Jeep Yıl Sonu Kampanyası 2019

Jeep SUV Modellerinde Yıl Sonu Kampanya Fırsatları

2019 yılı bitmeden yıl sonu kampanya avantajlarından faydalanarak sıfır km SUV sahibi olmak isteyenler için Jeep Renegade ve Compass modelleri Kasım ayına özel fırsatlarla satışa sunuluyor.

Standart olarak dört tekerlekten çekiş özelliğine sahip Jeep Compass alımlarında, mevcut aracını yenilemek üzere Jeep yetkili satıcılarına getirenler 20.000 TL tutarında takas desteği imkanından yararlanabiliyor. Ayrıca Jeep Compass modelinde uygulanan takas desteği kampanyası, 60.000 TL için 12 ay vadeli %0 faizli kredi avantajıyla birleştirilebiliyor.

Kasım ayında Jeep Renegade sahibi olmak isteyenler ise 60.000 TL için 12 ay vadeli ve %0 faizli kredi kampanyası ile birlikte 15.000 TL takas desteğinden yararlanabiliyor. Jeep Renegade modeli Limited donanım seviyesini +2 yıl uzatılmış garanti seçeneğiyle tercih eden Jeep müşterileri ise Kasım ayında 8.4 inçlik dokunmatik ekran ve Türkçe navigasyon opsiyonlarının olduğu medya paketine ücretsiz sahip olabiliyor.

Kasım ayı boyunca eski otomobilini Jeep Yetkili Satıcılarına getirenler, 15.000 TL takas desteği ve %0* faiz avantajıyla Yeni Jeep Renegade sahibi olabilirler.

Eski otomobilini Jeep Yetkili Satıcılarına getirenler, Kasım ayı boyunca 20.000 TL takas desteği ve %0** faiz avantajıyla Jeep Compass modeline sahip olabilirler.

*%0 faiz oranı 2019 model yılı 0 km Jeep Renegade modellerinde geçerli olup, hususi kullanımda aylık maliyet %0,08 yıllık maliyet %0,98’dir. Hususi kullanımlı kredilerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere, istihbarat ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i (300 TL) + BSMV (Kredi Tahsis Ücretinin %5’i; 15 TL) alınır. İlanda belirtilen kampanya koşulları Jeep ve Koç Fiat Kredi’nin onayı ile geçerlilik kazanır. Jeep ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya 30 Kasım 2019 tarihine kadar geçerlidir.

**%0 faiz oranı 2018 ve 2019 model yılı 0 km Jeep Compass modellerinde geçerli olup, hususi kullanımda aylık maliyet %0,08 yıllık maliyet %0,98’dir. Hususi kullanımlı kredilerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere, istihbarat ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i (300 TL) + BSMV (Kredi Tahsis Ücretinin %5’i; 15 TL) alınır. İlanda belirtilen kampanya koşulları Jeep ve Koç Fiat Kredi’nin onayı ile geçerlilik kazanır. Jeep ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya 30 Kasım 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Jeep Servis Bakım ve Orjinal Aksesuar Kampanyası

Jeep servislerinde 30 Kasım 2019 tarihine kadar geçerli mekanik işlemler ve orijinal aksesuar harcamalarında %20* indirim avantajı sunuluyor. Aracınızın garanti süresini uzatırken %50’ye varan indirim fırsatı ile 500 TL ve üstü servis harcamalarda Jeep logolu şemsiye hediye ediliyor.

*%20 yedek parça ve %20 işçilik indirim kampanyası 1 Kasım-30 Kasım 2019 tarihleri arasında Jeep Yetkili Servislerinde yapılan mekanik servis harcamalarında geçerlidir. Uzatılmış garanti kampanyası Jeep Renegade, Jeep Compass ve Jeep Grand Cherokee modelleri için geçerlidir. Uzatılmış garanti indirim kampanyası 0-1 yaş aralığındaki Jeep Renegade araçlar için geçerli değildir. %20 indirim kampanyası farklı bir kampanya ile birleştirilemez. Jeep; kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma haklarını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Jeep Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Jeep Fiyat Listesi
Jeep Wrangler
Güvenli Sürüş Teknikleri
Özel Tüketim Vergisi Muafiyeti
Yol Durumu Sorgulama