Michelin’den Yeni Yaz Lastiği

Michelin yeni yaz lastiği Agilis 3, ıslak yol koşullarında yüksek düzeyde güvenlik ve yakıt tasarrufu sağlıyor.

Michelin geçen yıl piyasaya sürülen Agilis CrossClimate lastiğinden sonra, hafif ticari araçlar için ürün yelpazesini genişleterek güvenlik, konfor ve yüksek enerji verimliliği sunan Agilis 3 modelini kullanıcılara sunuyor.

Önceki modellerden yaklaşık 1 kilogram daha hafif olan Michelin Agilis 3 serisi, böylelikle ham madde ve kaynakların daha verimli kullanılmasıyla karbondioksit emisyonlarının azaltılmasını amaçlıyor.

Lastik ağırlığı azaldıkça motorun lastikleri döndürmek için harcadığı güç ve buna bağlı olarak yakıt tüketimi de azalıyor. Michelin Agilis 3 performansından ödün vermeden, hem yakıt tasarrufu hem de düşük karbondioksit salınımı sağlamış oluyor.

Yenilikçi kauçuk bileşenin yanı sıra derin ve “U” biçimli kanallara da sahip olan Agilis 3, böylelikle ıslak hava koşullarında da yüksek fren performansı ile güvenli ve konforlu bir yolculuk vaat ediyor.

Kamyon lastikleri için geliştirilen ve ilk kez hafif ticari araç lastiğinde kullanılan aşınmaya karşı üstün direnç gösteren kauçuk bileşen ve lastik sırtına taş sıkışmasını engelleyen patentli teknoloji sayesinde Michelin Agilis 3, kullanıcılara uzun ömür ve sağlamlık sunuyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Michelin Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Otomobil Lastikleri Ne Zaman Değiştirilmeli?
Lastik Nasıl Saklanır?
Lastik Etiketleri
Lastik Boyutları
Michelin’in Havasız Lastiği UPTIS