BMW X Serisi

BMW X Serisi Modelleri
BMW X serisi, markanın SUV sınıf araçlarından oluşmaktadır.

BMW X1
BMW X1, aynı derece çok yönlü ve dinamik olan SAV’nin karakteristik görünümünü yorumlar. Şehir içinde veya arazide olması fark etmeksizin, uzun aks aralığı ve kısa aks dışı mesafe sayesinde güçlü bir şekilde tanımlanmış silueti ile etkileyici bir duruş sergiler.

Her iki koltuk sırasındaki esneklik ve alan genişliğinden taviz vermeden kompakt dış tasarım boyutları ile atletik bir tasarımı birleştirir. Yüksek kalite malzeme ve uyumlu entegre vurguların birleşimi BMW X1’in görünümünü kusursuz bir şekilde tamamlar.

1/dk’da güç, bg 136 / 4400
1/dk’da maksimum tork (dev/dk) 220 / 1250
Ortalama CO2 emisyonu, (gr/km) 126
Ortalama yakıt tüketimi, lt/100km 5,4

 

BMW X3
İlk Spor Aktivite Otomobili olan BMW X3, kendi otomobil sınıfına öncülük etmiştir. Çok yönlü bu otomobilin yeni nesli de bu geleneği sürdürüyor. Olağanüstü derecede konforlu ve oldukça esnek olan BMW X3, günlük hayat için olduğu kadar uzun yolculuklar için de idealdir.

Dış tasarım tipik BMW X3 karakterini ön plana çıkarırken, iç tasarım ise özellikle yüksek kalite etkisini hissettiren seçilmiş malzemeler sayesinde ilham vericidir. Ayrıca, BMW X3 ekonomik BMW TwinPower turbo dizel ve benzinli motorları ile de hayranlık uyandırır.

Ortalama yakıt tüketimi, lt/100km (xDrive 20d) 4,9
CO2 emisyonu, (gr/km) (xDrive 20d) 129
40/20/40 oranında bölünebilen sırt dayaması standart
BMW X4
BMW X4 her zaman ve her yerde dikkatleri üzerine çeker. Dışa dönük tasarımıyla yaşam tarzı ve performansı bir araya getiren otomobil aynı zamanda bu segmentte ilk kez olarak X’e özgü güç ve klasik bir coupé modelinin estetik özelliklerini birleştirir. Yüksek performanslı BMW TwinPower Turbo motorlar ve değişken spor direksiyon ve Performans Kontrolü gibi standart donanımla BMW X4 anı yaşayan karakterini sonuna kadar sergiler.

1/dak’da maks. güç, bg (xDrive 20d) 190 / 4000
0 -100 km/sa hızlanma, sn (xDrive 20d) 8
Azami hız, km/sa (xDrive 20d) 212
Ortalama lt/100km (xDrive 20d) 4,9

 

BMW X5
Üçüncü nesliyle BMW X5, zorlu beklentilerin olduğu tüm alanlarda olağanüstü lüks sunan bir Spor Aktivite Otomobili (SAV) olarak bir kez daha kendi standartlarını ileriye taşır. Bunu hem yolda hem de arazide verimlilik, sürüş dinamikleri, konfor ve çok yönlülüğü tümüyle yeni bir seviyeye çıkaran akıllı teknolojiler dizisiyle gerçekleştirir.

1/dak’da maks. güç, bg (30d xDrive) 258 / 4000
Ortalama yakıt tüketimi, lt/100km (30d xDrive) 5,9
CO2 emisyonu, (g/km) (30d xDrive) 156
Bagaj bölümü kapasitesi, lt 650–1870

 

BMW X5 xDrive40e
BMW dünyasının en iyileri Akıllı Dört Çeker Sistemi xDrive ile şarj edilebilir plug-in hybrid BMW X5 xDrive40e’de bir arada. Etkileyici sürüş dinamikleri, olağanüstü verimlilik ve çevre dostu özelliklerle bu benzersiz konsept bir Spor Aktivite Aracının özelliklerine uyarlandı.

BMW X5 xDrive40e, gücünü BMW TwinPower Turbo 4 silindirli benzinli motor ve yüksek verimliliğe sahip eDrive elektrikli motordan alır. Akıllı dört çeker sistemine sahip BMW xDrive ideal çekiş gücü sunar. Bu EfficientDynamics teknolojilerinin birleşimi, düşük yakıt tüketiminin yanı sıra tüm sürüş koşullarında olağanüstü sürüş dinamikleri ve denge sunan yenilikçi bir otomobil yaratılmasını sağladı.

BMW X5 M
BMW X5 M, bir X modelinin olağanüstü işlevselliğiyle bir M geleneksel spor otomobilin ruhunu bir araya getirir. Yüksek torklu M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor, 8 ileri M Steptronic şanzıman ve M modeline özgü xDrive sürüş keyfini en üst seviyeye çıkarmanızı sağlar. Ön ve arka rüzgarlıkların dinamik tasarımı ve standart özellik olarak sunulan 20 inç hafif alaşım jantlar etkileyici bir duruşu garantiler. Bu Spor Kullanım Aracının zengin iç tasarımı premium malzemeler, spor tipte yükseltilmiş koltuklar ve karakteristik M tasarımına sahip çeşitli detaylar içerir. BMW X5 M olağanüstü performans ve kullanım özellikleriyle mükemmel işlevsellik ve günlük kullanıma uygunluk özelliklerini en iyi biçimde bir araya getirir.

1/dak’da maks. güç, bg 575
Motor torku 750 Nm
0–100km/sa hızlanma, sn 4.2
CO2 emisyonu, gr/km 258

 

BMW X6
Güçlü ve atletik. X modelinin duruşu ve bir coupé otomobilin sportif tavrı ile BMW X6 tüm sınırları aşıyor. BMW TwinPower Turbo motorları dinamizm ve verimliliğin güçlü bir birleşimini sunar ve BMW xDrive bu gücü caddelere taşır. Design Pure Extravagance paketi gibi olağanüstü donanımların yanı sıra üstün kalitede malzemeler dikkat çekici ve aynı zamanda son derece işlevsel bir otomobile işaret eder.

BMW X6 M
BMW X6 M, tipik M performansını bir X modelinin esnekliğiyle bir araya getirir. Güçlü bir M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor, 8 ileri M Steptronic şanzıman ve M modeline özgü xDrive ile sürüş keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Standart 20 inç veya opsiyonel 21 inç hafif alaşım jantlar ve ön ve arka rüzgarlıkların güçlü tasarımı yollara hükmeden bir duruşu garantiler. Bu Spor Aktivite Coupé’nin geniş iç tasarımı, premium malzemeler, sportif M koltuklar ve rakipsiz M tasarımına sahip çeşitli detaylarla oldukça etkileyicidir. Olağanüstü hızlanma ve kullanım özellikleriyle mükemmel konfor ve sınırsız sürüş keyfi sunan yüksek performanslı bir otomobil.

1/dak’da maks. güç, bg 575 / 6000-6500
1/dk’da maks. Tork (Nm) 750 / 2200-5000
0–100km/sa hızlanma, sn 4,2
CO2 emisyonu, gr/km 258

 

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

BMW Fiyat Listesi
Yeni BMW 5 Serisi
BMW 1 Serisi
Yeni BMW 7 Serisi
Yeni BMW M2 Coupe