Ford Taksi Kampanyası

Ford Taksi Kampanyası
Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 18.000 TL tutarlı ve 18 ay vadeli KoçFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı alınmayacaktır ve vergiler dahil edildiğinde KoçFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0; yıllık toplam maliyet oranı %0 olmaktadır.

*Hediye edilen KDV dâhil 2000 TL’lik servis çeki tüm Ford yetkili servislerinde, sadece mekanik servis işlemleri dâhilinde bulunan tüm yedek parça ve işçilik için geçerlidir. Servislerde %10 indirim ise sadece mekanik servis işlemleri dâhilinde bulunan orijinal yedek parça için geçerlidir. Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

**Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dâhilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dâhilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Aşağıda belirtilen kampanyaların tümü Ford Tourneo Courier Journey 95PS Trend Euro5, Ford Tourneo Courier Journey 95PS Titanium Euro5, Ford Tourneo Connect (M1) 100PS Trend Euro6, Ford Tourneo Connect (M1) 100PS Deluxe Euro6, Ford Tourneo Connect (M1) 120PS Titanium Otomatik Vites Euro6 model araçların satın alımlarda geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Ford Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Ford Kampanyası
Ford Fiyat Listesi
Ford Ticari Araç Kampanyası
Ford Focus
Otomobil Segmentleri