TOYOTA Kampanyası 2017

Toyota Kampanyası
Toyota Ağustos kampanyası, zengin donanım özellikleriyle markanın başarılı sedan modeli Toyota Corolla, hibrit motor seçeneği bulunan Toyota Auris, 1.2L Turbo benzinli ve 1.8L Hibrit motor seçenekleri ile Toyota C-HR, hibrit motor seçeneği ve gelişmiş özellikleriyle Toyota Yaris modellerini cazip finansman olanakları ve fiyat avantajlarıyla sunuyor.

Toyota Corolla Kampanyası
Toyota Ağustos ayı kampanyası ile Toyota Corolla dizel modellerinde 20.000 TL kredi, 24 ay vade, %0,99 faiz fırsatı Toyota Yetkili Satıcıları’nda.

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanyada belirtilen kredi koşulları anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir. Kredi kuruluşunun, kredi başvurusunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Toyota Finans ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A. Ş sorumlu değildir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Toyota Finans tüketici kredilerinde %0,99 faiz fırsatı, Toyota Corolla Dizel araçlar için 20.000 TL kredi tutarı ve 24 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı %1,2327, yıllık toplam maliyet oranı %15,8374 tahsis ücreti 105 TL ödeme seçenekleri ile geçerlidir. İlanda yer verilen modelin CO2 salımı 106-144 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 4.1-6.3 lt/100 km değerleri arasındadır.

Toyota Corolla
Led Farlar
4,2” Renkli TFT Ekranlı gösterge paneli
7″ Toyota Touch® 2 Multimedya Sistemi
Touch Ekrana Entegre Geri Görüş Kamerası
Led Arka Stop Lambaları
Akıllı Giriş ve Çalıştırma Sistemi
Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası
Yağmur Sensörü
Otomatik Yanan Farlar
Far yıkama sistemi
Led Arka Stop Lambaları
Ön & arka park sensörü
Akıllı bagaj açma
Yarı deri koltuklar

*Yukarıdaki özellikler Toyota Corolla Dizel versiyonlarına göre farklılık gösterebilir.

Toyota Corolla Ağustos ayı kampanya fiyatlarıyla Toyota Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.Toyota Auris Kampanyası
Ağustos ayında Toyota Auris Hybrid 30.000 TL kredi, 24 ay vade, %0,90 faiz fırsatıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Kampanyada belirtilen kredi koşulları anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir. Kredi kuruluşunun, kredi başvurusunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Toyota Finans ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A. Ş sorumlu değildir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Toyota Finans tüketici kredilerinde %0,90 faiz fırsatı, Toyota Auris Hybrid araçlar için 30.000 TL kredi tutarı ve 24 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı %1,1244, yıllık toplam maliyet oranı %14,3598 tahsis ücreti 157,50 TL ödeme seçenekleri ile geçerlidir. İlanda yer verilen modelin CO2 salımı 96 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 4.1 lt/100 km değerleri arasındadır.

Toyota Auris Hybrid
LED farlar
Toyota Skyview® panoramik cam tavan
Düz vitesten daha tasarruflu e-CVT şanzıman
4.2” renkli TFT ekranlı gösterge paneli
7″ Dokunmatik Ekranlı Toyota Touch® 2 Multimedya Sistemi
Geri görüş kamerası
Akıllı giriş ve çalıştırma sistemi
Tüm versiyonlarda Yokuşta Kalkış Destek sistemi (HAC), Araç Denge Kontrol Sistemi (VSC), 7 hava yastığı standart
Kolay Akıllı Park Destek Sistemi

*Yukarıdaki özellikler Toyota Auris Hybrid versiyonlarına göre farklılık gösterebilir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Toyota Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Toyota Fiyat Listesi
Toyota Corolla 
Toyota Auris
Toyota Avensis
Toyota C-HR