VW | Ticari Araç Kampanyası

Volkswagen Ticari Araç Kampanyaları

Volkswagen Ticari Araç modellerinde Auto Credit
Volkswagen Ticari Araç düşük aylık kredi ödeme tutarı ve kısa aralıklarla aracın yenilenmesi gibi avantajlar sunan yeni Auto Credit uygulamasını devreye aldı. Volkswagen Ticari Araç’ın VW Caddy, VW Transporter, VW Caravelle ve VW Amarok modelleri için geçerli olan Volkswagen Auto Credit’le, kullanıcılar kiralar gibi düşük taksitlerle araç sahibi olabildikleri gibi, uygulamanın VDF’nin geri alım garantisi gibi avantajları bulunuyor.

Volkswagen Auto Credit’le VW Caddy TSI modeli aylık 890 TL, VW Caravelle Trendline modeli 1390 TL ve VW Amarok Aventura modelleri 2390 TL ödeyerek satın alınabiliyor. Auto Credit, kullanıcılara klasik krediye oranla oldukça düşük taksitlerle, hayallerindeki aracın bir üst donanımına sahip olma imkanı tanıyor. 10 bin TL peşinatla manuel şanzımanlı VW Caddy Trendline modelini satın almak isteyen bir kullanıcı, ödeyeceği taksit tutarı ile Auto Credit’i kullanarak aynı peşinatla ve çok daha az taksitlerle VW Caddy Exclusive DSG modelini satın alabiliyor.

AutoCredit sisteminde kiralama sisteminden farklı olarak araç ruhsat sahibi müşterinin kendisi oluyor ve araçla ilgili olarak sunulan tüm finansal avantajlardan yararlanabiliyor. Sistemde ayrıca, müşteriler 3 yılda bir aracını bir yenisiyle değiştirme ve sürekli olarak yeni bir araca sahip olma avantajından yararlanabiliyor.

Araç alımında Auto Credit’i tercih eden kullanıcıların garanti süresi VDF tarafından bir yıl uzatılıyor ve aracın kullanım süresi boyunca garanti kapsamında kalması sağlanıyor. Ayrıca sistem tarafından ilk yıl kasko bedeli krediye dahil edilerek müşterinin kasko bedelini daha uzun vadede ödemesine de imkan sağlanıyor.

Volkswagen Auto Credit’in müşterilere sunduğu avantajlardan bir diğeri ise geri alım garantisi. Kullanıcılara araçlarını VDF tarafından belirlenen şartlar dahilinde kullanmaları durumunda, bir geri alım taahhüdü verilerek ileride araçla ilgili yaşayabileceği değer kaybı kaygılarının önüne geçiliyor.

Sistem kullanıcıya ayrıca aracını vade sonunda ikinci el piyasasında kendisinin satarak değerlendirmesi seçeneğini de sunuyor. Vade sonunda müşteriler 3 farklı seçenekten yararlanabiliyor; isterse vade sonundaki balon ödeme tutarını ödeyebiliyor, isterse balon ödeme tutarını VDF tarafından belirlenen vade limitleri içinde tekrar kredilendirebiliyor veya aracı belirlenen alım şartları çerçevesinde VDF’ye geri verebiliyor.

Volkswagen Crafter Okul Kampanyası
Volkswagen Ticari Araç, yeni okul dönemine yeni bir araçla başlamak isteyenler için sınırlı sayıdaki Volkswagen Crafter modellerinde cazip fırsatlar sunuyor.Servis hizmetleri sunan ve okul dönemi öncesi yeni araç satın almayı düşünenler için özel avantajlarla sunulan VW Crafter Okul, çift turbo motoru, düşük yakıt tüketimi, orijinal üst yapısı ve sunduğu güvenlik donanımlarıyla, kullanıcısından yolcusuna kadar, okul servisinden beklenen her türlü ihtiyaca cevap vermek üzere üretilmiş.

Volkswagen Ticari Araç’ın Crafter modelinin okul servisleri için geliştirdiği versiyonu Crafter Okul, 16+1, 18+1, 19+1 ve 22+1 yolcu kapasitesi seçenekleriyle satın alınabiliyor.

Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’ne uygun olarak tasarlanan ve herhangi bir ek düzenleme gerektirmeyen Volkswagen Crafter Okul, okul servislerinden beklenen her türlü ihtiyaca cevap veriyor: Lüks segment koltuklar, körüklü ve ısıtmalı sürücü koltuğu, hız sabitleyici, radyo kumandalı direksiyon, orijinal iç kaplama, sis farı, manuel açılabilen acil çıkış kapağı, arka yolcu bölümü camlarında özel perde sistemi ve kameralı görüntü sistemi gibi standart donanımlarıyla öne çıkıyor.

Volkswagen ticari araçlarda Ağustos ayına özel fırsatlar dahilinde Volkswagen Crafter Okul aracını yenileyecek olan ve yeni araç satın alacak olan kullanıcılara, Ağustos ayı boyunca sınırlı sayıda araç okul sezonuna özel fırsatlarla sunuluyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Volkswagen Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Volkswagen Amarok
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caravelle
Volkswagen Crafter
Volkswagen Ticari Araç Fiyat Listesi