Hyundai i30 N Line

Hyundai, C segmentindeki modeli Hyundai i30’un sportif versiyonu N’den esinlenerek yepyeni bir donanım paketi oluşturdu. N Line adı verilen bu yeni seride tasarımdan sürüş performansına kadar birçok değişiklik göze çarpıyor.

Hyundai’nin N Motorsporları Departmanı tarafından geliştirilen modeli Hyundai i30 N, geçtiğimiz yıl tanıtılmış ve özellikle Avrupa pazarında çok kısa sürede büyük beğeni toplamıştı. Almanya ve İngiltere gibi önemli pazarlarda, 275 hp gücünde Hyundai i30 N siparişlerini iki katına çıkaran Hyundai, hızlı modeline alternatif olarak yepyeni bir donanım paketini otomobil severlerin beğenisine sundu. Hyundai, N Line serisi otomobilleriyle Avrupa pazarındaki başarısını sürdürmeyi hedefliyor.

Hyundai i30 N Line modelinin dış tasarımı, yüksek performanslı Hyundai i30 N ile büyük benzerlik gösteriyor. Geniş hava girişli ön tampon ve siyah zeminli farlar otomobile yarışçı bir ruh katarken arkadaki difüzör ve çift çıkışlı son susturucu da Hyundai i30’un sportif karakterini vurguluyor. Hyundai i30 N Line ile model portföyünü genişleten Hyundai, sadece tasarımsal anlamda değişiklikler sunmuyor. Aracın gerçek anlamda performanslı kullanılmasına olanak sağlayan süspansiyon sistemi ve frenleri de güncel beş kapılı modelden farklı. Ayrıca, daha dinamik bir sürüş için motor tepkisi de Hyundai i30 N Line için modifiye edilmiş.

Ayrıca, Hyundai i30 N Line modelinde kullanılan PS4 Michelin Performance lastikler ve 18 inçlik alaşım jantlar da yol tutuşu ve görselliği artıran diğer unsurlar arasında. Ön çamurluklarına yerleştirilen N Line logolarıyla farklı olduğunu gösteren otomobil, hem 140 hp 1.4 litre T-GDI benzinli hem de 136 hp gücündeki 1.6 litrelik CRDi dizel motor ile sunuluyor.

Hyundai i30 N Line iç mekanında da otomobil tutkunlarının ilgisini çekecek bir takım eklentiler var. Daha iyi yanal destek için N logolu süet spor koltuklara yer veren Hyundai, delikli deri N spor direksiyon simidini, N metal pedalları ve N vites topuzunu sportiflik adına sunuyor.

Detaylı ve güncel bilgileri Hyundai Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Hyundai i30
Hyundai KONA
Hyundai VELOSTER
Hyundai i30 FASTBACK
Hyundai Fiyat Listesi