KIA Sahipleri Artık Daha Avantajlı

KIAFAN Premium Sadakat Programına üye olanlar, 3 yaş ve üzeri KIA marka araçları için %30’a varan indirimlerden yararlanabiliyor. KIAFAN üyeleri ayrıca, 1 Ocak 2014’ten bu yana yapılan tüm servis harcamalarını hesaplarına puan olarak aktarabiliyor.

Türkiye’de Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren KIA, hazırladığı sadakat programı kapsamında müşterilerine özel avantajlar sunuyor. Herhangi bir ücret ödemeden KIAFAN Premium Sadakat Programına üye olan KIA sahipleri, %30’a varan indirim hakkı elde ediyor.

KIAFAN Premium Sadakat Programına üye olanlar, araç yaşına göre farklı indirim oranlarından yararlanıyor. Program kapsamında KIA; 3 yaşındaki araca %5 oranında, 4 yaşındaki araca %10 oranında, 5 yaşındaki araca %15 oranında ve 6 yaşından büyük olan araçlara ise %20 oranında indirim uyguluyor.

KIAFAN Premium Sadakat Programı üyesi olanlar, KIA Yetkili Servislerinde yaptığı harcamaları üyelik hesabında puan olarak biriktirebiliyor. Yapılan her 1 TL’lik harcama, üyenin hesabına 1 Puan olarak yükleniyor ve bu puanlar ek indirim avantajları sağlıyor. 3.000 puana ulaşan bir üye ek %2 indirim kazanırken, 6.000 puana ulaşan üye %4, 9.000 puana ulaşan üye %6 ve 15.000 puan üzerine ulaşan üye ise %10 ek indirim kazanıyor. Örneğin; 6 yaşında bir KIA aracı olan üyenin, KIAFAN Premium Sadakat Programı üyeliğinde 15.000 puanı bulunuyorsa, KIA Yetkili Servislerinde %30 indirim avantajından yararlanıyor.

25 Mayıs’ta başlanan KIAFAN Premium Sadakat Programı kapsamında, müşterilerin Ocak 2014’ten bu yana KIA Yetkili Servislerinde yapmış oldukları harcamalar kendilerine puan, yani indirim olarak veriliyor. Bir başka deyişle, sadakat programına yeni katılan KIA kullanıcıları, geçmiş dönemde KIA Yetkili Servislerinde yapmış oldukları harcamalardan hak ettikleri puanları kazanmış oluyor.

Ayrıca, KIA araç sahibi olan ve yeni aracını yine KIA’dan satın alan müşterilerin, önceki KIA araçlarında sahip oldukları puanlar satın aldıkları KIA marka araca tanımlanıyor.

KIAFAN Premium Sadakat Programından 3 yaş ve üstü tüm KIA sahipleri yararlanabiliyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri KIA Yetkili Servislerinden alabilirsiniz.

KIA Ceed
KIA e-Soul
KIA Stonic
KIA Niro
KIA Sorento