Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

İtalyan otomobil üreticisi Alfa Romeo, yeni Alfa Romeo Giulia modelini kuruluşunun 105. yıl dönümünü kutladığı 2015 yılında, Frankfurt Otomobil Fuarı’nda (Frankfurt Auto Show 2015) ilk defa sergiledi. Alfa Romeo’nun 510 hp güç üreten yüksek performanslı spor versiyonu Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, 0 – 100 km/s hıza 3.9 saniyede ulaşıyor.

Alfa Romeo mühendislerinin güç, ağırlık ve denge unsurlarını mükemmel bir bütünlük içinde tasarladıkları Alfa Romeo Giulia, 6 silindirli, tümü alüminyum alaşımdan üretilen, çift turbo (twin-turbo), 510 hp güç üreten, 2500 – 5000 devir aralığında 600 Nm torka sahip olağanüstü motoru sayesinde 0’dan 100 km sürate 3,9 saniyede ulaşıyor. Maksimum hızı ise 307 km/saat. Alfa Romeo markasının yarışçı DNA’larına sahip bir otomobil Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Yeni motor Ferrari ile birlikte geliştirilmiş. Motorun sıra dışı performansı, hafif yapısı, elektronik olarak kontrol edilen silindir deaktivasyon sistemi sayesinde, 100 km’de 8,5 lt yakıt tüketimi ve 198 g/km CO2 (combined) emisyon değerlerine sahip.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, arkadan çekişli bir yapıda, otomobil pek çok yeni ve gelişmiş teknolojiyle üretilmiş. Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio tasarımıyla da ilk bakışta farklılığını ve sportif ruhunu hissettirebiliyor. Otomobilin dış tasarımı sade fakat güçlü hatlara sahip. Ön çamurlukların yan tarafında bulunan hava kanalları ile ön radyatör ızgaralarının büyük boyutları, aracın sahip olduğu performans hakkında ipuçları veriyor.

Alfa Romeo Kampanyaları
Alfa Rome
o Fiyat Listesi
Alfa Romeo
 Giulietta Kampanyası
Alfa Romeo G
iulia Veloce
Frankfurt Auto Show