BMW M8 Gran Coupé Concept

Yeni BMW M8 Gran Coupé Concept sofistike ve atletik özelliklerin emsalsiz bileşimini meydana getiriyor. Modern lüks ve klasik motor yarışları gibi iki farklı dünyayı bir araya getirirken yeni, bağımsız bir avangard form oluşturuyor. Bir BMW M otomobilin bitmez tükenmez potansiyeli BMW lüks sınıfının tutku dolu görkemiyle bir araya geliyor. İşte tam da bu gizem duygusu, Yeni BMW M8 Gran Coupé Concept’yi tutkunun yeni boyutu olarak tanımlıyor.

Uzun motor bölümü kapağı, akıcı tavan çizgisi ve kısa arka bölümüyle lüksü ve yüksek performansı bir araya getiren BMW’nin dört kapılı bu konsept otomobili, ayrıcalıklı bir şıklığa sahip. Aynı zamanda son derece sportif bir coupé silueti oluşturan BMW M8 Gran Coupé Concept, bu güçlü duruşunu özel kademeli gövde rengi Salève Vert ile pekiştiriyor. Bu özel renk, bakış açısına göre şık bir yeşilden gri yansımalı bir maviye kadar farklı renklere bürünüyor. Çeşitli tonlar, ayrı ayrı bakıldığında lüks ve şık bir izlenim yaratırken, ışık doğrudan vurduğunda renklerin etkileşimi tıpkı kuzey ışıkları gibi otomobile benzersiz bir görünüm ve ruh veriyor. BMW M8 Gran Coupé Concept’nin her zıtlıkla daha çarpıcı, her detayla daha ayrıcalıklı hale gelen simgeleşmiş M tasarım öğeleri otomobilin karakterini mat altın renklerle ortaya koyuyor. Sportif coupé siluetinin yanı sıra M çift çubuklu böbrek ızgaraları, M ızgara, M fren kaliperleri ve M çift egzoz çıkışı otomobilin iddiasını destekliyor. 21 inç, yıldız şeklinde çift kollu M hafif alaşım jantların iki renkli altın ve siyah kaplaması, özel gövde rengiyle iddialı bir kontrast oluşturuyor.

“Yeni BMW M8 Gran Coupé Concept duyguları iki farklı uca taşımak üzere tasarlandı; bu otomobil sizi gerçekten etkileyecek. Özel bir şeyler arayan ve diğerlerinden farklı olmak isteyen kişilere bu otomobille ulaşmak istiyoruz. BMW M, burada lüksü alışık olduğu konumdan farklı bir yere taşıyor.”
Domagoj Dukec, BMW M ve BMW i Tasarım Başkanı

Yolunuzu seçmeniz için beygir gücünden daha fazlası gerekir. Bu nedenle Bayerische Motoren Werke lüks sınıfta bir BMW olarak alışılmış kuralları ortadan kaldırmak ve yeni bir şey ortaya koymak için farklı düşünebilme cesaretini gösteriyor. Yeni BMW M8 Gran Coupé Concept’nin karakteristik özellikleri her detayda görülüyor. Zıtlıklar bir araya geldiğinde ve doğru bilinenlere meydan okunduğunda nelerin ortaya çıktığını gösteriyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Yeni BMW 5 Serisi
BMW M2 Coupe
BMW X Serisi
BMW 1 Serisi
BMW Kampanyaları