JAGUAR Kampanya

Jaguar F-PACE Kampanyası

Jaguar markasının başarılı SUV modeli Jaguar F-PACE, 18 Nisan 2017 – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında %0,89 faizli kredi avantajıyla Borusan Oto Şubeleri’nde.

Belirtilen kredi avantajı, Borusan Otomotiv Premium işbirliği aracılığıyla 24 aylık vadeye ve 200.000 TL’ye kadarki kredi işlemlerinde ilgili finans kuruluşunca uygulanabilecek olup, kredi maliyeti bireysel müşteriler için aylık %1,11; yıllık ise %13,35 , tüzel müşteriler için aylık %0,97 yıllık ise %11,59’dur.

Bu Kampanya, başka kampanya ve/veya indirimlerle birleştirilemez. Borusan Otomotiv, kampanyayı her zaman değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir. Kredi ve finansman seçenekleri, Borusan Otomotiv Premium’un işbirliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır.

Jaguar F-PACE 0-100 km’ye 8,7 saniyede çıkabiliyor. Jaguar F-PACE 650 litre kapasiteye ve çok yönlü kullanıma sahip 40:20:40 arka koltuk katlama konfigürasyonuna sahip. Jaguar’ın Hafif Alüminyum Mimarisi ve gelişmiş dinamik performans teknolojileri ile bir araya getirilen motorların gücü heyecan verici bir performans ve etkileyici bir yakıt ekonomisi sağlıyor.

Görseldeki otomobilin donanımı farklılık gösterebilir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcıları’ndan  alabilirsiniz.

Jaguar XE
Jaguar F-PACE
Jaguar Fiyat Listesi
Jaguar E-PACE
Hangi Otomobil Markası Hangi Ülkenin