Mercedes-Benz Yıl Sonu Otomobil Kampanyası

Mercedes-Benz 2017 Yıl Sonu Kampanyaları

Mercedes-Benz, 2017 yıl sonu kampanyaları kapsamında avantajlı kredi faiz oranları ile müşterilerine finansman olanakları sunuyor.

Mercedes C-Serisi kampanyası
Mercedes –Benz 2017 yıl sonu kampanya avantajları kapsamında; Mercedes C-Serisi otomobiller 170.000 TL kredi, 36 ay vade ve %0,89 faiz oranı ile satışa sunuluyor. Aralık ayı sonuna kadar geçerli kampanya çerçevesinde kredi faiz oranları Mercedes-Benz Kasko alınması koşulu ile geçerlidir.

Mercedes A-Serisi, Mercedes B-Serisi, Mercedes CLA ve Mercedes GLA model kampanyaları
Mercedes A-Serisi, Mercedes B-Serisi, Mercedes CLA ve Mercedes GLA model araçlara, 2017 yıl sonu Mercedes-Benz kampanyası dahilinde Aralık ayına özel uygulanan %0,89 faizli finansman imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Mercedes E-Serisi kampanyası
Mercedes E-Serisi otomobillerde, Mercedes-Benz Kasko alınması koşulu ile geçerli %0,89 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkanı bulunuyor. Kampanya tüm Mercedes E 180, Mercedes E 220 ve Mercedes E 300 Sedan modellerinde belirtilen koşullar çerçevesinde Aralık ayı sonuna uygulanıyor.

Mercedes X-CLASS kampanyası
Mercedes’in yeni göz alıcı pick-up modeli Mercedes X-Class, Aralık ayı sonuna kadar 48 aya kadar araç bedelinin %75’i ile sınırlı ve Mercedes Benz Kasko kullanılması koşuluyla tüm Mercedes X-CLASS modellerinde geçerli.

Mercedes Vito kampanyası
Mercedes Vito 2017 modellerinde, Aralık ayı kampanyası kapsamında 48 aya kadar araç bedelinin %75’i ile sınırlı olmak üzere ve Mercedes Benz Kasko kullanıldığı takdirde geçerli %1,14 faiz oranıyla finansman imkanı sunuluyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Mercedes-Benz Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Mercedes Fiyat Listesi
Mercedes-Benz C Serisi
Mercedes-Benz GLC Coupe
Mercedes AMG GT R
Mercedes-Benz GLA