Mitsubishi Yıl Sonu Kampanyası

Mitsubishi modelleri 2019 yıl sonu kampanya avantajları ile Showroomlarda. Kasım ayı boyunca yeni Mitsubishi L200, Mitsubishi Eclipse Cross, Mitsubishi Outlander modellerinde 70.000 TL’ye varan kredi seçenekleri, 12 ay %0 faiz fırsatıyla sunuluyor.

Kasım ayı boyunca geçerli olan kampanya kapsamında, Mitsubishi yeni L200, Mitsubishi Eclipse Cross, Mitsubishi ASX ve Mitsubishi Outlander modellerinde %0 faizli kredi  fırsatı bulunuyor. Ayrıca Space Star modelinde de uygun ödeme seçenekleri mevcut.

Mitsubishi kampanyası kapsamında, 2019 model Mitsubishi yeni L200, 2019 model Mitsubishi Outlander, 2018 ve 2019 model Mitsubishi Eclipse Cross araçlar 70.000 TL kredi, 12 ay vade ve %0 faiz kampanyasıyla satışa sunuluyor.

70.000 TL kredi için 12 ay vade ve %0 faiz oranıyla satışa sunulan Mitsubishi L200’ün yeni versiyonu; keskin çizgilere sahip gövde hatları, genişletilmiş çamurluklar ve parlak vurguları ile sağlam ve güçlü pick-up algısını, modern bir görünümle birleştiriyor. Dayanıklı, sağlam ve dinamik yeni nesil Mitsubishi L200, Mitsubishi Motors’un dünya çapındaki yük taşıma performansı en üst düzeyde olan modeli. Yeni nesil Mitsubishi L200 Elmas Beyaz, Bakır Turuncu, Grafit Gri ve Opak Kırmızı olmak üzere geliştirilen dört yeni renk alternatifleriyle sunuluyor.

Tüm Mitsubishi SUV Modellerinde Sıfır Faiz Kampanyası

Üstün güvenlik, konfor ve yakıt tüketiminin bir arada bulunduğu Mitsubishi Motors’un 7 kişilik SUV aracı Outlander, tasarımı, üstün güvenlik özellikleri, yakıt ekonomisi, çevre duyarlılığı, sürüş performansı ve konforu ile ön plana çıkıyor.

Mitsubishi Motors’un kompakt SUV modeli Eclipse Cross, markanın 40 yıllık SUV uzmanlığı, 80 yıllık 4×4 geçmişi ve 30 yıllık All-Wheel-Control (S-AWC) teknolojisinden güç alıyor.

Kampanya kapsamında 50.000 TL kredi avantajı ile satışa sunulan Mitsubishi ASX, Avrupa pazarında Outlander’den sonra Mitsubishi Motors’un ikinci en çok satan aracı. Mitsubishi ASX, Dynamic Shield ön tasarım konseptine sahip.

2019 model Space Star araçlar 50.000 TL peşinat, 1.500 TL’den başlayan taksitler ve 2020 Ocak ayında ödeme imkanı ile müşterilerini bekliyor. Konforlu sürüşü, üstün yol tutuşu ve çevreci ve ekonomik performans özellikleriyle öne çıkıyor.  Dinamik ve estetik ön yüz, etkileyici yan görünüş ve cezbedici arka tasarımı ile yeni Space Star, zarafeti atletik yapıyla birleştiriyor.

İş Bankası ve Garanti Bankası’ndan kullanılacak olan krediler için geçerli Kasım ayı kampanyası, ay sonuna kadar Türkiye çapındaki tüm Mitsubishi Motors Yetkili satıcılarında meraklılarını bekliyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Mitsubishi Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Yeni Mitsubishi L200
Mitsubishi Eclipse Cross
Mitsubishi ASX
Güvenli Sürüş Teknikleri
Mitsubishi Fiyat Listesi