VOLKSWAGEN Kampanya 2017

Volkswagen Yıl Sonu Kampanyaları 2017

Volkswagen 2017 yıl sonu kampanyaları çerçevesinde, ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere sunulan özel fırsatlar ile hayalinizdeki Volkswagen’e %9’a varan* indirimlerle sahip olabilirsiniz.

*31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli kampanya dahilinde;

2017 model Yeni Volkswagen Golf için;
Yeni VW Golf Comfortline DSG modellerde %9, Yeni VW Golf 1,0 TSI 110 PS Manuel modellerde %7, Yeni VW Golf Highline donanım seviyesi haricindeki modellerde %6, Yeni VW Golf Highline donanım seviyesindeki modellerde %3 oranında indirim bulunuyor.

2017 model Volkswagen Jetta için;
VW Jetta 1,2 TSI Manuel modellerde %7, VW Jetta 1,2 TSI Manuel haricindeki modellerde %5 indirim fırsatı sunuluyor.

2017 model Volkswagen Passat için;
VW Passat 1,6 TDI 120 PS Trendline DSG ve VW Passat 1,6 TDI 120 PS Impression DSG modellerde %6, VW Passat Impression ve VW Passat 1.6 TDI 120 PS Trendline DSG donanım seviyesi haricindeki modellerde %3 indirim imkanı sağlanıyor.

2017 model Volkswagen Passat Variant için;
Kampanya kapsamında tüm VW Passat Variant modellerinde %3 oranında indirim bulunuyor.

2017 model Volkswagen Yeni Polo için;
Aralık ayı Volkswagen yıl sonu kampanyası dahilinde tüm VW Yeni Polo modelleri %5 indirim fırsatıyla Volkswagen Yetkili Satıcıları’nda.

2017 Volkswagen Tiguan için;
Tüm Volkswagen Tiguan modelleri %6 indirim avantajıyla kampanya süresince Volkswagen Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

2017 model Volkswagen Beetle için;
Volkswagen 2017 yıl sonu kampanyasıyla tüm VW Beetle modellerinde %3 indirim uygulanıyor.ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere özel fırsatlar kampanyası katılım koşulları:
– ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere özel fırsatlar kampanyası, Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından ZUBİZU mobil uygulaması üzerinden düzenlenmektedir.
– Bu kampanya, 25 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
– Kampanya süresince geçerli olan tavsiye edilen indirimlerden faydalanmak isteyen kullanıcıların, ZUBİZU mobil uygulaması veya www.zubizu.com internet sitesi üzerinden ZUBİZU’ya üye olması gerekmektedir.
– Kullanıcıların, Volkswagen Yetkili Satıcılarına başvurarak ZUBİZU’ya üye olurken kullandıkları e-posta adresi ve cep telefonu numarasını doğru bir şekilde bildirmeleri gerekmektedir. VW Satış Danışmanı, kullanıcının ilettiği bu bilgilerle oluşturdukları müşteri kaydında kendi sistemleri üzerinde ZUBİZU üyeliğini aktif olarak görecekler ve tavsiye edilen indirim oranlarını onaylayacaklardır.
– Kampanya süresince geçerli olan indirim oranları; 2017 model Yeni Golf için; tüm Comfortline DSG modellerde %9, 1,0 TSI 110 PS Manuel modellerde %7, Highline donanım seviyesi haricindeki modellerde %6, Highline donanım seviyesindeki modellerde %3, 2017 model Jetta için; 1,2 TSI Manuel modellerde %7, 1,2 TSI Manuel haricindeki modellerde %5, 2017 model Passat için; 1,6 TDI 120 PS Trendline DSG ve 1,6 TDI 120 PS Impression DSG modellerde %6, Impression ve 1.6 TDI 120 PS Trendline DSG donanım seviyesi haricindeki modellerde %3, 2017 model Passat Variant için; tüm modellerde %3, 2017 model Yeni Polo için; tüm modellerde %5, 2017 Tiguan için; tüm modellerde %6, 2017 model Beetle için; tüm modellerde %3 indirim uygulanmaktadır.
– ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere özel fırsatlar kampanyası, 2017 model VW Yeni Polo, VW Yeni Tiguan Allspace, VW Yeni Arteon, VW Yeni Golf R ve VW Touareg modellerinde geçerli değildir.
– Kampanya indirimi, kampanyaya katılan kullanıcı ve birinci derece yakınları tarafından kullanılabilir.
– Volkswagen Binek Araç, bu kampanyayı istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma dâhil dilediği değişikliği yapma hakkını kendinde saklı tutar. Volkswagen Binek Araç, kampanyayla ilgili yaptığı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Volkswagen Auto Credit
Volkswagen Auto Credit’in cazip koşullarıyla araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyebilir, kalan tutarı kendi belirleyeceğiniz peşinat** ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırabilirsiniz.

Volkswagen Auto Credit ile VW Yeni Polo 705 TL’den, VW Yeni Golf 930 TL’den, VW Jetta 907 TL’den, VW Passat 1.061 TL’den ve VW Tiguan 1.196 TL’den başlayan aylık ödemelerle satışa sunuluyor*.

Volkswagen Auto Credit uygulaması kapsamında taksitleriniz bittiğinde ise kalan balon ödemeyi ister tek seferde, ister 12 ay daha vade yaparak ödeyebilir ve Volkswagen’inize sahip olabilirsiniz. İsterseniz de balon ödemenize karşılık, yüksek geri alım değeri ile Volkswagen’inizi yenileyebilirsiniz.

Üstelik bu kampanyayla tüm bu fırsatlara ek olarak aracınızın garantisini 1 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Volkswagen Yetkili Servislerinde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketi ve 1 yıllık Volkswagen Kasko Paketi de birlikte sunuluyor.

*Kampanya, tüm Volkswagen Binek Araç modellerinde geçerlidir.
** Bireysel müşterilerin belirleyeceği peşinat tutarı BDDK kuralı sınırları dahilinde olmalıdır. Tüzel müşteriler ise minimum %10 peşinat vermek durumundadır.

Volkswagen Auto Credit kampanyası katılım koşulları:
– Volkswagen Auto Credit kampanyası 1 Aralık – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında geçerlidir.
– 2017 model Volkswagen Binek Araçlar için geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.
– Volkswagen Auto Credit sistemi için sunulan aşağıdaki bilgiler araç renk ve donanım özelliklerine göre farklılıklar gösterebilirler.
– Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. – Volkswagen Finans tarafından sağlanmaktadır.
– Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Araç Geri Alım Koşulları
– Volkswagen Auto Credit sisteminde Volkswagen Doğuş Finans’ın sunduğu geri alım garantisi ile aracınızın 36 ay sonraki değeri şimdiden garanti altına alınır.
– Araç alımı sırasında yapılan sözleşmede yıpranma koşulları belirlenir.
– 36 aylık vade sonunda aracın 75 bin kilometreyi geçmesi halinde her 5 bin kilometre için yüzde 3 değer kaybı uygulanır.
– Ayrıca bağımsız bir eksper şirketi tarafından aracın yıpranma durumu da kontrol edilir. Yıpranmaların başlangıçtaki sözleşmede belirtilen koşullardan farklı olması durumunda yüzde 3 değer kaybı uygulanır.
– Aracın değişmiş veya boyanmış parça sayısı 4 veya daha fazla ise her bir hasar için yüzde 3 değer kaybı daha uygulanır.

Volkswagen sabit kur kampanyası
Volkswagen sabit kur kampanyası kapsamında 01 Aralık 2017 tarihinden itibaren; 2017 model VW Tiguan, VW Yeni Tiguan Allspace ve VW Golf R modellerine 1€ = 3,95 TL, VW Beetle modeline 1€ = 4,00 TL, VW Touareg’e ise 1€ = 4,12 TL sabit kur oranlarıyla sahip olabilirsiniz.
Volkswagen Finans kampanyası
Volkswagen Finans’tan sadece kredi kullanmanız durumunda %1,45* faiz oranımız geçerlidir. Volkswagen Finans’tan kullanacağınız araç kredinize 2 sigorta ürünü ekleyerek %1,40* avantajlı faiz oranından faydalanabilirsiniz.

*Kredilere dosya masrafı dahil edilmemiştir.

Volkswagen Finans Avantaj Paket:
4 Yıl garanti (2+2 yıl full life)
1 yıllık kasko
4 yıllık yol yardım hizmeti
Tek sigorta ürünü ile %1,45 (2 sigorta ürünü ile birlikte %1,40 faiz)

*Kasko ürününün tek ürün olarak alındığı satışlarda 3 puanlık faiz indirimi geçerli değildir.

Volkswagen VDF deal
Standart ürün paketlerine bağlı kalmadan kişiselleştirilebilir ve ihtiyacınıza yönelik çözümler sunan VDF deal, şirketiniz için 18 aydan 47 aya kadar operasyonel kiralama fırsatı sunuyor.

Periyodik Bakım ve Onarım, Sigorta ve Hasar Yönetimi, Lastik Değişim ve Depolama, Yedek Araç, Yol Yardım, OGS/HGS Yönetimi ve Motorlu Taşıtlar Vergisi hizmetleri ile VDF Deal ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca VDF Filo Sürücü Mobil Aplikasyonu ile aracınız için yol yardımı talebinde bulunabilir, servis ve lastik işlemleri için randevu talep edebilir, ihtiyacınız olan dokümanlara ulaşabilir veya yeni kiralamak istediğiniz araç için teklif isteyebilirsiniz.

Volkswagen VDF Deal araç kiralama kampanyası katılım koşulları:
– Volkswagen vdf Deal Araç Kiralama Kampanyası 22 Kasım – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.
– 2017 model Volkswagen Binek Araçlar için geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.
– Volkswagen vdf Deal Araç Kiralama Kampanyası için sunulan aşağıdaki bilgiler araç renk ve donanım özelliklerine göre farklılıklar gösterebilirler.
– Kiralama ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. Volkswagen Finans tarafından sağlanmaktadır.
– Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Volkswagen Caddy kampanyası
Volkswagen Caddy, yıl sonuna özel indirim fırsatıyla satışa sunuluyor. Kampanya kapsamında VW Caddy modellerine 4.500 TL’ye varan indirimlerle sahip olabilirsiniz.

Volkswagen Ticari Araç, Aralık ayı kampanyası kapsamında Volkswagen Caddy modellerini, 4.500 TL’ye varan indirim avantajının yanı sıra Volkswagen Doğuş Finans (vdf) işbirliğiyle hayata geçirdiği “Auto Credit” sistemiyle de yıl sonuna özel avantajlarla satışa sunuyor.

Auto Credit adı verilen kredi sistemiyle VW Caddy modeline aylık 990 TL’lik taksitlerle de sahip olmak mümkün. Volkswagen Auto Credit sistemi ayrıca uzatılmış garanti ve geri alım garantisi de sunuyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Volkswagen Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Volkswagen Fiyat Listesi
Volkswagen Polo
Volkswagen Yeni Golf
Volkswagen Passat
Volkswagen Tiguan