Audi’den animasyon film için konsept otomobil

Audi’nin, merakla beklenen animasyon filmi “Spies in Disguise” için tasarladığı konsept otomobili RSQ e-tron, markanın otomotivin geleceğine dair yaklaşımını da gözler önüne seriyor.

Filmde, Will Smith’in seslendirdiği süper ajan Lance Sterling, yapay zeka ve otonom sürüş özelliği de bulunan Audi RSQ e-tron otomobiliyle maceradan maceraya koşuyor.

Otomotiv dünyası için de bir ilk olan projede, Audi Design mühendisleri ve tasarımcıları, uzun süren çalışmaların sonunda bir süper ajanın ihtiyaçlarının tümünü karşılayan sanal bir otomobil tasarladı. Hologramlı gösterge paneli, elektrikli ve otonom sürüş özelliklerine de sahip Audi RSQ e-tron, Audi Sürüş Destek Sistemlerinin yanında, gizli ajan Lance Sterling için düşünülen birçok farklı özelliğe de sahip.

Audi’nin tüm tasarım sürecinde kurgu ile seri üretim yaklaşımını bir araya getirdiğini söyleyen Audi AG Exterior Design Studio Direktörü Frank Rimili, “Audi Design’da en son dijital tekniklerini, eski usulü el becerileri ile birleştiriyoruz.

Bunun sonucunda da RSQ e-tron gibi kurgu ürünü konsept otomobillerin yanında, gelecekteki tasarım dilimizi de oluşturuyoruz” diye konuştu. Audi AG Pazarlama İletişimi Başkan Yardımcısı Giovanni Perosino da, animasyon filminin eğlence, inovasyon ve dinamizmi bir araya getirdiğini, bunun da Audi’nin otomobillerini özetlediğini söyledi.

Ülkemizde Ajanlar İş Başında ismiyle izlenebilecek animasyon filminin yönetmenleri; Troy Quane ve  Nick Bruno. Filmdeki karakterleri seslendiren sanatçılar arasında; Will Smith, Tom Holland, Rashida Jones, Karen Gillan, D.J. Khaled, Ben Mendelsohn ve  Masi Oka bulunuyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri AUDI Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Audi A7 Sportback
Audi S-Tronic
Audi Q3
Audi Q8
Audi Kampanyaları