Ford Mustang Mach-E

Elektrikli ve SUV Formunda; Ford Mustang Mach-E

Çizgilerini bir efsaneden alan, geleceğin efsanesi olmaya aday, tamamen elektrikli, yepyeni SUV modeli Ford Mustang Mach-E; geçtiğimiz günlerde Los Angeles’ta yapılan lansmanla dünya genelindeki meraklılarıyla buluştu.

Dinamik gövdesi, kaslı yapısı ve elektrikle sağlanan gücüyle 600 km menzili tek şarjla gidebilen Ford Mustang Mach-E; First Edition, Select, Premium, California Route 1 ve GT adlı beş farklı donanım seviyesiyle piyasaya çıkacak.

Sınırlı adette üretilecek olan First Edition adlı Mustang modeli; üç farklı renk seçeneği, kontrast iç dikişler, alüminyum pedallar ve kırmızı fren kaliperleri ile özel olmak isteyenlerin tercihi olacak.

Muhteşem bir başlangıç için üretilecek olan Select adlı Ford Mustang modeli, Ford Co-Pilot 360 2.0 ve Ford Co-Pilot 360 2.0 Yol Asistanı ile güvenlik ve konforu bir arada sunuyor.

Premium modelinin sunduğu üst düzey teknoloji, lüks ve performans Mustang ruhunu içinizde hissetmenizi sağlayacak.

Adını Kaliforniya’daki en uzun eyalet rotasından alan California Route 1 adlı arkadan itişli model, arttırılmış pil gücüyle 600 km menzile ulaşarak kesintisiz yolculuklara imkan tanıyor.

Ford Mustang’in sadece ruhunu değil, performansını da en üst seviyede hissetmek isteyenler için üretilecek olan GT modeli, yolların en asi atı olmaya aday.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Ford Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Ford Fiyat Listesi
Yeni Ford Focus
Ford Mustang
Ford Puma
Ford Kuga