Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX Yenilendi
Piyasaya sürüldüğü 2010 yılından bu güne 900.000 adetin üzerinde üretilen Mitsubishi ASX, günden güne büyüyen C-Segmenti SUV pazarında Mitsubishi Motors Corporation (MMC) için küresel düzeyde başarıyı beraberinde getirdi. Mitsubishi ASX, Avrupa pazarında Mitsubishi Outlander modelinden sonra Mitsubishi Motors’un ikinci en çok satan aracı konumunda.

Mitsubishi Motors’un gelecek nesil araçlarındaki gibi yenilenen Mitsubishi ASX modelinde de yeni nesil “Dynamic Shield” ön tasarım konsepti kullanıldı.

Yeni Mitsubishi ASX modelinde krom detayların eklendiği yeni ön tampon, köpekbalığı yüzgeci görünümlü anten, yenilenen daha fazla destek sağlayan arka koltuk ve yeni döşemeler bulunuyor.

Mitsubishi ASX, Intense ve Instyle modellerinde sunulan LED aydınlatmalı panoramik can tavanıyla yolculuğunuza yeni bir boyut kazandırarak araç içindeki herkesin daha fazla keyif almasını sağlıyor. Ön koltuktan arka koltuğa kadar uzanan cam panelin güneşliğini tamamen açmak için yapmanız gereken tek hareket, düğmeye dokunmak. Hava karardığında ise panoramik cam tavan, her iki yandan birbirlerine paralel olarak uzanan ve üç ayrı tonda ayarlanabilir LED ışıklarla aydınlatıldığında, içerideki ambiyans oldukça güzel görünüyor.

Mitsubishi ASX modelinin iç mekanında pek çok saklama bölgesi yerleştirilmiş. Mitsubishi ASX’in Invite ve Intense versiyonlarında kumaş kaplı koltuklar, Instyle versiyonunda ise ısıtmalı deri koltuklar bulunuyor.

Mitsubishi ASX boyutları:
Uzunluk (mm) 4.295
Genişlik (mm) 1.770
Yükseklik (mm) 1.615
Dingil mesafesi (mm) 2.670
Ön iz genişliği (mm) 1.525
Arka iz genişliği (mm) 1.530
Yerden Yükseklik (mm) 190
Minimum Dönüş Yarıçapı (m) 5,3
Minumum dönüş yarıçapı (m) 5,3
Bagaj hacmi (litre) 419
Yakıt tankı kapasitesi (litre) 63Türkiye’de 1.6 Benzin Invite MT, 1.6 Benzin Intense MT, 1.6 Dizel Intense MT ve 1.6 Dizel Instyle MT olmak üzere dört versiyon ile satışa sunulan Mitsubishi ASX, yeni özellikleriyle crossover-SUV sınıfında rekabet gücünü arttırıyor.

Mitsubishi Motors’un çevreci yaklaşımını yansıtan yeni dizel motorlu Mitsubishi ASX, kullanıcısına yüksek performans ve düşük yakıt tüketimini aynı anda sağlıyor. 1.6 litre DI-D turbo dizel motor, 114 PS / 3600 rpm güç ve 270 Nm / 1750 rpm tork değerleri ile yüksek sürüş konforunun elde edilmesini sağlıyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Mitsubishi Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Mitsubishi Fiyat Listesi
Mitsubishi Kampanyası
Otomobil Tavsiyesi
İkinci El Otomobil Garanti Zorunluluğu
Araç Muayene Öncesi Yapılacaklar