Audi A5

Tamamen yeni şasesi, yüksek performanslı tahrik teknolojisi, yenilikçi bilgi-eğlence ekipmanları ve sürücü destek sistemleri ile Audi A5 etkileyici bir Sport Coupé. Opsiyonel Audi Matrix LED farlarla yeniden tasarlanan ön yüzü, akıcı gövde çizgileriyle otomobile dinamik modern bir görünüm sağlıyor.

Audi A5 Coupé

Dalga şeklindeki keskin omuz çizgisi, Audi A5 Coupé’ye duygusal zarafetin benzersiz bir ifadesini veriyor. Karakteristik tasarım çizgileri, önceki modeline ayırt edici bir görünüm kazandırıyordu. Şimdi ışık ve gölgenin heyecan verici bir etkileşimini yaratan üç boyutluluğuyla daha hassas bir şekilde tasarlanmış ve büyüleyici. İnce, üç boyutlu olarak şekillendirilmiş kombinasyonlu arka lambalar, standart olarak LED teknolojisiyle donatılmış.

Yeni Audi A5 Coupe’nin en önemli özelliklerinden biri sportif, çevik sürüş dinamikleri. Segmentinde, hem sportif sürüş keyfi hem de konfor şasi ayarlarında belirleyici bir standart oluşturuyor. Yeni Audi A5 Coupé, virajlı yollarda sürüş keyfi ve uzun mesafelerde mükemmel sürüş konforu arasındaki dengeleme hareketini yönetiyor.

Optimum işlevsellik ile mükemmel işçilik, A5 Coupé bu tipik Audi özelliklerini en yüksek kalitede sunuyor. Yüksek kaliteli malzemeler son ayrıntısına kadar işlenmiş. Audi A5 Coupe’nin iç ortam aydınlatması istenirse 30 farklı renkte ayarlanabiliyor. Gösterge panelinin yatay mimarisi geniş bir alan hissi yaratıyor.

Opsiyonel Audi sanal kokpit yenilikçi olduğu kadar çok yönlü. Navigasyon, telefon, müzik, Audi connect hizmetleri ve yardım sistemlerinin yönleri – 12,3 inç LCD ekran, doğrudan sürücünün önünde kapsamlı ve kesin bilgiler sağlıyor. İsteğe bağlı Audi MMI navigasyon plus ile MMI dokunuşlu daha fazla işlevi yaşayabilirsiniz. İsteğe bağlı Audi akıllı telefon arayüzü, tanıdık Google ve Apple dünyasını Audi’nizle bütünleştiriyor. Tüm MMI işletim mantığı, akıllı serbest metin araması da dahil olmak üzere mevcut akıllı telefonlara dayanıyor. Yeni, daha doğal ses kontrolü aynı zamanda günlük dilden gelen girdileri de işliyor. Bang & Olufsen ses sisteminin 3D sesi etkileyici bir ses deneyimi sunuyor.

A5 Coupe: Kombine yakıt tüketimi *: 6.7-4.3 l / 100km CO₂-emisyonu birlikte *: 152-112 g / km

Audi A5 Sportback

Audi A5 Sportback bir Coupé tasarımını Avant’ın işlevselliği ile birleştiryor. Omuz hattının karakteristik dalga formu ile güçlü akan anahat onu gerçekten estetik bir otomobil yapıyor. Beş kapılı model yeni geliştirilen şasi, güçlü tahrik ve yenilikçi bilgi ve bağlantı çözümleriyle dikkat çekiyor.

A5 Sportback: Kombine yakıt tüketimi *: 6.7-4.3 l / 100km CO₂ emisyonu birlikte *: 152-113 g / km

Audi A5 Cabrio

Yarının dünyasına açık yeni Audi A5 Cabrio, gördüğünüzde sizi heyecanlandıracak bir otomobil. Dış kısım keskin ve özellikle de temiz omuz hattı.

A5 Cabrio: Kombine yakıt tüketimi *: 7.0-4.6 l / 100km CO₂-emisyonu birlikte *: 160-122 g / km

Audi A5 Sportback g-tron

Audi A5 Sportback g-tron, dinamik karakter ve duygusal coupé tasarımının büyüleyici bir birleşimi. Doğal gaz tahriki sayesinde, sportif sürüş ile verimi birleştirmenin nasıl mümkün olduğunu deneyimliyorsunuz. Audi’nin G-tron terimi, sıkıştırılmış doğal gazla (CNG) çalışacak şekilde tasarlanmış araçlar anlamına geliyor. Bunlardan biri Audi A5 Sportback g-tron. Herhangi bir CNG benzin istasyonunda yakıt ikmali yapabiliyorlar. CNG deposu yerden tasarruf etmek için stepnenin bulunduğu yere yerleştirilmiş. Sadece bir yedek durumunda, araç siz bilmeden otomatik olarak benzinle çalışmaya geçiyor.

Audi A5 Sportback g-tron: Kombine yakıt tüketimi *: CNG 4.1-3.8 kg / 100km CO₂ emisyonu birlikte *: CNG 111-104 g / km

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Audi Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Audi Fiyat Listesi
Audi A4
Audi S-Tronic
Giyilebilir Audi A4
Lüks Otomobil Markaları