BMW Yeni 3 Serisi Kampanyası

Yeni BMW 3 Serisi, gelenekleri, eski beklentileri ve diğer her şeyi geride bırakıyor. Simge haline gelen bu otomobil kendisini bir kez daha yeniliyor. Ne de olsa öncü tasarım diliyle yeni bir çağın başlangıcını temsil ediyor. Otomobilin güçlü ve verimli motorları sportif sedan’ın gerçek anlamını daha da öne çıkarıyor. BMW 3 Serisi’nin yeni gövdesiyle buna farklı bir güç daha ekleniyor.

Yeni BMW 3 Serisi için yedinci nesil aynı zamanda BMW tasarım dilinde yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor. Sade biçimler ve şiirsel yüzeyler “özünde bulunan” dinamikleri modern bir duruşla zenginleştiriyor. Üstelik Yeni BMW 3 Serisi Sedan alışılagelmiş tasarım öğelerini yeniden yorumluyor. Adrian van Hooydonk, BMW Group Tasarım Kıdemli Başkan Yardımcısı

Yeni BMW 320i Sedan First Edition modelleri 353.600’den başlayan anahtar teslim satış fiyatları ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Kasım ayı sonuna kadar BMW Yeni 3 Serisi otomobiller 100.000 TL’ye %0,79 faiz oranı ve takas desteği avantajıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda sahiplerini bekliyor.

Kampanya süresi 30.11.2019 tarihine kadar geçerli olup Yeni BMW 320i Sedan modelini kapsamaktadır ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcılarında geçerli bulunmaktadır.

Takas desteği bu model için vergiler dahil 5.000 TL’dir. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 12 aya kadar %0,79 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Otomobiller görseldekinden farklılık gösterebilir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

BMW Fiyat Listesi
BMW Yeni 3 Serisi
BMW M8 Gran Coupé Concept
BMW Z4 First Edition
BMW Otomobil Kampanyaları