BMW 8 Serisi Gran Coupé

The 8

Dinamik özelliklerin ve lüksün birlikteliğinden doğan benzersiz bir deneyim. Cömert bir alan duygusuna sahip nefesleri kesen, dört kapılı Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé’nin tasarımı, estetiği en heyecan verici biçimiyle yansıtıyor. Gücü ve çevikliği ile lüks spor otomobiller için tamamen yeni bir tasarım dili oluşturmuş. Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé’nin güçlü motoru devir sayacını yüksek seviyelere çıkarır çıkarmaz, etkileyici sportif yönü ile olağanüstü sürüş keyfi başlıyor.

Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé’nin Öne Çıkan Özellikleri

Tasarım
Büyüleyici estetik özellikleriyle Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé’nin tasarım dili lüks bir otomobilin yeni bir yorumu. Atletik ön tasarımdan akıcı bir coupé silüeti üzerinden belirgin arka bölümüne kadar bu nefes kesici keskin çizgileriyle ve güçlü oranlarıyla ilk andan itibaren heyecan yaratıyor.

Performans
Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé’nin verimli BMW TwinPower Turbo benzinli motorları ve mükemmel bir biçimde koordine edilen hareketli aksam bileşenleri etkileyici bir sürüş deneyiminin garantisini veriyor. Ne de olsa bu spor otomobil hızlı, güçlü ve son derece çevik. Her duruma tam bir haimiyetle tepki gösteriyor ve her zaman yedek güç bulunuyor. İster şehir trafiğinde, ister otoyolda veya virajlı bir yolda ilerlerken olsun, Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé’nin maksimum sürüş keyfi için her yol koşulunda bir yanıtı bulunuyor.

Konfor
Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé’de dört yolcu da maksimum sürüş keyfinden yararlanabiliyor. Bunun nedeni son derece ferah arka bölümde iki yolcu için de bağımsız koltuk özelliğiyle olağanüstü konfora sahip deri koltuklar sunulması. Koltuklar dinamik sürüş sırasında ve dar virajlarda keyifli bir sarma hissi ve yan destek sunuyor. İsteğe bağlı panaromik cam tavan benzersiz manzaralar ve aaydınlık bir ortam sunarak ferahlığı ve özgürlük hissini destekliyor.

Bireysel ve Sportif Lüks
Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé’nin iç tasarımı incelikli detaylarının her biri sayesinde bireysel lüksü ve aynı zamanda sportiflik iddiasını net bir şekilde yansıtıyor. Yüksek kaliteli deri döşeme son derece ayrıcalıklı, tüm malzemeler üstün bir kaliteye sahip ve kusursuz bir yüzeyle tamamlanıyor. Özenli işçiliğiyle Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé üstün konfora sahip modern ve birinci sınıf iç tasarımıyla olağanüstü seviyede bir genişlik sunuyor.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu

Yeni BMW 840i xDrive Gran Coupé:
Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 8,5
CO2 emisyonu (gr/km) (ortalama): 165

Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır ve otomobiller arasında kıyaslama yapılabilmesi amacıyla eşdeğer NEDC değerlerine dönüştürülmüştür. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

BMW Fiyat Listesi
BMW Z4 First Edition
Yeni BMW 3 Serisi
BMW X Serisi
BMW 5 Serisi