanyası kapsamında, Toyota Corolla 86.900 TL’den başlayan fiyatlarla veya
25.000 TL, 12 ay, %0,70 faizli finansman seçeneğiyle satışa sunuluyor.

Toyota Corolla’nın öne çıkan özellikleri;
Led Farlar, 4,2” renkli TFT ekranlı gösterge paneli, 7″ Toyota Touch® 2 multimedya sistemi, Touch Ekrana entegre geri görüş kamerası, Led arka stop lambaları, Akıllı Giriş ve Çalıştırma Sistemi, kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, yağmur sensörü, otomatik yanan farlar, far yıkama sistemi,
ön & arka park sensörü, Şerit Takip Sistemi, Ön Çarpışma Önleyici Sistem, Otomatik Yanan Uzun Farlar, 17” alüminyum alaşımlı jantlar (opsiyonel).

*Belirtilen özellikler Toyota Corolla modelinin donanım versiyonlarına göre değişiklik gösterebilir.

Yukarıdaki görsel, fiyatı ve faiz oranları belirtilen modelden farklılık gösterebilir. İlanda yer verilen fiyat Toyota Corolla 1.6 Life modeli için geçerli hurda teşvikli tavsiye edilen anahtar teslim peşin fiyatıdır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Teşvikten yararlanma koşulları ile ilgili detaylı bilgi için Toyota Bayileri’ne başvurabilirsiniz. Toyota Finans tüketici kredilerinde belirtilen %0,70 faiz oranı, Toyota Corolla 1.6 Life modeli için 25.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı % 0,9230 , efektif yıllık maliyet oranı % 11,6564, tahsis ücreti 131,25 TL ödeme seçenekleri ile geçerlidir. Toyota Corolla 1.6 Life modeli haricindeki diğer benzinli Toyota Corolla modelleri için kampanya koşulları farklılaşmaktadır. Kredi koşulları, anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir. Kredi kuruluşunun, kredi başvurusunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Toyota Finans ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A. Ş sorumlu değildir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır.

İlanda yer verilen modelin CO2 salımı 109-144 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 4.1-6.3 lt/100 km değerleri arasındadır.

*Yukarıdaki araç görseli ve özellikleri, fiyatı belirtilen modelden farklılık gösterebilir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Toyota Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Toyota Fiyat Listesi
Toyota Corolla 
Toyota Auris
Toyota Avensis
Toyota C-HR