Opel Insignia Exclusive

Opel, amiral gemisi Insignia’da Exclusive donanım seviyesini satışa sundu. Opel Insignia modelinin en üst donanım seviyesi olarak konumlanan Exclusive versiyonunda müşteriler Opel Insignia’da opsiyonel olarak sunulan tüm özelliklere sahip olabilecekler.

Opel Insignia’nın bu donanım seviyesinde standart olarak sunulan konfor özellikleri arasında, masaj özellikli ve ısıtmalı soğutmalı 8 yönlü ayarlanabilen sürücü koltuğu, otomatik katlanır yan aynalar, Sunroof, 8″ Dokunmatik Renkli Ekranlı bilgi-eğlence sistemi ve Bose premium ses sistemi bulunuyor.

Konfor kadar güvenlik özellikleri ile de öne çıkan Opel Insignia’da Exclusive donanım seviyesi ile Head-up display, Otomatik (Adaptif) Hız Sabitleyici, Gelişmiş Park Pilotu, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Akan Trafik Uyarı Sistemi ve 360 derece kuş bakışı kamera sistemi de standart olarak sunuluyor.

Opel Insignia, Exclusive donanım seviyesinde teknolojik üstünlüklerinin yanı sıra görüntüsüyle de farklılık sunuyor. Bu donanım seviyesinde Deri düz tabanlı direksiyon simidi, siyah iç tavan kaplaması, alaşımlı spor pedallar, direksiyon arkası vites değiştirme pedallarını içeren OPC Line iç tasarım paketi ve OPC Line dış tasarım paketiyle geliyor. Avrupa genelinde bugüne kadar satılan 100 bin yeni Opel Insignia’dan tamamen farklı görünmeyi arzu eden müşteriler ise sadece Exclusive donanım seviyesinde sunulan 15 özel renk seçeneğinden birini opsiyonel olarak tercih edebilecek.

Segmentindeki en sofistike sistem olan tork vektörleme yeteneğine sahip dört çeker sistemi gibi yüksek teknoloji özelliklerini bünyesinde barındıran Yeni Opel Insignia Grand Sport’un yeni sekiz ileri otomatik vitesi, sürücüsünün bu özellikten en üst seviyede faydalanması için geliştirilmiş.

Opel’in yeni Amiral gemisi Insignia, Avrupa genelinde satışa sunulmasının üzerinden bir yıl geçmeden 100 bin satış adetine ulaşmayı başardı. Almanya’da Rüsselsheim fabrikasında üretilen yeni Opel Insignia modelinin Grand Sport, Sports Tourer ve Country Tourer gövde tipleri mevcut. Ülkemizde de Haziran 2017’de satışa sunulduğu günden itibaren Opel Insignia yaklaşık 5 bin adet’lik satışa ulaştı.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Opel Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Opel Kampanyası
Opel Grandland X
Yeni Opel Insignia 
Yeni Opel Astra
Opel Crossland X