2. El Ford Otomobil Kampanyası

Ford 2. El Kredi Kampanyası kapsamında, Ford yetkili bayilerinde geçerli olmak üzere tüm ikinci el Ford otomobil modelleri için % 0.89 faiz oranıyla kredi fırsatı sunuyor. % 0.89 faiz oranı ve 18 ay vadeli 15.000 TL kredi kampanyasından faydalanmak isteyen Ford müşterileri, Ford yetkili bayilerinden ayrıntılı bilgi alabilir.

İkinci el Ford otomobil kampanya bilgisi:
Ford Otosan, kampanya süresince skalaları değiştirme ve programı iptal etme hakkını saklı tutar.

FordİkinciEl Hakkında:
Ford Otosan, otomotiv sektöründeki elli yılı aşkın tecrübesini ve uzmanlığını FordİkinciEl markası altında müşterileriyle paylaşıyor. FordİkinciEl çatısı altında her marka 2. el araç alım, satım ve takas işlemi, Türkiye nin en yaygın yetkili satıcı teşkilatının tecrübesi, kalitesi ve şeffaflığı ile gerçekleşiyor. Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul eden FordİkinciEl, ikinci elde birinci kaliteyi garanti ediyor.

FordİkinciEl Garanti Uygulaması Hakkında:
FordİkinciEl müşterileri ikinci el araçlarda garanti* ayrıcalığını yaşıyor. Ekspertiz raporu onaylanmış, binek ve ticari araçlarda sunulan garanti hizmeti ile ikinci el araç sahibi olabiliyorsunuz. FordİkinciEl yetkili satıcılarında, 8 yaş ve 160.000 km’ nin altındaki tüm binek otomobiller 1 yıl / 15.000 km; 5 yaş ve 200.000 km’ nin altındaki tüm hafif ve orta ticari araçlar ise 1 yıl/ 20.000 km garantili olarak müşterilerine sunuluyor. Hem Ford marka, hem de diğer marka garantili 2. el araçlar satılabiliyor.

*2. el garantisi ikinci el araçlara sunulan bir Tur Assist hizmetidir. Yasal olarak Garanti Belgesi ile satılmak zorunda olan mallara ilişkin, 14 Haziran 2003 tarih 25138 sayılı Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik Hükümleri kapsamında değildir.

Ford Kampanyası
Yeni Ford Focus
Hasar Sorgulama Servisi 5664
2. El Araç Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler