Hepsiburada Araba Satışına Başlıyor

Hepsiburada satışını gerçekleştirdiği ürünlere araba satışını da ekliyor. Hepsiburada, sınırlı stoklarla olan Fiat Egea Sedan otomobillerin satışına başlıyor. Kampanya kapsamında satışı gerçekleştirilen otomobiller, Fiat Egea Sedan Easy 1.4 Fire 95 hp manuel vitesli benzinli modeller. Hepsiburada’nın sunduğu satış fırsatını yakalayanlar dilerlerse tutarı 4 taksitle ödeyebilecek.

Hepsiburada’dan yapılan açıklamaya göre, şirket, zengin ürün gamına bu kez online satışta alışılmamış bir ürünü, üstelik çok özel bir indirim fırsatıyla dahil etti. Sınırlı stoklarla olan bu fırsatla, yeni sıfır kilometre bir otomobil almak veya arabasını yenilemek isteyenler, ÖTV artışından etkilenmeden avantajlı satış fiyatıyla Fiat Egea Sedan Easy 1.4 Fire 95 HP manuel vitesli, benzinli otomobil sahibi olabilirler.

Black Friday’de benzeri bir uygulama yapan Hepsiburada’nın bir gün boyunca sürecek stoklarla sınırlı kampanyasında sunulan ürünün toplam fiyatına, ÖTV, KDV, plaka ve ruhsat masrafları da dahil edilecek.

Sıfır otomobildeki en avantajlı fiyatın sunulduğu kampanyadan yararlananlar, noter veya trafik tescil müdürlüğündeki resmi işlemlerin yerine getirilmesinden ardından, en geç 5 iş günü içerisinde arabalarına ulaşabilecek. Teslimatlar İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Samsun, Kütahya ve Bursa illerinde, Araba Sepeti tarafından belirlenen noktalara yapılacak.

Kaynak: AA

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Hepsiburada.com’dan alabilirsiniz.

Güncel Otomobil Kampanyaları
Sıfır Araba Fiyatları
Özel Tüketim Vergisi Muafiyeti
Sıfır otomobil ÖTV indirimi olacak mı ?
Ucuz Araba Fiyatları