FIAT 500 Dolcevita

Fiat 500’ün cabrio gövdeli özel serisi Dolcevita, etkileyici tarzını İtalya’nın altın çağı olan 1960’lı yılların cazibe ve şıklığı ile birleştiriyor. İtalyanca’da “Tatlı Hayat” anlamına gelen Dolcevita, bu özel Fiat 500 model serisinin enerjisini yansıtıyor.

İtalyan Riveria’sının şezlonglarından ve plaj şemsiyelerinden esinlenen mavi beyaz renklerdeki çizgili tentesi, kırmızı-beyaz-kırmızı gövde çizgisi ve bulut beyazı rengiyle ilk bakışta dikkatleri üzerine çeken Fiat 500 Dolcevita, şık ahşap ön paneli ve yelken dünyasını anımsatan fildişi deri koltuklarıyla da şık özel bir tasarıma sahip.

Krom kaput çıtası ve aynalarda bulunan krom detaylarıyla da göz dolduran Fiat 500 Dolcevita’da, 16’’ beyaz elmas kesim alaşımlı jantlar bulunuyor. Ayrıca bu eşsiz tasarım, aracın yan çıtasında yer alan 500 arması ve arkasındaki el yazısı Dolcevita logosuyla sürdürülüyor. Fiat 500 Dolcevita’da bulunan 1.2 litrelik 69 HP gücündeki motora DualogicTM (otomatik) şanzıman eşlik ediyor.

Eylül ayından itibaren online.fiat.com.tr sitesinde ön siparişe açılacak olan Fiat 500 Dolcevita, online rezervasyona özel olarak 179.900 TL fiyat ile otomobil tutkunlarına sunulacak.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Fiat Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

FIAT 500 Collezione Winter
Fiat 500 Anniversario
FIAT Egea Sedan
FIAT Fiyat Listesi
FIAT Kampanyaları