BMW Z4 First Edition

Yeni BMW Z4 First Edition üstü açık sürüş keyfine yeni bir boyut kazandırıyor. Bir roadster modelinin estetiği ve bir BMW M otomobilinin dinamikleriyle edition modeli sınırlı bir süre için özel olarak sunuluyor.

Özel Metalik Turuncu – Frozen gövde renginde sunulan bu olağanüstü roadster, tavanı açık veya kapalı şekilde 340 hp güce sahip. Yeni BMW Z4 modeli ilk kez Paris’teki Mondial de l’Automobile fuarında tanıtıldı.

Yeni BMW Z4 First Edition Tasarımı
Alışılmışı arkanızda bırakın ve Yeni BMW Z4 First Edition’ın baştan aşağıya mükemmel şekilde yansıttığı benzersiz özgürlüğü deneyimleyin. Özel Metalik Turuncu / Frozen gövde rengi, kaslı yüzeyleri çok keskin bir tasarım diliyle sergiliyor. Böylelikle klasik roadster genlerinden gelen yeni bir ifade gücü elde edilmiş.

Yeni BMW Z4 First Edition tasarımında, tüpleri ilk kez dikey biçimde hizalanan altıgen Bi-LED farlar, bir yandan diğerine akıcı şekilde ilerleyerek düz, kafes tasarımlı alçak Böbrek Izgaraları M modeline özgü hava girişleriyle birlikte ön görünüme genişlik kazandırıyor.

Yeni BMW Z4 First Edition arkadan bakıldığında saf dinamizmi ifade ediyor. Farklı arka spoyler, yüzeyde şık bir biçimde öne çıkarken, omuz kısımlarında ilerleyen yatay tasarım çizgileri ince LED stop lambalarını çevreliyor. M Aerodinamik paketinde yer alan arka rüzgarlık, özel bir duruş ve sportif bir ruhu yansıtmak üzere difüzör ve egzoz çıkışlarıyla etkileyici bir görünüm sunuyor.

Açık havada otomobil sürme keyfini yaşayın. Uzun motor bölümü kapağı, klasik yumuşak tavan ve kısa aks dışı mesafeler Yeni BMW Z4 First Edition’ın karakteristik roadster siluetini oluşturuyor.

M TwinPower Turbo motor ünitesi 340 hp güç sunuyor. Sıralı 6 silindirli benzinli motor, spor şanzıman, M Spor fren ve M Spor diferansiyel sürüş deneyimini saniyeler içinde zirveye taşıyabilir.

Yeni BMW Z4 First Edition her viraj döndüğünde hızlanması, gücü ve hassasiyetiyle farkını gösterir. Edition modeli 0’dan 100 kilometre hıza yalnızca 4,6 saniyede ulaşıyor. Sert süspansiyon, doğrudan direksiyon ve düşük ağırlık sayesinde eşsiz sürüş keyfini sportif bir ilhama dönüştürüyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

BMW M8 Gran Coupé Concept
BMW Kampanya 2018
BMW 5 Serisi
BMW X Serisi
BMW M2 Coupe