Nissan Micra

Nissan Micra
Nissan markasının yeni tasarım çizgileriyle yenilenen Nissan Micra daha sportif bir görünüme sahip. Nissan Micra, yeni tasarım parlak siyah orta konsolu, 5,8 inch LED ekranı ve Akıllı Anahtar Teknolojisi’yle etkileyici yeni özelliklere sahip. Nissan Micra’nın yeni ön ızgarası, yeni ön tamponu, yenilenen ön farları , yenilenmiş bagaj kapağı, şık LED lambaları ve 15 inch jantları dış görünümünde dikkat çeken unsurlar. Nissan Micra modeli dinamik bir şehir otomobili olarak pek çok avantaja sahip.

Nissan Micra Donanım Özellikleri
Nissan Micra kullanışlı daha fazla eşya gözüne ve 265 litrelik bagaj hacmine sahip. Nissan Micra’nın bir diğer önemli özelliği ise üst versiyonda yer alan yeni Nissan Connect Navigasyon ve Multimedya sistemi. Akıllı Anahtar cebinizdeyken aracı tek tuş açıp kilitleyebiliyorsunuz.

Bir önceki nesil Nissan Micra’da standart donanım özellikleri olarak sunulan ABS, EBD, ESP, Fren destek sistemi ve 6 hava yastığına, yeni nesil Nissan Micra’da cruise control ve hız sınırlama teknolojileri de eklenmiş.

Nissan Micra Motor Seçenekleri
1.2 Litre Benzinli Motor: 100 km’de 4,3lt. yakıt tüketim değerine sahip, 80 HP güç üreten yeni 1.2lt benzinli motoru dizelleri kıskandıran bir yakıt tüketim değerine sahip.
*MT versiyona ait şehir dışı ortalama yakıt tüketim değeridir. (lt/100km)

DIG-S Benzinli Motor: Nissan’ın yeni nesil benzinli 3 silindirli 98 beygirlik Stop&Start teknolojisine sahip motoru Micra DIG-S, Desire versiyonunda standart olarak sunuluyor. Bu motor teknolojisi bütün devirlerde etkin ivmelenme ve seri hızlanmalar sağlarken, sıklıkla vites değiştirmeleri engellemek amacıyla, maksimum torkun (147 Nm) %90’ı 4.400 dev/dk’dan itibaren etkin olarak sürüş keyfinizi en yüksek seviyeye çıkarıyor. Stop&Start fonksiyonu ile donatılmış DIG-S motoru 3,7 lt/100 km* düzeyine düşürülmüş iddialı bir yakıt tüketimi sağlıyor.

Sahip olduğu yeni teknolojiler, yenilenen tasarımı ve zengin donanım özellikleriyle Nissan Micra, küçük sınıf otomobil modelleri arasında önemli bir seçenek olarak dikkat çekiyor.

Nissan Kampanyası
Nissan Fiyat Listesi

Nissan Qashqai
Nissan Juke
Nissan Modelleri