KIA Soul

KIA, en çok beğenilen modellerinden biri olan KIA Soul için de bir dizi geliştirme yaptı. KIA Soul modelinin yenilenmiş versiyonuyla KIA Soul SX’i Paris Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkardı.

Yenilenen KIA Soul’de modern dış ve iç tasarımın yanı sıra yeni güvenlik ve bilgi-eğlence teknolojileri yer alıyor. Ek olarak yeni KIA Soul, revize edilen metalik ızgara ön ve arka tamponlara, gündüz yanan LED ışıklara, isteğe bağlı HID (yüksek yoğunluklu deşarj) farlara ve KIA markasıyla özdeşleşen “kaplan-burun” ızgaraya kavuşmuş oldu.

KIA, Soul serisi üzerindeki geliştirmelerin yanı sıra 204 beygir gücüne ve 1,6 litre T-GDI (turbo benzinli direkt enjeksiyon) motora sahip olan yeni Soul SX versiyonunun da lansmanını gerçekleştirdi. KIA böylece şimdiye kadar tasarladığı en güçlü KIA Soul modeline ulaştı.

KIA Soul SX, yeni T-GDI motor ile 0-100 km/s hıza 7,8 saniyede ulaşırken maksimumda 200 km/s hız yapabiliyor. Yeni ve benzersiz tasarımıyla otomobil tutkunlarını kendine hayran bırakan  KIA Soul SX, daha cesur bir ön tampon ve hava girişi ızgarası sunuyor. Kendine özgü kabin rengine, turuncu dikişli siyah kumaş ve deri döşemeye, D şeklinde bir direksiyon simidine ve kabin genelinde ise turuncu tonlara sahip olan KIA Soul SX, dünya otomotiv pazarına sunuldu.

KIA Stinger GT
KIA Fiyat Listesi
KIA Kampanyası
Otomobil Segmentleri
Otomobil Bakımı