Opel Black Edition

Opel Yeni Black Edition Serisi
Opel yoğun ilgi gören modelleri Opel Astra, Opel Mokka X ve Opel Corsa için “Black Edition” donanım seviyesini satışa sundu. Otomobillerini kişiselleştirmeyi ve farklı görünmeyi sevenlerin ilgi göstereceği Opel Black Edition donanım seviyesinde, Opel modelleri standart olarak siyah tavan, yan aynalar ve jantlar ile geliyor.

Opel Black Edition donanım seviyesi ile meraklıları yeni Opel Astra’ya ilk defa çift renkli olarak sahip olabilecekler. Yeni Opel Astra’nın Dynamic ve Excellence donanım seviyelerinin arasında konumlanan Opel Astra Black Edition, 17’’ siyah alaşımlı jantları ile dikkat çekmek isteyenlerin tercihi olacak.

Opel Mokka X Black Edition ise en üst donanım seviyesi olan Excellence’ın üzerine geliyor. 18“ alaşımlı siyah jantların yanı sıra, bu donanım seviyesinde ön çarpışma ikazı, takip mesafesi göstergesi, şerit ihlali uyarı sistemi, trafik işareti tespit sistemi ve direksiyon simidi ısıtması gibi güvenlik ve konfor özellikleri de standart olarak sunulacak.

Opel Corsa’da da Black Edition, en üst donanım seviyesi olarak sunulacak. 17’’ siyah alaşımlı jantların yanı sıra daha önce opsyionel olarak sunulan birçok teknoloji de bu versiyonda standart olarak bulunacak. Bunların arasında, 7″ dokunmatik renkli ekran ve 6 hoparlör sunan R 4.0 IntelliLink bilgi-eğlence sistemi, LED farlar, ön arka park sensörü, geri görüş kamerası ve otomatik yanan farlar gibi özellikler yer alıyor.

Opel Black Edition Kampanyası
Mayıs ayı boyunca Opel Black Edition modellerinde geçerli 30.000 TL, 15 ay, % 0,49 faiz oranı ile finansman seçeneği sunuluyor.

Kampanya 01-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında 2018 model yılı 0 km Opel modelleri için geçerlidir. (Opel Astra Sedan hariçtir.) Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir. Kampanya kapsamında maksimum araç bedelinin 100.000 TL ye kadar olan kısmı için %70, 100.000 TL üzerindeki kısmı için %50 kredilendirme yapılabilmektedir. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır. Bireysel müşterilere kullandırılacak 30.000 TL kredi için aylık % 0,49 faiz oranı ile 15 ay vadeli, eşit taksitli ödemeli kredi için, tahsis ücreti 157,50 TL, toplam geri ödeme tutarı 31.430,55 TL olmaktadır. Kredinin yıllık maliyet oranı %8,15 dir. Kampanya kapsamında hayat sigortası zorunluluğu bulunmadığından toplam maliyete dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık maliyete Kasko dahil edilmemiştir. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır.

*Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir.
**Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Opel Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Opel Fiyat Listesi
Opel Grandland X
Yeni Opel Insignia 
Yeni Opel Astra
Opel Crossland X