Mercedes-Benz Servis Kampanyası

Mercedes Servis Bakım Kampanyası

22 Temmuz – 15 Ekim tarihleri arasında periyodik bakım randevusunu Mercedes Servisim uygulaması üzerinden alan Mercedes otomobil sahipleri, 500 TL’ye varan ekstra indirimlerden faydalanabiliyor.

Kampanya kapsamında, 22 Temmuz 2019 – 15 Ekim 2019 tarihleri arasında periyodik bakım randevusunu Servisim Uygulaması üzerinden alan ve randevusuna ilişkin periyodik bakım işlemini Mercedes-Benz yetkili servislerinde eksiksiz olarak gerçekleştiren tüm Mercedes müşterileri kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında hak edilebilecek en yüksek indirim tutarı 500 TL olup araç yaşına bağlı olarak bu tutar değişmektedir. Bayilerce kampanyaya katılım gönüllük esasına tabidir ve bayilerin kampanyaya katılımı yazılı onaylarına istinaden mümkün olacaktır. Kampanyaya katılmak istemeyen bayiler kampanya dışında tutulacaktır. Kampanyadan yararlanma hakkı başka bir kişiye ya da araca devredilemez. Belirtilen indirim, diğer periyodik bakım kampanyalarına ek olarak tanımlanacak olup Ön Ödemeli Bakım Paketleri ve periyodik bakım dışı kampanyalarında geçerli değildir. Bakım indiriminden faydalanıp Periyodik Bakım yaptırma kararı müşteriye ait olup kampanyadan yararlanmak müşterilerin takdir yetkisindedir. Mercedes-Benz Türk A.Ş ’nin kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Mercedes-Benz otomobil sahipleri, bu cümleyi gönül rahatlığıyla kurabilsin diye, tüm Mercedes-Benz Yetkili Servislerinde orijinal yedek parçalar, %35’e varan indirimle sunuluyor. Periyodik bakımlarda Mercedes-Benz orijinal motor yağlarını tercih edenlere özel bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, kampanya dahilinde Mercedes me Adapter hediye ediliyor.

Kampanya, 1 Mart-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılmayı kabul eden Mercedes-Benz yetkili servislerinde, periyodik bakımlarında orijinal Mercedes-Benz motor yağlarını tercih eden tüm Mercedes-Benz otomobilleri için geçerlidir. Aksesuar, Collection, lastik ve kaporta & boya parçaları yedek parça indirimi dahilinde değildir. Mercedes me Adapter’e uyumlu tüm otomobil müşterilerine “Mercedes me Adapter” hediye edilecektir, uyumlu olmayan veya önceden Mercedes me Adapter ile eşleştirilmiş araçlara hediye edilmeyecektir. Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Mercedes-Benz Yetkili Servislerinden alabilirsiniz.

Mercedes Kampanyaları
Mercedes-Benz C Serisi
Mercedes-Benz GLC Coupe
Mercedes AMG GT R
Mercedes-Benz GLA