Volkswagen Ticari Araç Kampanyası 2018

Volkswagen Ticari Araç’tan 20 bin TL’ye yüzde “0” Faiz Kampanyası

Volkswagen Ticari Araç, Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. (VDF) – Volkswagen Finans ile birlikte gerçekleştirdiği kampanya ile VW Transporter, VW Caddy, VW Caravelle ve VW Amarok modellerinin kampanya dahilindeki versiyonlarında 20.000 TL’ye 12 ay vade ve % 0 kredi faiz fırsatı sunuyor.

Volkswagen Ticari Araç kampanya koşulları:
– Sayfadaki aracın görüntüsü satışa sunulan modellerden farklılık gösterebilir.
– 20.000 TL 12 Ay %0 Faizli Kredi Kampanyası, VW Amarok, VW Transporter City Van ve VW Camlı Van ile VW Caddy Kombi Dizel modelleri için 10-31 Mart 2018 tarihleri arasında Volkswagen yetkili satıcılarında geçerlidir.
– İlgili kampanya Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. – Volkswagen Finans tarafından düzenlenmektedir. Kredi ve finansman şart ve seçenekleri VDF – Volkswagen Finans tarafından sağlanmaktadır. 20.000 TL 12 ay %0 faiz hesaplamasında gerçek kişi başvuruları için “toplam kredi tutarı x 0,005 x 1,05” “105 TL”, tüzel kişi başvuruları için ise “800 TL” olan kredi tahsis ücreti kredi tutarına dahil edilecektir. 20.000 TL için 12 ay vadede eşit taksitli örnek vadeler için hem aylık hem de yıllık %0 faiz oranı uygulanmaktadır.
– Bu kampanyada 12.12.2017 tarihli ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’teki taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, Volkswagen Ticari Araç modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
– Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, modellerde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Volkswagen Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Volkswagen Amarok
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caravelle
Volkswagen Crafter
Volkswagen Ticari Araç Fiyat Listesi